Grupa H- wyniki, opisy, problemy i dyskusje
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. II Zobacz poprzedni temat

Post Grupa H- wyniki, opisy, problemy i dyskusje
W tym temacie możecie umieszczać wyniki wraz z opisami swoich meczów, zgłaszać jakieś problemy ze skryptem i z graczami, oraz prowadzić dyskusje wewnątrz grupowe git

dr_idea (Grecja) 4 : 1 Drwal (Rumunia)

Co tu dużo mówić radosny Już na początku spotkania miałem sporą przewagę, to ja częściej byłem przy piłce. Jednak Rumuńcy kilka razy skonstruowali ładne akcje i oddawali ładne strzały na bramkę Nikopolidisa. Aż tu jedna szybka akcja, faul obrońcy z tyłu w nogi i czerwona kartka. Rzut wolny tuż przed polem karnym, a w murku dziura. Zagorakis nie miał wyboru, pakuje piłkę w okienko i właściwie już jest po meczu. Dalej nic nie pamiętam. szczęśliwy Dziękuję rywalowi i pozdrawiam moich przyszłych przeciwników.
Pon 15:25, 12 Cze 2006 Zobacz profil autora

Justyn-Dr.Idea 1:2

Kur** tak można określić ten mecz , miałem przewage której nie wykorzystałem ,tak to już jest ja gram a kolega bramki strzela nic tylko się wku**** bramke na 2:1 strzelił po kontrze w 85 minucie meczu (w pierwszej połowie oddał 2 strzały i w drugiej tak samo razem 4) ja cisne cały mecz i przegrywam... H** mnie strzeli zaraz!!
Wto 19:54, 13 Cze 2006 Zobacz profil autora

JUSTYN1987 4:2 DRWAL

Mecz pod moje dyktando cały mecz należał do mnie ,lecz pierwszy bramke strzelił drwal po ładnie przeprowadzonej kontrze.
Do przerwy wyniki 0:1 dla kolegi.
Po przerwie wziołem się do odrabiania strat i zaowocowało to 4-ema bramkami strzelonymi przezemnie.Drwal w końcówce zdołał strzelić drugą bramke na otarcie łez.

ps.sorki za double posta ale temat jest warty odświeżenia.

ps.2. coś mało tych opisów meczów... lipnie to wygląda.
yoł!!
Sob 12:29, 17 Cze 2006 Zobacz profil autora

USUNIĘCIE!

Za gracza o nicku Banana Bum wchodzi Kicek który na chwilę obecną zajmuje 1 miejsce w rozgrywkach Mini Ranku. Prosze mu umożliwić jaknajszybsze nadgonienie terminu i rozegranie wszystkich meczów.

Sob 23:57, 17 Cze 2006 Zobacz profil autora

JUSTYN 4:1 CEWIK

Słuszne zwycięstwo odniesione przez dróżyne Belgi.
Lecz jako pierwszy bramke strzelił mój przeciwnik , szybko zdołałem wyrównać i dodatkowo strzelić 3 bramki więcej od niego.
W taki sposób wygrałem ten mecz ,proste lool lool

Yoł!
Nie 9:28, 18 Cze 2006 Zobacz profil autora

Przpraszaqm wszystkich za kłopoty ze mna ale już mogę grać pzdr
Pon 16:14, 19 Cze 2006 Zobacz profil autora

[link widoczny dla zalogowanych]JUSTYN 5:0 SZYMA2[link widoczny dla zalogowanych]

Wynik w pełni oddaje to co działo się na boisku.
Ciągłe ataki Belgów zepchneły Senegal do głębokiej defensywy.
Do przerwy wynik 2:0 -a co ciekwe dwie bramki zdobył obrońca-V.Kompany.
Po przerwie strzeliłem kolejne trzy bramki chociaż mogło się skończyć o wiele gorzej dla Senegalu , bramkaż wykazał się kilka razy.
Wto 0:31, 20 Cze 2006 Zobacz profil autora

Kicek(Kolumbia) 0-1 (Senegal)szyma2

Mecz bardzo wyrównany choć dobrych okazji było jak na lekarstwo bramke strzeliłem na 3 min przed końcem meczu. Kicek życze powodzenia radosny.

