Posty: 150

GRUPA A

taka_sobie_faza 0:2 HunTer
HunTer 3:0 taka_sobie_faza

mecze pod dyktando japoni oba kilka kontr grekow niema co wiecej pisac thx za mecze

Ostatnio zmieniony przez HunTer dnia Pon 1:34, 16 Lip 2007, w całości zmieniany 1 raz

Gallus 1:0 kubar

mecz z moją przewagą, ale bramka strzelona po karnym..

kubar 1:2 Gallus

tu już lepszy mecz w moim wykonaniu i pewna gra....

grupa B

W pierwszym meczu sędzia gwizdnoł sobie karnego od tak długie podanie gallusa w pole karne i tam przeraca sie jego napastnik nawet nie było wślizgu i kartki dla obrońcy wkurzyłem sie po przegranej:x
Jednak gratulacje dla gallusa i powodzenia dalej.
Nie 22:36, 15 Lip 2007 Zobacz profil autora

Informacja:

Za gracza o nicku: kolar do gry wchodzi Koshaolin. --> Powód Czarna Lista dla kolara!

Pon 10:52, 16 Lip 2007 Zobacz profil autora

Grupa B'

MartiniTSW 0:0 Koshaolin

1 raz w historii gry w WE mam 2 remisy bezbramkowe. Mecze wyrownane i zaciete. WIecej nie napisze bo na kacu nie pisze mi sie najlepeij zdzier
Pon 11:29, 16 Lip 2007 Zobacz profil autora

Grupa B`

Piotrek1989 1-1 Koshaolin
Piotrek1989 1-0 Koshaolin

Mecze bardzo wyrównane, mało dogodnych sytuacji.

Dzięki i powodzenia dalej wink

Piotrek1989 1-2 MartiniTSW
Piotrek1989 2-2 MartiniTSW

Mecze bardzo wyrównane, więcej nie pamiętam wink

Dzięki i powodzenia dalej wykrzyknik

Ostatnio zmieniony przez Piotrek89 dnia Pon 13:00, 16 Lip 2007, w całości zmieniany 1 raz

michal2707 0-2 justyn
Mecz pod dyktando justyn'a. Walia bez formy, jedynie bramkarz popisal sie broniąc rzut karny w 25 minucie.

justyn 2-3 michal2707
Mecz zaczął sie po mojej mysli. Do przerwy prowadziłem 0-2 jednak justyn zmienił ustawienie na ultraofensywne z dwoma obrońcami radosny i udało mu sie wyrównać. wystarczył tylko jeden bezlitosny kontratak Walii żeby przesądzić o losach spotkania. Wink

dzieki i pozdro
Pon 12:13, 16 Lip 2007 Zobacz profil autora

Grupa C

marky_ramone(Chile) 4:2 (Ghana)burza-lukas

Szybko strzeliłem 2 bramki ale potem zbytnie rozluźnienie powoduje że burza doprowadza do remisu, troche mnie to wkurzyło więc sie wziąłem do roboty i jeszcze dwukrotnie (2 bardzo ładne bramki zza pola karnego po długich górnych rogach) pokonuje bramkarza gości, burza w końcówce zawzięcie atakował ale już nie zdołał zmienić wyniku.

p.s - zero kontaktu z pele22
Pon 13:46, 16 Lip 2007 Zobacz profil autora

GRUPA A"

Giuly 3-3 justyn
Giuly 2-6 justyn

W obu meczach przewaga justyna, jednak w pierwszy mogłem wygrać, niestety w ostatnich minutach straciłem gola po rożnym. ;/
Pon 14:51, 16 Lip 2007 Zobacz profil autora

Grupa B Tinky

karol_pomarancza(Gwinea) 2:1 Grzehu92(Angola)
Grzehu92(Angola) 2:0 karol_pomarancza(Gwinea)

Przez ten upał jakoś nie mam sił rozpisywać się wink . Tak więc ogólnie. Pierwszy mecz dość wyrównany, gdybym miał trochę więcej szcześcia to być może udało by się wywieżć 3 punkty. W rewanżu karol szybko dostal czerwoną kartkę i to zadecydowało o losach meczu. W meczu o "wszystko" wygrałem i wciąz jest realna szansa na dalszą grę.

pele22(Egipt) 1-1 burza-lukas(Ghana)
pierwszy strzal egipcjan przynosi im bramke(ok.60min.!!!) ... w doliczonym czasie gry po kretynskim wyjsciu bramkarza i 20 strzale w meczu druzyna ghany doprowadza do remisu
pele22(Egipt) 6-4 burza-lukas(Ghana)
mecz mogl sie podobac..duzo bramek...bramka za bramke...
dzieki za meczyki
Pon 21:32, 16 Lip 2007 Zobacz profil autora

smoluch 0:1 kristo2323

smoluch 1:2 kristo2323

Dwa udane mecze Szwajcarów , którzy przypieczętowali swoja dominacje w grupie wygrywając wszystko co mieli do rozegrania , oby tak dalej.
Jako ciekawostka z 2 meczu mogę tylko podać ze przeciwnik strzelił gola z ewidentnego spalonego (2 Norwegów stało sobie na spalonym) mój zawodnik był za boiskiem bo sie zaplątał w siatce.Trudno to przecież gra ale sędzia nie poraz pierwszy mi już podpadł.

