Grupa H- wyniki, opisy, problemy i dyskusje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. II Zobacz poprzedni temat

Panowie nie wiem jakim cudem ale wynik meczu jest dodany prawidłowo-michal697 jest jako gospodarz.
Szyma2 pamiętaj na drugi raz ,że wynik dodaje tylko gospodarz meczu.
Jeśli by były jakieś komplikacje typu -michal697 nie chciał by dodać wyniku piszesz do mnie a ja załatwiam sprawe.

Sob 21:24, 24 Cze 2006 Zobacz profil autora

Ok spoko poprostu pisze bo nie było nigdy ze mna żadnych problemów a tu nagle taki post. Pzdr
Sob 23:36, 24 Cze 2006 Zobacz profil autora

Wiem poprostu martwiłeś się czy kolega doda wynik.
Nic się nie stało.
Na drugi raz zgłoś to cool

ps.michal697 na drugi raz szybciej dodawaj wynik meczu,bo przez to robi się zamieszanie.
Koniec tematu.

Nie 0:04, 25 Cze 2006 Zobacz profil autora

A co z tym meczem z cewikiem mam go rozegrac? tylko0 nie wiem kiedy:/
Nie 9:50, 25 Cze 2006 Zobacz profil autora

[link widoczny dla zalogowanych] szyma2 2-1 Cewik [link widoczny dla zalogowanych]

Mecz zaczął się dobrze dla Japończyków którzy na raty pokonali Sylwe i po raz kolejny musiałem odrabiać zły naszczęście w 30 któreś minucie zdołałem wyrównać gola na 1:1 strzelił Camara i taki wynik utrzymał się do przerwy. Po przerwie gra się wyrównała lecz to Senegal miał dogodniejsze sytuacje do strzelenia gola w 80 minucie postanowiłem zmienić słabo dysponowanych Kamare i Dioufa (nie trafił w bramke w sytuacji sam na sam zły diabeł) no i jak się 5 minut puźniej okazało był to strzał w 10 w 85 minucie akcjia prawą stroną boiska Camara dogrywa po ziemi do Nianga udarza w 10 metrów i ... GOOOOL !! euforia w sektorze kibiców Senegalu 2:1 nie popisał się przy tej akcji bramkarz Japoni który wpuścił dość prostą piłke (lecieła ona bardzo wolno) no i udało się wygrać choć gdyby Kamara i Diouf zagrali lepiej to nie musiał bym się tak stresować. Pzdr

Ostatnio zmieniony przez szyma dnia Nie 21:32, 25 Cze 2006, w całości zmieniany 1 raz
Nie 13:27, 25 Cze 2006 Zobacz profil autora

Widzisz michal697 jak ktoś chce zagrać z cewikiem to zagra.
Jeżeli mówisz że nie umisz spotkać go na GG ,to prosze o scenery z GG.

Nie 15:59, 25 Cze 2006 Zobacz profil autora

justyn1987 napisał:
2006-06-25 13:21:31
Cewik 1:2 szyma2

Źle dodany wynik.Poczekajcie na decyzje Czarnego w sprawie kary.
Dodajcie prawidłowo wynik.

Dlaczego źle dodany ? Cewik był gospodarzem i to on dodał wynik bo my zagraliśmy ten mecz za ktorego dostałem walkowera na swoją korzyść. Chyba że już nie mogliśmy go rozegrać to sorki i zapisz go jako ten drugi. Pzdr

Cewik (21-06-2006 14:21)
ale do czego ty chcesz grac turnieju? czy ranka?
kolo poludnia powinno sie udacx
a Ty od której do której codziennie pracujesz?

Nie 20:42, 25 Cze 2006 Zobacz profil autora

[link widoczny dla zalogowanych] szyma2 2-0 michal697 [link widoczny dla zalogowanych]

Mecz tak nudny że myślałem że usne przed monitorem pratycznie cały mecz to walka w środku pola bardzo mało strzałów na bramke a jeżeli już były to tylko z dystansu jednak nie przynosiły one żadnego efektu jednak na 15 min przed końcem meczu kapitalna prostopadłą pilke zagrywa Kamara przyjuje ją Diouf przechodzi bramkarza i wbija piłke do pustej bramki kolejna bramka padła w doliczonym czasie gry z ostrego kąta piłke wypluwa Chalkias dobiega do niej Camara i z 5 metrów pakuje piłke do siatki 2:0 zaraz po tym jak tylko Grecy rozpoczęli gre arbiter zakończył spotkanie.
Pon 16:26, 26 Cze 2006 Zobacz profil autora

michal697 przyznaje walkowera na twoją korzyść.