I jeszcze co do meczu z justynem to do przerwy było 1:0 no a po przerwie to lepiej nie mówić czerwona kartka i karny przekreślił jakie kolwiek szanse smutny
Wto 0:38, 20 Cze 2006 Zobacz profil autora

[link widoczny dla zalogowanych]JUSTYN 3:2 KICEK [link widoczny dla zalogowanych]

Mecz kontrolowany przezemnie.
Więcej sytuacji bramkowych stworzyłem ,i ogólnie mecz był pod moje dyktando cool ,chociaż Kicek kilka razy groźnie atakował i zdołał zdobyć dwie bramki.

ps.Szyma2 do przerwy było 2:0.(nie ważne zresztą)
Wto 0:48, 20 Cze 2006 Zobacz profil autora
dr_idea

Posty: 372

Chciałbym zakomunikować, że szyma2 się do mnei nie odzywa, mimo że piszę do niego kilka razy. radosny
Wto 12:49, 20 Cze 2006 Zobacz profil autora

Spokojnie dr_idea może go nie było...
Napewno będzie chciał z tobą zagrać.
Wto 13:02, 20 Cze 2006 Zobacz profil autora
dr_idea

Posty: 372

No nie wiem, widziałem jak jego status się zmienił, więc chyba był. Cóż, muszę czekać. radosny
Wto 13:04, 20 Cze 2006 Zobacz profil autora
dr_idea

Posty: 372

I niestety muszę zrezygnować z udziału w Wielkim Turnieju z przyczyn osobistych. Dziękuję wszystkim za świetnie spędzony czas przed monitorem. Pozdrawiam
Wto 16:55, 20 Cze 2006 Zobacz profil autora

dr_idea napisał:

Dlaczego??
Szkoda bo miałeś szanse na wyjście z grupy.
Wto 16:59, 20 Cze 2006 Zobacz profil autora

REZYGNACJA!

Za gracza o nicku dr_idea wchodzi michal697 który na chwilę obecną zajmuje 1 miejsce w rozgrywkach Mini Ranku. Wszystkie mecze dr_idea zostają anulowane. Prosze mu umożliwić jaknajszybsze nadgonienie terminu i rozegranie wszystkich meczów.

michal697(Grecja) 2-3 (Senegal)szyma2

Cały mecz to wielka przewaga Senegalu dopiero pod koniec Grecy trochę przycisnęli. Zaczęło się od prowadzenia Senegalu 1:0 po fatalnym błędzie obrońcy piłke do siatki wpakował Diouf po kilku minutach było już 2:0 Senegal spokojny już o wynik troszkę odpuścił i został dotkliwie skarcony Charisteas zdobył bramkę kontaktową a w 44 min na 2:2 wyrównał Basinas jednak Senegal grał do końca i jeszcze przed przerwą wyszedł na prowadzenie strzał Kamary wylądował na słupku dobitke obronił świetnie dysponowany Chalkias i wkońcu piłkę do siatki wpakował po raz drugi Diouf. W drugiej połowie już nic nie wpadło Senegal mógł wygrać duży wyżej lecz Grecy mięli dużo szczęscia i świetnie dysponowanego Chalkiasa. Statystyka strzałow po pierwszej połowie 3:13 mówi sama za siebie, po drugiej nie wiem bo wyłaczyłem gre.
Śro 11:06, 21 Cze 2006 Zobacz profil autora

[link widoczny dla zalogowanych]Justyn-michal697[link widoczny dla zalogowanych] 4:0 TYLKO...

Jedyny komentarz do tego mecz to moja duża nieskuteczność...
Warte dodania jest to że michal697 oddał w tym meczu 3 strzały na bramke (w tym 2 celne w środek bramki) ,przy 19 moich strzałach.
Wieksza część pojedynku była prowadzona na jego stronie boiska ,i tylko Nikopolidisowi może zawdzięczać tak niską porażke!
Śro 11:08, 21 Cze 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. II Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)