Dzieki za mecze.
Pon 21:37, 16 Lip 2007 Zobacz profil autora

Grupa A

Inko 1:1 Hunter

Pierwsza polowa nalezala do Japonii , chodz do ja miałem najdogodniejsza sytuacje do strzelenia gola , ale niestety mój napastnik w sytuacji sam na sam z bramkarzem uderzył obok słupka smutny Druga polowa zaczeła sie od moich atakow w 55 minucie ładny strzał Moreno i mamy 1:0 dla Kolumbii !! Niestety radosc nie trwała długo , poniewaz w 65 minucie kapitalnym strzałem popisał sie Takahara i mamy 1:1 smutny Do konca meczu juz nic ciekawego sie nie wydarzyło , a ja wiedziałem ze w Ostatnim meczu tej grupy musze wygrać ...

Drugi mecz zaczal sie od nieśmiałych atakow Kolumbii , niestety ich celowniki były źle nastawione smutny Pierwsza połowa niczym nie zachwyciła , a mi pozostało tylko 45 minut na zdobycie zwycieskiej bramki ... Po przerwie mocno skupiona reprezentacja Kolumbi zaczela atakowac bramke Japonii , sukces przychodzi w 57 minucie meczu kiedy to ponownie Moreno pokonał bramkarza Japończyków mamy 1:0 !!!! , w tym momencie 2 miejsce zajmowała reprezentacja Kolumbii ... W przeciwienstwie do pierwszego meczu , teraz nie zamierzałem bronic wyniku a atakowac dalej ... w 67 minucie do prostopadłem pilki doszedł Viafara i technicznym strzalem pokonuje bramkarza !! Mamy 2:0 !!!! a do konca meczu ok.25 minut ... Japonia rzuciła wszystko na jedna karte , ale to ja zadaje ostateczny cios , poniewaz w 80 minucie Moreno wyszedł sam na sam i ustalił wynik na 3:0 !!!

Hunter 0:3 Inko !!

Boze ... ale to były ciezkie mecze , Hunter postawił wysoko poprzeczke ale udało mi sie podołać ... Dzieki za mecze i pozdrawiam szczęśliwy
Pon 22:32, 16 Lip 2007 Zobacz profil autora
HunTer

Posty: 150

fakt drugi mecz kozacki tylko musisz przyznac mi tez zawodnicy celownikow nienastawili w drugim meczu ale gratki i powodzenia dalej 3m sie powodzenia dalej
Wto 3:52, 17 Lip 2007 Zobacz profil autora

Grupa B
gallus - karol_p
m1. 0-1
m2. 3-3

Oba mecze bardzo zacięte, nie było strony która przeważała, wynik mógł paść każdy.
W pierwszym meczu ładna gra w offie obu zespołów jednak bramek jak na lekarstwo. W pierwszej części ładnym szotem z okolic 25 metra popisuje się Menser jednak piłka po jego uderzeniu trafia w słupek, natomiast gall w drugiej części gdzieś około 75 minuty trafił z wolnego w to co Menser wcześniej. Tuż przed końcem to jest ok. minuty 88 udaje mi się strzelić bramkę która zapewniła mi wygraną
Drugi mecz podobnie jak pierwszy był bardzo emocjonujący, z dobrą grą w offie obu zespołów. Pierwsza połowa kończy się wynikiem remisującym to jest 1-1. W drugiej zaś były ogromne nerwy z mojej strony. Przegrywałem 3-1 gdzieś do ok. 65 minuty meczu w której to strzeliłem gol kontaktowy na 3-2. Świadomy tego że jedynie remis wchodzi w grę i premiuję mnie awansem starałem się jak mogłem do niego doprowadzić. Mojej starania udało się zwieńczyć w Loss Timie, przy dużej dawce szczęścia. Tuż po rozpoczęciu od środka sędzia skończył mecz.

Dodam że mecze prowadzone w lagach ale mimo to były dobre Wink.
Dzięki za mecze, pozdrawiam.
Wto 4:38, 17 Lip 2007 Zobacz profil autora

WYCOFUJE SIĘ Z TURNIEJU NIECH WEJDZIE JAKIŚ REZERWOWY.
Wto 15:28, 17 Lip 2007 Zobacz profil autora

kaimada napisał:

Skoro tu sie wycofałeś to po co sie zapisałeś do następnego turnieju przed chwilą ? zagubiony
Wto 15:36, 17 Lip 2007 Zobacz profil autora

wycofałem się z tego bo tak Wink Po prostu chyba nie dałbym rady rozegrać meczy w tym czasie do tego tura a do tamtego zdąże radosny
Wto 15:47, 17 Lip 2007 Zobacz profil autora