2006-06-27 00:41:09
Cewik 0:3 michal697
Japonia Grecja

Wto 0:42, 27 Cze 2006 Zobacz profil autora

[link widoczny dla zalogowanych] szyma 1-2 Justyn [link widoczny dla zalogowanych]

Mecz zaczął się od ataków Senegalu i już w 5 min ostre wejście od tuły Van Buytena w jedenastce i mamy rzut karny i tylko żółtą kartke za to wejście Belgijski obrońca powinien wylecieć z boiska ale przejdźmy do rzeczy rzut karny do piłki podbiega Diouf i strzla wprost w nogi Proto :/ nie ma gola po tej sytuacji wiedziałem że nie moge wygrać tego meczu no i się nie pomyliłem Belgia objęła prowadzenie po sytuacji sam na sam następnie za brutalne wejście z boiska wyleciał pomocnik reprezentacji Belgii jednak nawet w 10 podwyższyli na 2:0 jeszcze przed końcem pierwszej połowy. W drugiej połowie Beldzy mięli przewage a Senegalczycy szukali swojej szansy w kontratakach na 15 min przed końcem meczu boisko opuszcza kolejny piłkarz Belgii po ostrym faulu na rywalu no i wtedy swoją okazje chcięli wykorzystać Senegalczycy udało się im strzelić bramkę kontaktową strzelił ją na 10 min przed końcem z rzutu wolnego Diouf zapachniało sensacją. sensacji jednak nie było Beldzy dowieźli wynik do końca i niestety rewanż się nie udał smutny. Pzdr

Życie nie jest sprawiedliwe... cool
Nie liczy się to kto miał przewage ,liczy się tylko to kto strzelił więcej bramek.
Wto 18:11, 27 Cze 2006 Zobacz profil autora

Nie wierze własnym oczom mamy chyba w grupie najwyzszą porażke. i niestety niej uległ Kicek;/ Jak można było tyle przegrac, chyba ma obniżkę formy.
Śro 16:27, 28 Cze 2006 Zobacz profil autora

Nie obniżke formy, tylko gre nie fair (strzelił 5 swojaków) zły
Śro 18:19, 28 Cze 2006 Zobacz profil autora

Sorry Justyn,już więcej mi się to nie powtórzy płacze
grałem później z szymą2 jeszcze kilka meczy i zawsze były to zacięte spotkania 1:2;2:1;2:3 itd.
zdenerwowałem się podczas meczu swoją bezsilnością do zmiany niekorzystnego rezultatu i tak wyszło (ostatni raz : oops )
to był mecz o być,albo nie być w dalszej części turnieju lool
i żeby coś zdziałać musiałem wygrać,a przy stanie 0:2 nerwy puściły i kolejne bramki były tylko tego efektem zagubiony
pozdr.szyma2
p.s.
wyjdz z grupy! bardzo zły diabeł
Śro 21:20, 28 Cze 2006 Zobacz profil autora

Kicek mi też nie raz puszczały nerwy przy ważnych spotkaniach-wtedy nie strzela się swojaków, a mobilizuje się i walczy do końca....
No nic co się stało to się nie odstanie.
Myśle ,że taka sytuacja się więcej nie powtórzy.
Śro 21:39, 28 Cze 2006 Zobacz profil autora

Kicek napisał:
p.s.

Musze wyjść wystarczy że zremisuje z marcinem ale remis mnie nie zadowala musze się zrewanżować za porażke w pierwszym meczu bardzo zły diabeł jestem zmowtywowany na ten mecz jak nigdy dotychczas zabij Pzdr Kicek & Justyn wink
Czw 11:26, 29 Cze 2006 Zobacz profil autora

szyma2 4-1 marcin15evil

Sorry że posta pod postem ale dawnoi tu nikt nie pisał. A opisu nie chce mi się pisać cool i nie wiem czy to ja jestem gospodarzem ale napisałem wynik bo na stronie turniejowej nie można. No i jestem już w 1/8 finału yeah
Nie 13:37, 02 Lip 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. II Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)