Grupa H- wyniki, opisy, problemy i dyskusje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. II Zobacz poprzedni temat

[link widoczny dla zalogowanych] SZYMA2 4:1 DRWAL [link widoczny dla zalogowanych]

Początek meczu to lekka przewaga Rumunów która udokumentowana bramką 1:0 prowadzi Rumunia jednak po tej bramce gra się wyrównała i jeszcze przed przerwa Kamara potężną bombą pokonuje Rumuńskiego bramkarza do przerwy 1:1 po przerwie jednak na boisku rządził już tylko Senegal co zaaowocowało 3 bramkami.
Czw 11:59, 22 Cze 2006 Zobacz profil autora

szyma2 rewanza to ja wygram bo wcale az tak dobrze nie zagrałes w tym meczu. I miałem okazje żeby w tym meczu chociaz remis wywiesc;/
Czw 15:31, 22 Cze 2006 Zobacz profil autora

Spokojnie miałem przerwe i bez formy byłem ale forma powoli wraca a jeśli chodzi o nasz mecz to przewage miałem tylko za bardzo dpuściłem i straciłem dwie bramki a swoje gole strzeliłeś z kontry ale ja też czekam na rewanż bardzo zły diabeł
Czw 17:30, 22 Cze 2006 Zobacz profil autora

INFORMACJA

Informacja do wszystkich zawodników którzy jeszcze nie rozegrali swoich meczy grupowych.
Dziś tj.22.062006 do godz.24:00 mija termin na rozgrywanie swoich meczów,po tym czasie przyznaje walkower (0:3) na korzyść gościa.
Jutro do wieczora uzupełnie wszystkie walkowery.
Proszę o sprężenie się i rozegranie dzisiaj pozostałych meczów.
Oczywiście gracze którzy weszli do Wielkiego Turnieju z Mini Ranku są objęci czasem ochronnym (także Was proszę o nadrobienie zaległości).

To tyle z mojej strony.

Czw 18:40, 22 Cze 2006 Zobacz profil autora
Drwal

Posty: 10

Skąd: Biała Podlaska

Bardzo przepraszam ale musze zrezygnowac z udziału w grze. Powod jest dosyc prosty mam okazje jechac do Londynu w celu $. Chyba kazdy z Was postapił by podobnie. Powodzenia.
Czw 21:57, 22 Cze 2006 Zobacz profil autora

Bradzo szkoda ,że następny zawodnik musiał zrezygnować ale w pełni cię rozumiem Drwal.
Jutro napewno wejdzie nowy zawodnik z Mini Ranku.
Czw 22:00, 22 Cze 2006 Zobacz profil autora

Tylko w grupie H jest tylko takie zamieszanie zdzier juz 3 osoba z mini ranku wejdzie lool trzeba szybko rozegrać zaległe mecze!
Czw 22:06, 22 Cze 2006 Zobacz profil autora
khalee

Dołączył: 19 Maj 2006
Posty: 607

Skąd: Wrocław

REZYGNACJA!

Za gracza o nicku Drwal wchodzi marcin15evil który na chwilę obecną zajmuje 1 miejsce w rozgrywkach Mini Ranku. Wszystkie mecze Drwala zostają anulowane. Prosze umożliwić graczowi marcin15evil jak najszybsze nadgonienie terminu i rozegranie wszystkich meczów.
Czw 23:04, 22 Cze 2006 Zobacz profil autora

Witamy nowego zawodnika.
Ps.Zagraj swoje mecze w jak najszybszym czasie.
Czw 23:17, 22 Cze 2006 Zobacz profil autora

Kicek 1 - 0 cewik

Mecz był rozgrywany na fatalnym poziomie obu ekip.Obie połowy dość wyrównane.Bramke zdobyłem z kontry,w której napastnik wyszedł sam na sam i bez problemów pokonał bramkarza japonii.A tak to prawie sie nic w tym meczu nie działo zagubiony
Ogólnie chyba forma mi spada coraz bardziej zagubiony . Nie potrafie od dawna już storzyć sytuacji bramkowych,co mnie gubi wykrzyknik a jak już stworze to nie umiem ich wykorzystać smutny ogólnie beznadziejnie teraz gram i trudnym przeciwnikiem w tej chwili nie będe oops musze zacząć trenować,to może coś wreszcie ugram szczęśliwy
pozdr. cewik
p.s
mam nadzieje,że rewanż będzie ciekawszy wykrzyknik
Pią 0:11, 23 Cze 2006 Zobacz profil autora

No wreszcie ktoś dał opis meczu (chodź mógłby być ciekawszy) ale i tak się ciesze bo jak narazie opisy dawaliśmy Ja i Justyn a więc panowie piszcie opisy swoich meczy bo naprawde warto. Przyjemnie czyta się o meczu czy zwycięstwo było zasłużone czy poprostu fart itd Pzdr justyn wink
Pią 1:14, 23 Cze 2006 Zobacz profil autora

Popieram w 100% szyme!Więcej opisów meczów ,wtedy rywalizacja w grupie stanie się ciekawsza.

Informacja
Panowie grajcie swoje mecze ponieważ tylko nasza grupa nie rozegrała jeszcze wszystkich meczy ,co jest zrozumiałe ponieważ przybyło nam 3 nowych zawodników ,i wszytsko się opóźniło.
Cały piątek jest przed wami i myśle że dacie rade...
Powodzenia.

