Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

grupa D'

damian232 vs. s-m-o-l-u-ch

0:0

Wyrównany mecz, dużo akcji podbramkowych, a także przypadkowych strzałów. Żadnej drużynie nie udało się strzelić choćby jednej bramki. Trochę lagowało i może przez to wynik jest nieatrakcyjny...
Sob 13:04, 14 Lip 2007 Zobacz profil autora

Grupa A'
Giuly - michal2707 3-2
Mecz z moją lekką przewagą. Dość długo prowadziłem 1-0, później niestety michal wyszedł na prowadzenie 2-1, jednak w ostatnich 15 minutach udało mi się strzelić 2 gole i wygrać. (ostatni gol w loss time z karnego)

michal 2707 - Giuly 1-2
W tym meczu miałem już większą przewagę (18-6 w strzałach) jednak to michal pierwszy zdobył gola i wyszedł na prowadzenie. Szybko wyrównałem po rzucie rożnym i gra zaczęła się układać po mojej myśli. Kilka minut później po udanej kontrze zdobyłem gola na 2-1. Przez 2 połowę wynik się nie zmienił i mecz zakończył się moją wygraną.
Sob 13:43, 14 Lip 2007 Zobacz profil autora

GRUPA C

burza-lukas (Ghana) 2 - 2 (Chile) marky_ramone

Pierwsza połowa słaba w wykonaniu Ghany. Dopiero w drugiej częściej atakowali i wypracowywali sobie akcje tylko nie potrafili umieścić piłki w siatce na wagę zwycięstwa.

Rewanż jutro może. Zabrakło czasu aby dograć.
Sob 13:49, 14 Lip 2007 Zobacz profil autora

grupa D'

0:2

Mecz rewanżowy był podobny do pierwszego spotkania. Dwie bramki zdobyte przez Carewa, damian232 miał kilka dobrych sytuacji, jednak nie potrafił ich wykorzystać. Wartą wspomnienia była sytuacjia, kiedy po wybicu piki do przodu zawodnik USA strzela głową, a piłka trafia w słupek. Bierność mojego bramkarza w tej sytuacji była żenująca radosny

(Gwinea)karol_pomarancza 3-5 (Irlandia) Kubar

Ach co to był za mecz:P. W pierwszej połowie było juz 3-0 dla mnie.Następnie zaraz po przerwie Gwinea wzieła sie do odrabiania strat i szczelaja bramke na 3-1.Jednak irlandia nie broni wyniku i po kontrze faulowany przed polem karnym jest Duff. Ten sam zawodnik wykonuje wolnegi i trafia w poprzeczke jednak celna dobitka z 5 metrów partnera z druzyny daje prowadzenie na 4-1.Chwile potem bramka na 5-1 i sie zaczyna cofam sie do obrony i karol szczela dwie bramki.Dobrz ze mecz sie skończył bo niewiem czy by sie nieskonczyło remisem.

P.s piekna bramka z nozyc na 3-1 w wykonaniu Gwineii
Sob 14:13, 14 Lip 2007 Zobacz profil autora

Grupa A'

Iras 6:3 Giuly

Giuly 1:2 Iras

W pierwszym meczu przy stanie 0:4 dla mnie przysnąłem... Kiedy się obudziłem to było już tylko 3:4, więc musiałem jeszcze coś strzelić, aby nie martwić się o wynik końcowy.

Drugi mecz był już bardziej wyrównany, nie było dużo strzałów, mecz mógł się zakończyć remisem.
Sob 14:27, 14 Lip 2007 Zobacz profil autora

GRUPA C

Kicek(Belgia) 2 - 1 marky_ramone(Chile)

w strzałach 11-4

marky_ramone(Chile) 1 - 2 Kicek(Belgia)

