Runda Wstępna (wyniki i opisy spotkań)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Elite League Zobacz poprzedni temat

W przeciągu całego meczu Kaviedes 3 razy trafił w słupek i nie wykorzystał 4 sytuacji sam na sam. Znowu głupio trace punkty kurrrr...! Kaviedes traci miejsce w podstawowym składzie na rzecz Tenorio wykrzyknik wink
Wto 23:15, 12 Gru 2006 Zobacz profil autora
grodzik

Posty: 217

Skąd: zgierz

3 kolejka

Grodzik(ukraina) vs Kicek(Iran) 0:1
Mecz rozgrywany w dosc szybkim tempie , z przewaga kicka ktory oddal wiecej strzalow ktore zagrazaly mojej bramce , dopiero w drugiej polowie ladny strzal za pola karnego daje prowadzenie zespolowi iranu i juz go nie oddali
Śro 0:07, 13 Gru 2006 Zobacz profil autora

19 kolejka
mackal(USA) 1:2 kicek(USA)
W 1 połowie zagrałem słabiutko co wykorzystał bez wględnie Iran(2 bramy z dośrodkowań)strzały 10:1 po 1 połowie.No commensts.
W 2 połowie wziąłem się w garść i mecz się wyrównał, miejscami przeważał USA co udokumentowali 1 bramką.Na więcej niestety zabrakło czasu.

dukekubas-Martini18 2:2
mecz wyrowany, pierwsze 25 minut to walka w srodku pola, bez zagrozenia bramkowego, pierwsza sytuacje mam ja, po chwili przeciwnik strzela w slupek, a ja go kontruje i prowadze...szybko dobrowadzil do remisu; pod koniec 1 polowy wychodze na prowadzenie, a na poczatku Martini remisuje...od tamtego momentu mecz toczyl sie jak na poczatku...

Raku (Gahna) 1:1 dukekubas (Scotland)

Co tu dać najsampierw dobrze, ale tyle byków w obronie zrobiłem co w ostatnim wypracowaniu z Polskiego. Ehhh

Aki1986(Rpa) 0:2 Michał697(polska)

Mecz dosc wyrownany jednak to michal zdobywa piewrsza bramke a nastepnie niedlugo po niej gra zaczyna tak ciac ze az strach klatka po klatce i tak dokonca po drodze michal zdobywa jeszce jedna bramkę!

mackal 0:1 michal

Chyba najgorszy mecz w moim wykonaniu.Moi zawodnicy grali jak partacze.Szkoda gadać.1 bramka strzelona i murowanie bramki i gra na czas.Niestety brak skuteczności moich napastników(i kieprawa gra całego zespołu) był główną przyczyną porażki.
Czw 19:07, 14 Gru 2006 Zobacz profil autora

raul 21 1:3 Martini

Pisze ze raula bo on teraz nie moze dodac. Mecz rozegrany na raty bo co chwile losty byly, w sumie sie nic ciekawego nie dzialo
Czw 20:34, 14 Gru 2006 Zobacz profil autora

Wiesz co mackal szkoda gadac o twoim opisie to ja mogłem strzelic nawet 2-3 bramki i wcale nie murowałem bramki przy ustawieniu 3 napastnikami poprostu byłem,lepszy w tym meczu i tyle szczęśliwy
Czw 21:24, 14 Gru 2006 Zobacz profil autora
aki1986

Posty: 29

Post Kolejka18
Kolejka18
aki1986(rpa) 1:3 Kicek(iran)

Mecz dosc wyrownany do okola 70 minuty i zdobycia kolejnych dwóch bramek przez kicka.
Pią 0:19, 15 Gru 2006 Zobacz profil autora

szyma(Kostaryka) 2-0 (Polska)michal697

Zdecydowana przewaga Kostaryki po pierwszej połowie Polska nie oddała ani jednego strzału na bramke Mesena a Kostaryka strzelała na bramke Boruca 8 krotnie ten jednak spisywał sie bdb i po pierwszej połowie 0-0. Druga połowa zaczęła sie od ataków Kostaryki lecz w dalszym ciągu wynik bezbramkowy. Pierwsza grozna akcja Polaków akcja na prawym skrzydle piłka w pole karne jednak Żurawski strzela minimalnie nad bramką. Od 70 min Kostaryka postawiła zdecydowanie na ofensywe a Polacy wybijali tylko piłki do napastników. I wkońcu na 5 min przed końcem spotkania Wanchope daje prowadzenie Kostaryce, minęły może 3 min piłka na pole karne i Gomez podwyższa strzałem z głowki na 2-0 taki też wynikiem kończy się to spotkanie.

Dzięki za mecz wink .
Pią 0:31, 15 Gru 2006 Zobacz profil autora

INFORMACJA!

Chciałbym poinformować wszystkich graczy Elite League, że miejsce usuniętego magnezza zajął nowy gracz w pełnym tego słowa znaczeniu wink Gra od 2 tygodni, ale okazał się objawieniem wśród nowych graczy przybyłych dzięki naszej instalce na torrencie. Jego nick to kristo2323. Apeluje do wszystkich graczy o umożliwienie mu rozgrywania meczów i dogonienie nas w rozgrywkach.
Pią 18:04, 15 Gru 2006 Zobacz profil autora

8 Kolejka.
Czarny (Ekwador) 2:2 (Ghana) Raku

Mecz bardzo zacięty. Było widać znaczne różnice w szybkości i sile między Ghaną a Ekwadorem... Czasami nie nadążałem... Lecz to Ekwador wychodził na prowadzenie dwukrotnie a Ghana w doliczonym czasie strzeliła na remis.

Martini 0:0 Kristo2323

Mecz bardzo wyrownany co widac po wyniku. Akcji bylo naprawde sporo z jednej i drugiej strony, ale zabraklo dobrego wykonczenia radosny Jednak Kristo potrafi sprawic klopoty i dobrze gra w defensywie ale do rewanzu sie bardziej zmobilzuje cool

Pozdro
Sob 16:06, 16 Gru 2006 Zobacz profil autora

Same remisy z kristem lool
Sob 16:09, 16 Gru 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Elite League Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)