Tinky Winky Cup by michal697
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Gracze którzy nie rozegrali swoich meczy w terminie zostali ukarani walkowerem bez punktów 0:0.

Faza Pucharowa znajduje się już w pierwszym poście...

Sorry za opóźnienia, ale nie miałem dostępu do kompa.
Śro 20:56, 18 Lip 2007 Zobacz profil autora

1/8 Tinky

karol_p(Gwinea) 2 - 1 Kicek(Belgia)

Kicek(Belgia) 4 - 1 karol_p(Gwinea)

Pierwszy mecz raczej z przewaga karola_p,w strzałach 13-5. Jednak żadnych klarownych sytuacji nie miał poza dwoma błędami mojej defensywy. Najpierw bramkarz podaje pod nogi napastnika Gwinei a potem obrońca traci piłke przy wyprowadzaniu akcji na 15 metrze zagubiony A ja strzeliłem ładną brameczke - dokładnie Pieroni z rzutu wolnego z okolicy 20-25 metra. Po tej bramce straciłem dwie po wyżej wymienionych błędach.
W rewanżu wiedziałem,że musze narzucić swój styl gry i mi sie udaje. Już w pierwszych minutach na 1-0 z za pola karnego trafia Mpenza. Takim rezultatem kończy się również 1 połowa. W drugiej odsłonie meczu dołozyłem drugie trafienie - dokładnie E.Mpenza,po chwili Pieroni trafia na 3-0 i Gwinea chyba powoli traciła nadzieje na awans. Mimo,że zostało jeszcze 30 minut to nic nie mogli trafić. A ja w 90 minucie strzelam na 4-0(Pieroni) a po wznowieniu gry w loss time Gwinea strzela honorową bramkę.
Podsumowanie: 1 mecz dla karola , 2 dla mnie zdzier

dzieki za meczyki
Czw 17:26, 19 Lip 2007 Zobacz profil autora

Martini 1:0 machel

machel 2:2 Martini

Mecze rozegrane z 8 godzin temu, to nic nie pamietam, Ledwo sobie przypomnialem ze wynik trza dodac lool
Czw 21:18, 19 Lip 2007 Zobacz profil autora

1/8 Tinky
Chiny - Izrael

"Dawno temu w Chinach"

Arturo3H - maja 1:0

Tym razem stolica podkoszulek i inny bazarowych dupereli gościła Żydowski Izrael. Faworytem w tym spotkaniu mimo gry na wyjeździe byli mędrcy z Jeruzalem głównie za sprawą lepszego zespołu.
Mecz ogólnie był wyrównanym spotkaniem, momentami nudnawym, nie była to pilka na światowym poziomie ale czego sie spodziewać po schot acc 15. Jednak w drugiej połowie w 60 minucie gry zawodnik z takim parametrem zapewnia wygraną Chińczykom. Po stracie gola, maja przystapił do ataków jednak nie udało mu się wyrównać.

Izrael - Chiny

Konflikt na bliskim wschodzie

maja - Arturo3H 2:3

Rewanzowe spotkanie zaczęło się od moich ataków, miałem w tym spotkaniu przewage, kontrolowałęm gre i po 20 minutach prowadziłem 1:0. Nie mineło 5 minut kiedy to maja po błędzie wyrównał. Zrobiło się nerwowo i musiałęm strzelić gola żeby nie martwić się o wynik i tuż przed gwizdkiem kończącym 1 połowe zdobywam bramke na 2:1. Niestety doszło do przykrego incydentu,w przerwie meczu na stadion wtargneła grupa palestyńskich najemników, doszło do strzelaniny, mecz został przerwany (więcwej info na TVN24 radosny Po wznowieniu nadal atakowałm, 2 razy trafiłem w słupek i w końcu na 10 min przed koncem strzeliłem zasłużonego gola na 3:1. Maja jednak nie poddał się i walczył do końca i w ostatniej minucie zdobywa gola na otarcie łez strzelając piękna bramke od słupka.

dzieki za mecze
Czw 23:23, 19 Lip 2007 Zobacz profil autora

Piotrek1989 2-1 nigel
Piotrek1989 0-0 nigel

Mecze wyrównane, mało dogodnych sytuacji.