Pią 1:22, 23 Cze 2006 Zobacz profil autora

szyma dałbym ciekawszy opis meczu,gdyby było warto :]
a jak grałem ten mecz,to myślałem,że zasne przed monitorem zdzier
ja jutro mam czas po południu gdzies do 15 i od 22/23...wiec pisac,bo ja już gospodarzem w żadnym meczu nie jestem to sie nie martwie bardzo zły diabeł
Pią 1:28, 23 Cze 2006 Zobacz profil autora

Ale jak ja mam mecz z cewikiem rozegrac jak on tylko moze o 23 a ja wtedy dostepu do kompa nie mam;/
Pią 11:21, 23 Cze 2006 Zobacz profil autora

michal697 1 - 4 kicek

Mecz zaczął się dość spokojnie,obie ekipy grały asekuracyjnie. Praktycznie większa część toczyła się w środku pola.Po nieudanym ataku przeciwnika,wyprowadzane były kontry często kończące się strzałem z dystansu,bądź wrzutką w pole karne.
Ok.30 min. wreszcie wykorzystałem kontre i zdobyłem bramke.Napastnik wybiegł praktycznie sam na sam z prawej strony pola karnego i silnym strzałem w lewy górny róg pokonał bramkarza greków.
Jeszcze przed przerwą grecy wyrównali po fatalnych błędach defensorów z kolumbii,którzy w prosty sposób dopuścili do prostopadłego podania z granicy ok. 5 m od linii bramkowej.Po strzale z takiej odległości-bramkarz bez szans.
W drugiej połowie zaczęła się zarysowywać przewaga Kolumbii.Wreszcie tworzyli składne akcje i w początkowych minutach już mieli okazje do zdobycia bramki.Jednak greków to nie podłamało,a wręcz przeciwnie.
Po przejęciu piłki w środku pola,stworzyli wzorową akcje,która zakończyła się strzałem....w poprzeczke(ale wtedy miałem szczęście lool ) . To podłamało wyraźnie greków,przez to że nie wykorzystali 100% okazji.
Bramka zdobyta na 2-1 była kopią z pierwszej połowy.Za to przepiękna bramka padła na 3-1.Kolumbijski napastnik popisał się strzałem z ok.30m w samo okienko. (szkoda,że nie nagrałem płacze ). Bramka na 4-1 padła po dokładnym dośrodkowaniu z lewej strony boiska. Napastnik uderzył z pierwszej piłki w okolicach 3 m -bramkarz bez szans.
Ogólnie mecz ciekawy,dużo się działo....wiele strzałów z jednej i z drugiej strony i w niektórych sytuacjach piękne parady goalkeeperów.

Nie przyglądałem sie statystykom,to nie moge nic powiedzieć dokładnie o ilości strzałów i wymienić strzelców bramek.

pozdr. michal 697 - do rewanżu bardzo zły diabeł
Pią 13:51, 23 Cze 2006 Zobacz profil autora

No tym razem muszę cię pochwalić Kicek naprawdę bardzo dobry opis oby tak dalej i zachęcam pozostałych do pisania relacji z meczy.
Pią 15:37, 23 Cze 2006 Zobacz profil autora

Panowie zaczynamy runde rewanżową, która potrwa do 2 Lipca tj.niedziela.
Wydłużamy o jeden dzień rozgrywanie mecz z pierwszej fazy grupowej ,można grać je do dzisiaj ,do 24:00.

Wpisany walkower:
Cewik vs szyma2 0:3

Pią 16:13, 23 Cze 2006 Zobacz profil autora

justyn wpisz i dla mnie walkowera bo ja nawet nie mam kiedy z tym cewikiem mecza rozegrac;/ on tylko moze po 23 a o tej porze to ja wcale dostepu do kompa nie mam i jeszce pisze ze tylkow niedziele moze grac koło południa.Powinnien nie grac w tym turnieju jak nie ma czasu
Sob 13:30, 24 Cze 2006 Zobacz profil autora

teraz czytając ponownie regulamin zauwazyłem, że mój mecz z szyma2 dodał on a ja byłem gospodarzem. ALE BYŁA TAKA SUTUACJA,ZE JA MECZ DODAŁEM I ZA PARE MINUT ZAUWAZYŁEM ZE I ON DODAŁ TO GO SKASOWAŁEM WIEC NIE WIEM CZY WALKOWER NIE POWINNIEN BYC. chyba ze cos mi sie w internecie powaliło ze widziałem dwa mecze te same dodane.jak tak to zgóry sorki, ale mysle ze mam racje
Sob 20:09, 24 Cze 2006 Zobacz profil autora

Ja: (Środa 21.06.2006 10:51)
za mecz
michal697 (Grecja): (Środa 21.06.2006 10:51)
wynik
michal697 (Grecja): (Środa 21.06.2006 10:52)
dodałem
ok

To nasza rozmowa z gg

Napisałem relacje wszedłem na strone zobaczyłem że wyniku jeszcze nie ma więc go dodałem myśląc że poszedłeś lub zapomniałeś (wkońcu dodanie wyniku może zająć nie więcej niż minute) no a przede wszstkim zgubiło mnie twoje słowo dodałem dodałeś a nie ma a ty tu z walkowerem :/ nie lubie takich ludzi którzy chcą wyjść z grupy podstępem a nie swoimi umiejętnościami to że dodałem wynik nie oznacza że mam dostać walkowera.
Sob 21:02, 24 Cze 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. II Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)