GRUPA A II Runda

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL RANK Surprise Cup ed.I Zobacz poprzedni temat
Przemas

Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 2635

Post GRUPA A II Runda
___________________

Witam w Grupie A II Rundy turnieju WEOL RANK Surprise Cup i życzę wszystkim powodzenia. Wink Proszę również o umieszczanie opisów do każdego meczu.

arek25 1:1 lincoln

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Śro 16:23, 07 Maj 2008, w całości zmieniany 3 razy

lincoln - Prz3m4s 6-0

W tym meczu moja przewaga, przeciwnik zagrał słabo a mnie wychodziło poprostu wszystko stad taki wynik. Sam w to nie wierzyłem momentami.

Prz3m4s - lincoln 1-5

Mecz układa mi sie dobrze, strzelam szybko bramkę i wtedy Prz3m4s zaczyna napierać i osiąga dużą przewagę, stwarza sytuacje jednak jest nieskuteczny... w końcu jednak pomaga w zdobyciu bramki moj GK popelniajac fatalny blad. Chwile po tej bramce Prz3m4s ma znakomita sytuacje by objac prowadzenie jednak ja wyprowadzam kontre i po karnym zdobywam bramke na 2-1. Po przerwie dalej przeważa Prz3m4s jednak po kontrach padaja jeszcze 3 bramki dla mnie i wygrywam również to spotkanie w stosunku, który w żadnym stopniu nie odzwierciedla przebiegu meczu.

Dzięki za mecze i powodzenia dalej!

Ostatnio zmieniony przez lincoln dnia Nie 19:11, 04 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 19:10, 04 Maj 2008 Zobacz profil autora
Przemas

Posty: 2635

Ehh, szkoda gadać. Jak już pech, to na całej linii. Raz trafiam w poprzeczkę, raz marnuję 100% akcję, raz fenomenalnie broni bramkarz arka, a arek na 7 strzałów w bramkę strzela 5 bramek, z czego 2 w loss time... zagubiony

Tu już raczej zasłużone zwycięstwo arka. Raz trafiam w słupek, ale akcji nie brakowało również przeciwnikowi.
Nie 21:00, 04 Maj 2008 Zobacz profil autora
totomiX

Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 1635

totomiX (GWINEA) 2-2 (GHANA) Prz3m4s
Spora przewga Prz3m4s'a w strzałach. Ogolnie gralem słabo, ale myśle, że remis to sprawiedliwy wynik.

totomiX (GWINEA) 3-1 (GHANA) Prz3m4s
Zasłużenie wygrałem. W strzałach 13-9 dla mnie. W 90 minucie ladna bramke zdobył Pascal Feindouno.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Wto 15:26, 06 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 21:45, 04 Maj 2008 Zobacz profil autora
lincoln
Tur Mod

Posty: 649

lincoln - arek25 1-4

Miażdząca przewaga przeciwnika, zrobiłem w całym meczu moze 3 akcje... Bramka z przypadku + słupek i jakis tam strzał jeszcze ale to wszystko bylo juz przy 0-4. Ogólnie bez szans.

arek25 - lincoln 1-1

W tym meczu zagrałem troszke madrzej w obronie i próbowałem kontrować. Długo było 0-0 i kiedy w 60 minucie straciłem bramke byłem pewny ze przegram bo Arkowi naprawde strasznie cięzko strzelic bramkę. Udało sie jednak w 81 minucie po centrze i strzale głową. Chwile pozniej miałem znakomitą sytuację by wygrać ten mecz ale nie trafiłem z bliska w bramkę.

totomiX

Posty: 1635

totomiX (GWINEA) 2-0 (JAPONIA) lincoln
Dobrze zagrałem w obronie. Lincoln dwa razy dopuścił Mansare do strzału, a ten był bezlitosny i strzelił dwie bramki. Strzały na koniec 7-5.

totomiX (GWINEA) 1-1 (JAPONIA) lincoln
Bardzo wyrownane spotkanie. W 30 minucie wyszedłem na prowadzenie, jednak podczas drugiej połowy Japonia zdołała doprowadzic do remisu. W strzałach 7-5 dla lincolna.

Dzieki za gre.

********************************************************************************

totomiX (GWINEA) 1-2 (CHINY) arek25
Słabo zagrałem w obronie. Arek25 prowadził 2-0, w 75 minucie strzelilem bramke kontaktowa, jednak na wiecej zabrakło czasu. Myśle ze zasłuzone zwyciestwo Chin.

totomiX (GWINEA) 6-1 (CHINY) arek25
Szybko wyszedłem na prowadzenie 3-0. Arek25 około 40 minuty strzelił bramke po wrzutce z roznego. Pod koniec meczu znowu przyspieszyłem i udało mi sie dorzucic kolejne 3 bramki. Strzały na koniec 15-7.
Wto 21:42, 06 Maj 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL RANK Surprise Cup ed.I Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)