w strzałach po 1 połowie 7-3. później nie wiem

Mecz pierwszy bardzo wyrównany,momentami z przewagą Chile. Jednak wszystkie ataki były rozbijane w okolicach 30 metra,bo jak widać obrońcy Belgii dopuścili tylko do 4 strzałów. Ja testowałem w tym meczu Belgów(mimo niebieskich strzałek w ataku) na co ich stać bo w koncu to mój pierwszy raz zdzier Bramke na wage 3 pkt. strzelam w samej końcówce meczu. Warte uwagi są moje dwie sytuacje w których raz na pustą bramke głową z ok.11 metra strzelał Mpenza,bramkarz doskoczył ,piłka odbiła się od poprzeczki,od jego rąk i z linii wybił obrońca. A druga jak bramkarz wypluł piłke a Mpenza nie trafił z samego środka z ok.1 metra - przestrzelił lool
Mecz drugi również wyrównany. Dość często próbowałem strzałów z dystansu z okolic 25 metra,bo sprawdzałem celowniki piłkarzy Belgii,jak się okazało - jest nawet nieźle. Pierwsza bramka marzenie w samo okienko z pierwszej piłki z za pola karnego. Do przerwy 2-0. Potem marky próbował wyrównać, ale nic z tego.

machel 10-3 cybuch

Moja przewaga w obu spotkaniach, w drugim meczu cztery gole Smolarka i piękna bramka Jelenia. Dzięki, pozdrawiam radosny.

strzały 13-5

W tym meczu to ja strzelam pierwaszą bramke.Jednka przeciwnki szybko się mobilizuje i mamy 1-1.W drugiej połowie moja dominacja.JEdnak nie potrafiłem wykorzystać żadnej sytuacji.Jednka droge do bramki znalazł Wolf i Usa cieszy się z zwycięstwa.

minio99 1-1 Damian232

Strzały 9-7
W tym meczu Szkocja zagrała niczym Grecja na euro2004.Formacja 4-5-1 i początek meczu prostopadła piłka i 1-0 dla Szkocji.Usa było zupełnie bezradne w 1 połowie.2 część spotkania to ataki z obu stron.Walka w środku boiska.Bramka na wage 1 pkt zdobywam w 86 minucie po zamieszaniu w polu karnym do piłki dopadł Gibs i wykorzystał nadażająca się sytuacje.

nigel 3-3 machel
Prowadziłem 3:0, przeciwnik nie oddawał strzałów, a skończyło się jak się skończyło.
Sob 22:58, 14 Lip 2007 Zobacz profil autora

Grupa B, konfederacja Tinky

Grzehu92(Angola) 2:1 kubar(Irlandia)
kubar(Irlandia) 1:4 Grzehu92(Angola)

Pierwszy mecz niezwykle wyrównany, oba zespoły grały ofensywnie i oddawały sporo strzałów na bramkę. Angola z początku kompletnie nie mogła się wstrzelić w bramkę, a kiedy to udało się natychamiast golem odpowiedział również kubar. Potem niezwykle nerowowa gra, aż w końcu strzał z wolnego Akwy zamieniony na bramkę dającą zwycięstwo.

Drugi mecz podobnie jak pierwszy-wyrównany. O pomstę do nieba wołała dyspozycja mojego bramkarza, który swój fach wykonuję zapewne dlatego, że w Angoli mieszka 30 osób a 12 gra w piłkę. Jednak mniejsza o to, ważne jest cenne zwycięstwo, które daje mi realne szanse na awans.

Gallus 1:0 Grzehu92
mecz dość wyrównany, widać ze dopiero poznaje drużynę...

Grzehu92 0:3 Gallus
tu juz lepsze spotkanie w moim wykonaniu, co zaowocowało 3 bramkami.
dzieki i powodzenia dalej.
Nie 0:56, 15 Lip 2007 Zobacz profil autora

Grupa D'

s-m-o-l-u-ch vs. minio99

2:0
4:0

Dość dziwny dwumecz. Pierwsza połowa pierwszego meczu była bardzo dobra w wykonaniu minio99, jego zawodnicy nie pozwalali na wiele Norwegom. Potem coś się w grze minio99 zepsuło i praktycznie całą drugą połowę graliśmy na jego połowie. Norwegii udaje się w końcu strzelić bramkę, wtedy to następuje chwilowe przebudzenie Szkotów. Gra przenosi sie pod pole karne Norwegii, a nawet po kiksie Norweskiego obrońcy Szkocki zawodnik trafia w słupek. Pod koniec meczu na dobicie wpada 2 bramka.
Drugi mecz to od początku ataki Norwegii, jednak pole karne Szocji jest szczelnie obstawione i każda próba zagrania piłki do napastnika stojącego bliżej niż 16 metrów od bramki kończy się niepowodzeniem. Norwedzy próbują strzałów z dystansu, są to jednak przeważnie mizerne próby. W końcu z około 20 metra huknął jak z armaty Risse (czy jak to sie pisze:E). Choć strzał nie był zbytnio precyzyjny piłka z ogromną szybkością wpada do bramki. Gol ten niszczy skuteczną grę w obronie Szkotów. Udaje mi się strzelić jeszcze 3 bramki, minio99 ma jedną sytuację sam na sam, ale dobrą interwencją popisuje się Myhre

