Pon 20:21, 30 Lip 2007 Zobacz profil autora

Pon 22:06, 30 Lip 2007 Zobacz profil autora

FINAŁ

Chiny - Szwajcaria

Chinatown

Arturo3H - Kristo2323 2:1

W finale niespodziewanie znalazły się Chiny,( w życiu bym nie pomyslał ze tak daleko dojde tym teamem) oraz reprezentacja Szwajcarii. Faworytem oczywiscie Szwajcarzy chodź finał rozgrywany był w sąsiedniej Japonii czyli publiczność była sprzymieżeńcem Chińczyków.
Mecz ogólnie był wyrównanym spotkaniem, dośc wolnym jak to bywa zwykle w meczach z Kristo wink . Pierwsza bramka padła w 30 minucie zdobywają ją Chińczycy po błędzie w obronie jednego ze szwajcarów. Nie mineło 10 minut a na 2:0 po ładnej akcji lecz daremnym strzale zdobywa Li Ya (czy jakos tak). Najpierw na skos do bramki na 15 metrze ładue w bramkarza którym niepotrzebnie wyszedł kawałek Kristo, następnie dobija no i 2:0. Druga połowa to przewaga Kristo który starał się gonic wynik i w 60 minucie udało mu się to po rzucie roznym. W druzynie Chin po tym trafieniu zrobiło się nerwowo jednak ie popełnili błędu a w 85 minucie mogli podwyzszyc wynik, niestety umiejętności im na to nie pozwoliły (shot acc 15, dodam ze tylko 3 piłkarzy ma 16...)
Tym meczem wygrywam juz drugi turniej z serii nieoficjalne wink szkoda tylko ze nie gram w 2 nowych turach ale mnie nie poinformowano zagubiony wink