GRUPA G
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. I Zobacz poprzedni temat
GRUPA G

JUSTYN 2:1 Arni
Bramki:Ljuboja i Kezman dla SiC ,Donovan dla USA
Mecz byl wyrownany z lekka przewaga na moja korzysc.Strzelilem pierwsza bramke w koncowce pierwszej polowy,wynik utrzymywal sie do 80 minuty meczu kiedy to L.Donovan pokonal bramkaza reprezentacji SiC,ale odpowiedz byal natychmiastowa podanie do Kezmana i GOL.Wynik nie ulegl zmianie juz do konca spotkania cool
Kezman i tym razem nie zawiodl cool

Czw 20:20, 20 Kwi 2006 Zobacz profil autora
Berta

Posty: 70

Berta 3 - 1 Rafael

Mecz był pod moje dyktando wykożystałem moje sytuazcje sam na sam i szczeliłem 3 bramki mój dobry przeciwnik nie wykoożystał 3 sam na sam bronił świetnie NIKOPOLOIDIS brawo NIKO>>>>

bezedura Wink
mecz to lag dyktowal , kurwica mnie brala jak wciskalem podanie a tu lag i trace :/ :/
a wogole to ile miales strzalow ?? 4?? z tego 3 bramk niestety i i na dodatek pierwsza w 3min a druga w doliczonym czasie gry pierwszej polowy :/ no trudno zmarnowalem ze 3setki ,ale ja mialem wiecej z gry, no coz wygrywa ten co wiecej bramek strzeli , Ty strzelies wiecej i masz 3pkt gratulacje , w rewanzu sie odegram:]

w ten o to sposob zakoczylem runde wstepna Wink jestem zadowolony bo spodzeiwalem sie ze w kazdym meczu dostane w d.pe,ale nie jest zle , powalczymy o wyjscie z grupy

pozdro
Czw 21:42, 20 Kwi 2006 Zobacz profil autora

Widze ze rywalizacja w naszej grupie sie zaostrza ,narazie trzech zawodnikow rozdaje pkt miedzy soba(oby sie to zmienilo).

Arni (USA ) 2:0 Berta (Grecja)

Meczyk się rozpoczoł normanie badanie sił przeciwnika.W 3minucie poszła kontra w wrzutkla w pole karne Donovana i Reyna szczelał szczupakiem ale trafił w słupek W 20stej minucie meczu Amerykanie po składnej akcji strzelili bramke a jej strzelcem był Casey sirodkowy napastnik.
Później mecz się wyrównaj. W przerwie natąpiło samoistne zrestarowanie kompa mojego. I wznowienie gry na 45minut. Zaczołem drugą połowe od kilku ataków bardzo szybkich ale nieudało mi się ich wykończyć.Ale dobra postawa bramkarza i słaba skuteczność Donovana niepodwyszyło wyniku. Później zaczoł się mecz wyreównywać. Aż znowu skąłdna akcja w 75,mimnucie meczu ustawił wynik bo bramke znowu celnoł Casey.
Dziękuje rywalowi za meczi czekam na reważ bardzo zły diabeł bardzo zły diabeł bardzo zły diabeł bardzo zły diabeł bardzo zły diabeł

Ostatnio zmieniony przez arni dnia Pią 22:48, 21 Kwi 2006, w całości zmieniany 1 raz
Czw 22:53, 20 Kwi 2006 Zobacz profil autora

Bardzo dobry wynik (dla mnie)chociaz nie zycze zadnemu z rywali przegranej zdzier Arni widze ze ten Donovan to twoja glowna gwiazda.
Ale wiec ze i tak kezman jest lepszy cool cool cool

Pozdro
Czw 23:27, 20 Kwi 2006 Zobacz profil autora
rafael.

Posty: 33

szkoda , ze nie piszecie kto strzelil dla Waszego team'u bramki , to bysmy krola strzelcow grupy zrobili zdzier

w rewanzu nie moge przegrac i jest szansa na awansa szczęśliwy

powodzenia chlopaki szczęśliwy

btw. najlepszy napascior naszej grupy to :
Pią 12:08, 21 Kwi 2006 Zobacz profil autora

Rafael to juz mowie kto jest najlepszym strzelcem naszej grupy:Mateja Kezman (z toba 3 gole, z Tsubasa 5 ,z Arnim 1 i z bebusem 2-co daje 11 bramek niewierze ze ktorykolwiek zawodnik tyle goli strzelil cool Kezman rzadzi!