thx i powodzenia dalej
Nie 11:48, 15 Lip 2007 Zobacz profil autora

Grupa D

michal697 3:2 gAc
gAc 0:1 michal697

Oba mecze wyrównane. w drugim meczu decydowała fartowna bramka.

dzięki za mecze...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

machel pisz grupę, w której grasz. Ponieważ jest jeden temat i ciężko by było szukać ciągle kto gdzie gra!!

Ostatnio zmieniony przez michal697 dnia Nie 12:37, 15 Lip 2007, w całości zmieniany 1 raz

minio99 1:3 kristo2323

Mecz rozegrany w ciężkich warunkach ( okropnie zwalniało) ale jak by nie było 3 punkty wywiezione.

minio99 1:2 kristo2323

Mecz rozpoczyna sie niepomyślnie dla moich zawodników , brak koncentracji i efektem tego jest bramka tuz po rozpoczęciu. Mimo to konsekwentna gra przynosi mi upragnione zwycięstwo.

Dzieki za mecze.
Nie 14:10, 15 Lip 2007 Zobacz profil autora

GRUPA B

kubar 0 - 1 karol_p
Wynik niesprawiedliwy, kubar cisnął jak nie wiem, w 1 częsci miał słupek. Ja natomisat sporadycznie atakuje, jedna dobra akcja po której wpadł gol, po ładnym lobie szczęśliwy. Dzięki za mecz, pozdrawiam.
Nie 14:16, 15 Lip 2007 Zobacz profil autora

Grupa D"

damian232 1:5 kristo2323

damian232 0:2 kristo2323

Mecze pod dyktando Szwajcarów , sporadyczne wypady USA nie przynosiły wymiernych efektów.

Nie 14:48, 15 Lip 2007 Zobacz profil autora

Grupa A

Inko 2:3 Taka_Sobie_Faza

Nie no to co zrobiłem w tym 1 meczu jest ponizej krytki :/ Wygrywałem 2:1 i w 10 minut straciłem 2 bramki i przegrałem :/ Nikopolidis wyjmował takie pilki , ktorych na realu nigdy by nie obronił ....

Taka_Sobie_Faza 1:4 Inko

No tutaj totalna dominacja , wynik mogłbyc wyzszy ale Renteria 2x trafił w słupek , a w 90 Minucie Cordoba trafia w poprzeczke :/

Dzieki za mecze i powodzenia dalej radosny

Inko 0:1 Maja

Bramka w 3 minucie ustawia mecz ...

Maja 2:2 Inko

Po 7 minutach przegrywam 2:0 bo bramkarz lajza nie umie bronic ...

HunTer 2 - 2 maja

Mecze dość wyrównane.. lecz pierwszy z moja przewaga a drugi z HunTera.. i mojemu rywalowi troszkę szczęścia brakowało.. bo spokojnie drugi mecz mógł wygrać.

Dzieki i pozdrawiam Wink

maja 4 - 2 taka_sobie_faza

taka_sobie_faza 0-6 maja

Pierwszy mecz: Początek należał do taka_sobie_faza.. szybko strzelona bramka.. i trzymanie wyniki.. moje nieustanne ataki.. jednak w pierwszej połowie nie udało się już strzelić.. dopiero w drugiej połowie pospolite ruszyłem i efektem było zdobycie 4 bramek.. a przeciwnik, bo ewidentnym błędzie strzela jeszcze jedna bramkę Wink . Strzały: 12-9.

Drugi mecz: Całkowita dominacja Izreala.. grad bramek.. przeciwnik nie miał nic do powiedzenia.. może raz w całym meczu groźnie było pod moja bramką.. Strzały: 17-4.