Grupa E [I Faza Grupowa]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Zobacz poprzedni temat

Biszkopt |Schalke|3:2 |Werder| glazunio2

Mecz pod dyktando Schalke ale to oni tracą pierwsza bramkę, później piłkarze z Bremy dokładają kolejną bramkę i tak po 2 strzałach maja dwa gole. Drużyna Biskzopta nie poddała się i juz po chwili Kuranyi strzela na 1:2 by po chwili strzelić na 2:2. Później ekipa Schalke nie atakowała zbyt intensywnie licząc na kontra ataki i tak w 85 minucie Kuranyi dostał świetną piłkę od Ernsta już miał strzelać ale został sfaulowany. DO rzutu wolnego podszedł Hamit i bardzo mocnym strzałem pokonał bramakrza gości.

ksc11- Ballack13131 2-1 zenit - celtic

od poczatku zdecydowana moja przewaga w srodku pola.. mimo kilku okazji wykorzystuje tylko jedna i zasluzenie prowadze. preciwnik wyruwmoje o moim bledzie ale w drugiej polowie udokumentowuje swoja przewage kolejnym golem
dzieki za mecz i powodzenia
Nie 17:48, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora

pavellox 0:8 Biszkopt

Nokaut mogło być więcej tylko moja nieskuteczność zdecydowała o tym że nie będzie. Przeciwnik oddawał strzały z połowy boiska.

Werder 6:0 PSV

Mecz zdecydowanie na moje dyktando przeiwnik rzadko oddaje strzly na bramke choc gram ultra ofensywnie.Przeciwnik strzelal 5 razy na bramke.W 25 min bramke po wybiciu bramkarza ( ktory byl w znakomitej formie) strzelabramke Rosenberg. Bramke do szatni strzela Pizzaro. Wpierwszej polowie nie swiecilem bo zagralem 5 obroncami aby nie lekcewarzyc przeciwnika, ktoremu nie wychodzily wczesniejsze mecze widzac po wynikach. W drogiej powolwie wyszedlem 4-3-3a i starales sie powiekszyc wynik spodkania. W 55 min bramke po prostopadlym podaniu od Diego zdobywa ponownie Rosenberg.W 60 min bramke strzela asystent czyli Diego po podaniu Pizzaro. Gr toczyla sie na polowie przeciwnika ktory 5 obroncami nie radzil sobie zbytnio z moja magiczna 3 ( Diego , Pizarro, Rosenberg.) W koncowce bramke strzelaja.Rosenberg i Pizzaro. Dzis ponownie mi dopisalo szczescie i dziekuje za mecz i powdzenia dalej.

P.S pavellox1991 nie poddawaj sie walcz do konca xDD powo dalej
Nie 19:03, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora

Bartosz23 2:1 Biszkopt
Mecz wyrówany aczkolwiek ja mam wiecej sytuacji. Pierwsego gola stzrela Bartosz, pozniej ja strzelam na 1:1. Pozniej Bartosz nacierał ja sie broniłem ale przy strzale Diego Neuer był bez szans.

Dzięki powo dalej radosny
Nie 20:24, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
Maniek23

Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 202

Maniek23- pavellox 10-0
Nic dodać nic ująć wynik mówi sam za siebie. Dzięki.
Nie 21:55, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
bartosz23

Dołączył: 25 Mar 2008

bartosz23 - pavellox 7:0

Do przerwy było 1:0 i w strzałach 5:5. Po przerwie to już moja świetna gra i 5 goli Pizarro. W strzałach na konie 14:6.

Nie 22:33, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora

Biszkopt 4:1 ksc11
Mecz pod moje dyktando przeciwnik nie umiał skonstruować akcji.

dzięki i powo dalej

E: mecz ten nie jest dodany do tabeli, natomiast te niżej są radosny

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Śro 16:48, 29 Paź 2008, w całości zmieniany 2 razy

Jak kazdy moj mecz bardzo wyrownany. Nic nowego Wink
W pierwszej polowie strzelam bramke, pozniej dwa rqazy strzelam w slupek. W drugiej polowie dokladam druga bramke ale rywal nie rezygnuje. Moj blad, przejecie, faul i rzut karny. Robi sie 2-1 i jest nerwowka. Na szczescie w koncowce rywal popelnia blad i ustalam wynik na 3-1 dla mnie...
Dzieki za mecz
Pon 17:43, 27 Paź 2008 Zobacz profil autora
ManUtdBoss

Posty: 58

ManUtdBoss vs. beninho

Werder 4:4 Zenit

Najbardziej wyrownany mecz jaki gralem w Weol caly czas ataki na bramke czestko konczace sie bramoka statystyka bramek mowi sama za siebie. 11:12 dzieki za mecz i powo dalej
Pon 19:53, 27 Paź 2008 Zobacz profil autora

Biszkopt 1:0 Beninho

Szybko stzrelam bramke która zdecydowała o mojej wygranej. Beninho naciska ale bronie sie męznie, mam chyba z 3 setki ale nie wykorzystuje to samo przecwinik.

