Runda Wstępna (wyniki i opisy spotkań)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Elite League Zobacz poprzedni temat

pmcsp (Irlandia) 1:2 (Paragwaj) sebo2109

Niestety, formę szlag trafił. A dokładniej skuteczność. Niby mam przewagę, atakuję ale nie mogę zachować zimnej krwi. I tak się kończy jak w tym meczu i wielu innych w EL. Mase strzałów z mojej strony, dwie trzy akcje pod moją bramką i tracę 3 pkt. Dzięki.

11. kolejka

pmcsp (Irlandia) 0:2 (Szwajcaria) Martini18

Kolejny mój mecz potwierdzający spadek formy. Miałem swoje szanse w tym meczu ale...j.w. Martini18 wypunktował mnie strzlając dwie ładne bramki po jednej w każdej połowie. Ja na razie punktuję ale swojego pada (już niedługo zmiana na dual shocka2) Mam nadzieję, że wraz z nowym padem odzyskam formęradosny Dzięki
Nie 19:09, 10 Gru 2006 Zobacz profil autora

6 Kolejka
Czarny (Ekwador) 3:2 (Korea Południowa) raul_21

Mecz raczej pod dyktando Ekwadorczyków, którzy w składzie ataku Delgado i rezerwowy Tenorio (Kaviedes usiadł na ławie bo miał słabszą formę) razili nieskutecznością... Korea jednak też miała swoje szanse. Pierwsza połowa 0:1 dla Korei po kontrze, wrzutce strzale z główki niepilnowanego napastnika. W drugiej połowie Ekwador rzucił się do ataku lecz nadal nieskutecznie... Słupek, zamieszania pod bramką Korei nie rozwiązywało sprawy... Aż wkońcu około 70min meczu faul na wychodzącym na sam na sam Tenorio i czerwień dla Koreańskiego obrońcy. Szybkie 2 bramki Ekwadoru (Delgado główka i Mendez z dystansu) i upragnione prowadzenie. W 85min Delgado podwyższa na 3:1 i mecz wydaje się przesądzony. Nic jednak mylnego bo w 87min meczu Koreańczyk pięknym strzałem z dystansu pokonuje bramkarza i zdobywa kontaktowego gola. W końcówce Korea miała jeszcze swoją szansę aby wywieść remis z tego meczu lecz piłkarz nie trafił w bramkę z okolic 16-tki. Koniec wink

Ostatnio zmieniony przez Czarny dnia Pon 0:50, 11 Gru 2006, w całości zmieniany 1 raz
Nie 23:36, 10 Gru 2006 Zobacz profil autora
vego21

Posty: 1631

Skąd: Żyrardów

Jak można pomylić Kostarykę z Ekwadorem pytanie pytanie ehhh myśli
Pon 0:46, 11 Gru 2006 Zobacz profil autora

Ehhh grałem Kostaryką zawsze i do TT mecz i mi się pomyliło, ale grałem Ekwadorem do ligi wink
Pon 0:51, 11 Gru 2006 Zobacz profil autora
Hawok

Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 95

Hawok 1:4 - szyma

Wygrywałem 1:0 ale cos sie zepsolo i przegralem .... neutralny pfff nie ma formy
Pon 18:29, 11 Gru 2006 Zobacz profil autora

9. kolejka

Martini 2:0 Jarop

Pierwszy gol padl po kuriozalnym faulu na polu karnym. 11 bez problemu wykorzystal Lustrinelli. 2 gol z dystansu po uderzeniu Yakina. Pod koniec meczu zrobilem akcje bramkarzem, ktory przeszedl ponad pol boiska i podal do Yakina ktory trafil w poprzeczke. Jakby nie to bramkarz mialby asyste lool
Pon 20:32, 11 Gru 2006 Zobacz profil autora

Hawok napisał:

Ehh... drugi karny w elite league i drugi nie strzelony, tym razem nie trafiony nawet w bramke zły, trzeba będzie zmienić wykonawce.