Dzięki nigel, powodzenia
Pią 22:27, 20 Lip 2007 Zobacz profil autora
Gallus

Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 1599

Skąd: Chorzowskie Królestwo

mam problem z pelem pisze do niego od 2 dni i zero odpowiedzi....
post pisze w celu skontaktowania sie z tym graczem.

justyn 1:4 kristo2323

Pierwszy mecz to mała przewaga Szwajcarów , którym udało sie zdobyć gola. Końcówka meczu (czyli 15min do zakończenia) była nerwowa bo zmiany taktyczne przeciwnika mogły przynieść mu bramkę. Rewanż zapowiadał sie ciekawie i ofensywne ustawienie Togo wskazywało ze przeciwnik rzuci sie na rywala i tak było przez okolu 30min , po kilku udanych akcjach Szwajcarów (kontrach) w końcówce 1 polowy i poczatku 2 przyniosły gole dla moich podopiecznych .

Nie wiem jak to sie dzieje ale Szwajcarzy grają w tym turnieju jak narazie wyśmienicie nie odnosząc jeszcze zdanej porażki , a nawet remisu . Czy ta dobra pasa potrwa długo? Ja tego na pewno nie wiem ,oby jak najdłużej.

Sob 20:14, 21 Lip 2007 Zobacz profil autora

Wie ktos moze co sie dzieje z michal697 , bo probuje sie z nim skontaktowac ale zero odzewu , a dzis mija termin rozegrania 1/8 ...
Sob 20:24, 21 Lip 2007 Zobacz profil autora

to 2 razy dostaniesz bezbramkowy remis i michał przejdzie zdzier szczęśliwy
Sob 22:52, 21 Lip 2007 Zobacz profil autora

Można już grać 1/4 turnieju

Inko otrzymał Wo na swoją korzyść ponieważ, nie byłem wstanie rozegrać tego meczu z powodów zdrowotnych(już wszystko dobrze szczęśliwy)

Gallus i Pele22 jeśli nie rozegracie dzisiaj meczu do godz. 20 to do 1/2 turnieju Arturo3H przechodzi bez gry...

Powodzenia
Nie 10:27, 22 Lip 2007 Zobacz profil autora

no to jestem w 1/2 zdzier
Nie 20:21, 22 Lip 2007 Zobacz profil autora

Terminy 1/8 Fazy pucharowej mija w Poniedziałek 23 lipca o godz.23.59

No to o co ku.wa chodzi ???

Już wróciłem i piszę do smolucha, ale go nie ma.
Nie 23:18, 22 Lip 2007 Zobacz profil autora

Moze jest blad i zamiast 1/8 ma byc 1/4 ?
Nie 23:49, 22 Lip 2007 Zobacz profil autora

Termin na zakończenie 1/8 minął 21 lipca o 23:59 wink Ci co nie zagrali mieli czas jeszcze dzisiaj do 20.

Piotrek1989 0:1 kristo2323

Pierwszy mecz to walka w środku boiska , bardzo słaba gra moich podopieczny w 1 połowie na tablicy statystycznej z tego co zdążyłem zobaczyć widniało parę strzałów po stronie Kostaryki ,a po mojej ani jednego, wiec można powiedzieć ze lekka przewaga gospodarzy.Druga polowa to już bardziej wyrównana gra obu ekip ale nic godnego uwagi.

Rewanż zupełnie inny bardzo dużo 100% sytuacji po stronie Kostaryki i ciekawych akcji Szwajcarów , którzy mieli chyba rozregulowany strzał bo gdy wypracowali sobie trochę miejsca do oddania strzału to piłka wybierała sobie własny i niezależny tor lotu. Mogę dodać , ze w tym meczu popisywał sie mój bramkarz kilkoma wspaniałymi paradami wyciągając piłkę , która powinna znaleźć sie w bramce. Z tego meczu utkwiła mi 1 akcja Kostaryki w pamięci gdy zawodnik strzelił na bramkę Szwajcarów ,a bramkarz sparował piłkę po mocnym uderzeniu tuz przed piątkę padając jak zamroczony i wtedy zauważyłem nadbiegającego zawodnika przeciwnej drużyny pomyślałem ze to może być tylko gol i bomba z pierwszej piłki a tu bramkarz nie oczekiwanie powraca ze Świata Zmarłych równocześnie wstając po udanej 1 interwenci broni kolejna bombę ale teraz mądrze parując ja na bok pola karnego (szkoda ze nie ma dema po takich interwencjach tylko można sobie wyobrazić co mogli by zrobić obrońcy Szwajcarii ...... tylko jedno , rzucić sie z radości na bramkarza).
Mecz pod względem taktycznym nie udany dla Szwajcarów ale niema sie co dziwić bardzo dobra i konsekwentna obrona Kostaryki.