Pon 20:07, 27 Paź 2008 Zobacz profil autora
Maniek23

Posty: 202

Maniek23 1-0 ManUtdBoss
Mecz wyrównany i początek ostrożny. Przeciwnik zaczyna ustawieniem 5-3-2b ja swoje standardowe. W 1 połowie dużo walki w środku z kilkoma sytuacjami, nic specjalnego. W drugiej ManUtdBoss zmienia na 4-3-3 no i zrobiło się luźniej w jego szykach obronnych ale za to wyprowadzał groźne kontry na szczęście mój bramkarz i nieskuteczność napastników uchroniło mnie od porażki. Udało mi się przeprowadzić akcję meczu. Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez Maniek23 dnia Pon 21:43, 27 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz

Marv 9 (Werder) - (PSV) 0 pavellox1991

Mecz zdecydowanie pod moje dyktando. Moglem wbic praktycznie 2x tyle, ale jak zwykle kombinowalem na 1000 roznych sposobow jak strzelic bramke dopiero pod koniec przypomnialem sobie o tych najprostszych metodach Wink Co przynioslo skutek w ostatnich 15 min z 5:0 na 9:0 Wink W strzalach 25-3 dla mnie. Jeden strzal rywala mogl byc bliski powodzenia minimalnie nad poprzeczka. Dzieki i powo dalej Wink

Ostatnio zmieniony przez Marv dnia Pon 22:43, 27 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 22:42, 27 Paź 2008 Zobacz profil autora
bartosz23

bartosz23 4:2 beninho

Ciekawy meczyk z dużą iloscią podbramkowych sytuacji. Do przerwy prowadze 2:0, po przerwie strzelam 2 bramki, podobnie jak przeciwnik i mecz kończy się wynikiem 4:2, chociaż mogłem jeszcze coś dołożyć ale swietnie bronił bramkarz Zenitu. W strzałach 14:10 dla mnie.

Wto 15:35, 28 Paź 2008 Zobacz profil autora
ManUtdBoss

Posty: 58

ManUtdBoss vs balack13131

Werder 6: 0 Celtic

Mecz zdecydowanie na moje dyktando bez zrywnych akcji przeciwnika.Po pierwszej polowie wynik 3:0.Jedank w 2 przeciwnik probowal odrabiac straty.Wyszedl pare razy sam na sam ale bramkarz Werderu znakomicie bronil nie ma cos ei rozpisywac.
DZieki i powo dalej
Wto 22:20, 28 Paź 2008 Zobacz profil autora
Maniek23

Posty: 202

Maniek23-marv 1-1
Ciężki mecz. Trudno było rozróżnić stroje werderu. Objąłem prowadzenie po fatalnym błędzie przy wyprowadzaniu piłki i próbowałem kontratakować, niestety pod koniec 2 połowy rzut rożny i pada bramka. Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez Maniek23 dnia Śro 15:57, 29 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 22:58, 28 Paź 2008 Zobacz profil autora
bartosz23

bartosz23 - Marv 1:0

Obaj graliśmy Werderem, także ciężko było się połapać. Mecz z dużą ilością podbramkowych sytuacji, zwłaszcza ze strony Marva, ale u mnie świetnie dysponowany był Wiese i bronił wszystko co leciało w jego strone. Bramke strzelam pod koniec pierwszej połowy. W drugiej to już praktycznie ataki przeciwnika, lecz tak jak napisalem, Wiese wybronił mi mecz. Strzały 7:18.

Śro 19:11, 29 Paź 2008 Zobacz profil autora

Marv 2 - 1 glazunio2

Mecz z moja przewaga. Juz po pierwszych minutach rywal gral w 10, a ja stwarzalem co raz to grozniejsze sytuacje. 16 min prostopadle zagranie na wolne pole do Pizarro i mamy 1:0. Koncowka pierwszej polowy strzal z za pola karnego 2:0. W strzalach 14-2.
Druga polowa zaczyna sie od moich silnych atakow, ale znow bramkarz jest swietnie dysponowany i nie pozwala wpasc pilce do bramki po raz 3. Chwila nie uwagi akcja glazunio. Troche zamieszania i mamy 2:1. Do konca staram sie jeszcze podwyzszyc wynik, ale nic nie wpada za to rywal mogl wyrownac na 2:2, ale na cale szczescie Wise wybronil grozny strzal. W strzalach 22-5. Dzieki!

Skutecznosc czyli to co bylo moim najwiekszym atutem jest w tych 2 ostatnich meczach moim najwiekszym problemem..
Śro 19:32, 29 Paź 2008 Zobacz profil autora
BvBkOkS

Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 13

Kibicuje mojemu bratu ManUtdBos niech wkoncu ten leszcz cos wygra szczęśliwy
Sob 19:25, 01 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)