1 : 3

smutny Co tu duzo gadac,koszmar moj najgorszy chyba mecz zamiast goli byly i poprzeczki a rywal mial praktycznie 100% skutecznosc :/
to chyba jakis pech dzieki raul
Pon 21:59, 11 Gru 2006 Zobacz profil autora
Hawok

Posty: 95

11. kolejka

Hawok 2:1 raul_21

Ostatnio zmieniony przez Hawok dnia Wto 8:17, 12 Gru 2006, w całości zmieniany 1 raz
Wto 0:01, 12 Gru 2006 Zobacz profil autora

Hawok popraw ten opis bo nie moge patrzeć wykrzyknik
Wto 0:56, 12 Gru 2006 Zobacz profil autora
pmcsp

Posty: 877

Przypominam o wpisywaniu kolejek wykrzyknik Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie wykrzyknik
Wto 7:47, 12 Gru 2006 Zobacz profil autora

11 Kolejkaa
Czarny (Ekwador) 1:1 (Paragwaj) sebo2109

Mecz bez wspomnień. W 30minucie Ekwador wychodzi na prowadzenie za sprawą Borji, który dobija piłkę do pustej bramki po strzale głową przez Delgado. Cały mecz Ekwador kontrolował poczynania Paragwajczykó na boisku mając jeszcze pare dogodnych okazji w tym jedną 100% sam na sam Mendeza. W 90+1 Paragwaj za sprawą Santa Cruza bodajrze po zamieszaniu w polu karnym Ekwadoru wyrównał i tak kiepsko dla mnie zakończyło się to spotkanie... 2 pkt niesłusznie stracone zagubiony
Wto 19:13, 12 Gru 2006 Zobacz profil autora

17 kolejka
(Paragwaj) sebo2109 1:2 mackal(USA)
Mecz bardzo wyrównany,ale większą skutecznością popisali się piłkarze USA.
Bramka na 2:1 była rzadkiej urody,co potwierdzi samsebo2109.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w następnych meczach.
Wto 19:25, 12 Gru 2006 Zobacz profil autora
jarop

Posty: 28

4 kolejka
jarop - arek25
0 : 0

Spotkanie jak widac po wyniku dosyc wyrownane okazji multum ale zadna nie wykorzystana :/ dzieki arek

0:0
Jedno z nudniejszych spotkan jakie gralem.Stworzylem jedno sytuacje, po ktorej pilka uderzyla w poprzeczke innych sytuacji nie bylo;/
Wto 20:24, 12 Gru 2006 Zobacz profil autora
grodzik

Posty: 217

Skąd: zgierz

2 kolejka

Grodzik(ukraina) vs Aki1986(RPA) 3:2
Mecz w pierwszej polowie wyrownany , dosc szybko trace bramke bo juz w 4 min , pozniej doprowadzam do wyrownania w 20 min , strzelcem sheva , no i przed koncem pierwszej polowy znow trace bramke po bledzie obrony, do przerwy 2:1 dla RPA. Druga polowa pod moje dyktando , duzo strzalow , a jeszcze wiecej wspanialych obron bramkarza RPA , w 68 min strzelam wyrownujaca bramke a chwile pozniej po ladnym strzale shevy pilka trafia w slupek , oklolo 77 min strzalam na 3:2 i taki wynik sie utrzymuje juz do konca spotkania

Mecz rozpoczol sie w miare wyrownanie,dopiero pod koniec pierwszej polowy
usa zdobylo pierwsza bramke natomiast w doliczonym czasie druga jak sie okazalo kluczową w spotkaniu.Cala druga połowa pod dyktando USA poza 3 styacjami podbranmkowymi RPA nie istnialo tarcąc kolejne 3 bramki!
KOlejka 15

AKi1986(RPA)0:7Arek25(norwegia)

CAREW i jego skutecznosc w rekach Arka skutecznie rozbila RPA w pył!
Wto 22:19, 12 Gru 2006 Zobacz profil autora
aki1986

Posty: 29

Post Wyniki
Kolejka 5

Aki1986(rpa) 0:0 czarny(ekwador)

poczatkowe minuty pod dyktando ekwadoru 2 slupki.Nastepnie mecz sie uspokoił i od czasu do czasu pojawialy sie sporadyczne akcje zarowno RPA jak i Ekwadoru
Wto 23:02, 12 Gru 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Elite League Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)