Pią 14:31, 21 Kwi 2006 Zobacz profil autora

ale to nie powod do dumy.... szczęśliwy szczęśliwy szczęśliwy No ale te 5 bramek przesadzilo cool

Post O zadodniku:)
Donovan moze błyszczy ale nieskutecznoscią bo jak by wykozystał te sytyłacje z ostniego meczu by miał 5 bramek juz a tak to ma tylko 2bramki. Ciesze sie ze odblokował sie an ostni mecz Casey szczelec 2ch bramek dlamnie niewazna jest korona moze bramkarz sztrzelic bramke a najwazniesze jest wygrana:) i gra zespołowa.
A wiem ze wam dzięki mojej wygranej pomogłem lool ale kiedys trzabylo sie odblokować i wygrać bardzo zły diabeł CZYŻ NIE????

Strzelcy bramek : 43minuta Casey
60minuta Mathis
85minuta Donovan
90minuta Casey

Mecz zaczęliśmy jak zwykle normalnie każdy zaczął pokazy z swojej strony to co potrafią. Drużyna Amerykańska powoli zaczynała przeważać ale nie mogła dostać do wygodnej pozycji do strzału. Aż wybiła 43minuta meczy szybka akcja wykonaniu Chinga , Donovana i zakończona strzałem Caseya piłka nieruchomieje w bramce:) 1:0. Później po zmianie stron znowu było badanie sił rywala. do 60 minuty po składnej akcji z lewej strony dostał piłkę Mathis i wpakował ją do bramki:) 2:0 bardzo zły diabeł .
Później zaczęło się gnębienie przeciwnika aż do 85minuty miejmy nadzieje ze to jest przełom dla Donovana i chłopak się odblokował zdobyta bramką w ten sposób że dostał piłkę w narożniku pola karnego nie pilnowany wszedł w szesnastkę i uderzył w długi róg bramki Irlandzkiej.
5minut później następna akcja wykonaniu Amerykanów , wprowadzony po przerwie Reyna rozpoczął akcje zespołu podając do Donovana on wycofał do Cobi Jonsa , pójżniej kilka podań pomiędzy Cobim , Donovane , Mathisem i podaniem prostopadłym do Caseya on przyjął piłkę z rywalem na plecach i obrócił się i odał soczysty szczał poziemni obok interweniującego bramkarza.

Skąd: Żyrardów

Arni nawet niezły opis, ale jak go czytałem to myślałem, że spadne z fotela. Zapraszam do lektury słownika ortograficznego zdzier
Pozdro
Pią 21:56, 21 Kwi 2006 Zobacz profil autora
rafael.

Posty: 33

no no , jezeli Arni wygra ostastni mecz to bedziemy miec po 9pkt i kazdy z naszej czworki bedzie mial szanse wyjsc z grupy , no bo Tsubasie i bebusowi1 bedzie ciezko zdzier zdzier

ciekawie zapowiada sie runda rewanzowa szczęśliwy
trafila sie wyrownana grupa i chyba nie bedzie wiadome kto wyjdzie az do ostatniej kolejki szczęśliwy

miejmy nadzieje , ze eto'o z kumplami wyjda w kazdym meczu z ogromnymi checiami i forma do gry szczęśliwy

pozdro
Pią 22:04, 21 Kwi 2006 Zobacz profil autora

No grupa bardzo wyrownana ,a co za tym idzie dobra cool.Dobrze ze mam chociaz mala przewage (3 pkt)...Rewanze zapowiadja sie interesujaco...

Pią 22:18, 21 Kwi 2006 Zobacz profil autora
arni

Posty: 27

justyn1987 ta strona wygląda coraz ładniej i ciekawiej wygląda tabela radosny)
pozdro dla wszytkich rywali:) jeszcze jeden meczi koniec rundu:) bardzo zły diabeł
Pią 22:33, 21 Kwi 2006 Zobacz profil autora

No to nie tylko moja zasluga tylko wasza w szczegolnosci cool szczęśliwy cool widze ze moje emblematy pozyczyles szczęśliwy .Szkoda ze Bebus1 nie rozegral jeszcze swoich 2 meczy.Tsubasa i Arni probojcie go(Bebusa1) zlapac na gg i zachecic do gry cool

Sob 1:18, 22 Kwi 2006 Zobacz profil autora
arni

Posty: 27

Post do rywali:)
Tak pożyczyłem sobie emblematy bo są fajneJ i dlatego. A w ogóle dzięki nim ładnie ładnie wyglądają oprawa wynikówJ.
A teraz wiadomość do Bebus1 jak chcesz rozegrać zemną mecz to zapraszam dzisiaj od godziny 20stej będę przy kompie bo wcześniej jestem na studiach. I jutro jak cos też w takich godzinach powinienem być już przy kompieJ Pozdro dla wszystkich uczestników. bardzo zły diabeł

arni nie wystarczy 1 uśmieszek twisted?
Nie musisz w każdym poście pisać o KSZO, każdy widzi w avatarze.
edit by Czarny

Sob 5:31, 22 Kwi 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. I Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)