Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Tag-Team Championships  / IV edycja Zobacz poprzedni temat

mati napisał:
justyn napisał:
justyn (Mali) vs mati (Mali) 2:2 karne 4:1

Dzięki za mecz ,do 84 minuty przegrywałem 0:2 ;]

Przegrałem wygrany mecz, szkoda po chyba byłem odrobinę lepszy. W dogrywce zabrakło trochę szczęścia, w stuprocentowej sytuacji trafiłem w słupek zły
Dzięki za mecze i powodzenia dalej radosny

ja miałem dwa słupki w meczu ,a w dogrywce po świetnej interwencji twojego gk Kanoute nie trafił w bramkę z 2 metrów. Więc patrz na mecz obiektywnie.Nie ma co rozpamiętywać meczu który już się zakończył ponieważ to nic nie zmieni.

mackal-mALo 1:0

Jedyny gol padł po dośrodkowaniu strzałem z główki w prawy róg bramki.
Tak po za tym był to ciężki bój,niewiele brakło od remisu kiedy z daleka próbował zaskoczyć bramkarza piłkarz Maroka.Dzięki za mecz

awans-mackal/Damian232
Nie 12:01, 23 Wrz 2007 Zobacz profil autora

Chińska_pomarańcza 3 - 2 Czarna_ekwadorska

Mecz zaczął się niefortunnie dla mnie, błąd w rozgrywaniu piłki, podanie do obrońcy który, źle przyjmuje piłkę i traci ją, czarny leci sam na sam, lob i gol radosny. To żem się wkurzył raz zdzier. Później nieśmiałe ataki chinoli, jeden z nich kończy się płaską wrzutką, super strzałem napastnika z 5 metra ale również super interwencja gk ekwadorskiego, który wybił piłę hen daleko radosny. Dalej było gorzej dla mnie, bo ekwador zdobył gola, po klasycznej akcji typu, podanie przed 16 do napadalca, napadalec się obraca i szot w długi róg nie do obrony, i żem się wkurzył po raz drugi zdzier. Wybiła przerwa, w strzałach 6-5 dla mnie, zmuszony byłem zmienić ustawienie na bardziej offowe i pierdolnąć pół kubka kawy od sztycha szczęśliwy. Czarny zmienił ustawinie na 4-4-2 A, wcześniej grał 4-4-2 B.
Moje zabiegi w przerwie pomogły bo już chwilę po rozpoczęciu zdobyłem gola kontaktowego, ale jak nie pamiętam radosny. Potem ataki Czarnego, dość łatwo rozbijane, kolejna moja akcja, bardzo składna, wręcz rozpykówa defu ekwadoru, podanie na lewą stronę do niepilnowanego pomagiera, a ten ładnie ustawiając się oddał pewny strzał w długi róg bramki szczęśliwy. Czarny się wkurzył i wrócił do korzeni czyli 4-4-2 B, parę groźny strzałów oddał, ale szczęście w drugiej części uśmiechało się już tylko do mnie szczęśliwy. 80 minuta meczu, czarny kozak strzela, ale mój bramkarz będąc na czerwonej zwyżce ładnie piłkę łapie, wybicie, wyprowadzenie akcji, magia i czar podań sprawa że ekwadorska obrona lekko w rozsypce, podanie z rogu szesnastki do ładnie wychodzącego na pozycję Shao, ten znakomicie strzela z 11 metra i mamy 3-2 szczęśliwy na 8 minut przed końcem meczu. Później próby Czarnego i ale nieudana, obrona chin i dobry atak pozycyjny sprawia że wynik nie ulega zmianie. W strzałąch 12-11 dla mnie.

Dzięki za dobry, emocjonujący mecz, pozdrawiam radosny.
Nie 12:56, 23 Wrz 2007 Zobacz profil autora

minio99- Tom21 3-4

Cóż to był za mecz szczęśliwyszczęśliwyszczęśliwy
zaczeło sie od prowadzenia toma i cały czas musiałem go gonić radosny świetne akcje po których se gubiła moja obrona dały prowadzenie tomowi 1-0 potem zalagowało i strzeliłem bramke na 1-1 niestety chwile później było już 3-1, i nie sądziłem że będą nas czekać jeszcze w tym mecu emocje a tutuaj ambitni Ekwadorczycy zdołali zremisować, noi pod sam koniec strata bramki, choć mogło być jeszcze 4-4 zdzier
\Mecz był ciekawy i obfitował w bramki.
Nie 16:03, 23 Wrz 2007 Zobacz profil autora

karol_p 2 - 1 tom21 - w dogrywce

Mecz dobre, z dużą ilością akcji, dzięki mojemu bramkarzowi który na czerwonej zwyżce praktycznie wsio wyciągał straciłem tylko jedną bramkę. Gol dla toma wpadł po strzale za 16 na długi słupek w okno, mój bramkarz bezradny, to był gol na 1-0. Dla mnie pierwszy gol wpadł dość szczęśliwie ponieważ piłka po strzale i rykoszecie trafiła do nie pilnowanego napastnika, który pewnie z 5 metra strzelił gola. Druga bramka wpadła w dogrywce, po wrzutce i szocie z głowy.
Nie ma się co rozpisywać więcej bo akcji było wiele z obu stron, tom miał swoje sytuacje ja swoje, szczęście zadecydowało radosny. Do końca pierwszej części dogrywki miałem przewagę w strzałach, niestety później nie zdołałem zobaczyć co i jak zdzier.

Mali 4-0 Ekwador

Przez 1sze 30min cały czas moje ataki i w końcu zgranie przed pole karne do Kanoute i w 25min 1-0 dla mnie później wyskoczył lag i dograliśmy 60min. Zaczęło się znów od moich ataków co przyniosło bramkę po krótkim rozegraniu przed polem karnym podałem na czystą pozycję do M.Diallo i było 2-0. Później wreszcie się obudzili Ekwadorczycy i oddali kilka groźnych strzałów ale skutecznie ich przygasiłem kontrą wystawieniem przed pole karne do Kanoute a ten strzelił tak precyzyjnie w lewy dolny róg bramki że bramkarz nawet się nie rzucił szczęśliwyradosny. Potem też kilka moich błędów w obronie i minio mógł zmniejszyć rozmiar porażki ale w 88minucie meczu jeszcze raz skontrowałem. Obrońca mnie sfaulował ok 30m od bramki podałem do wprowadzonego za Bagayoko Dr.Traore a on jednym zwodem ograł obrońce i strzelił lekko po ziemi ale precyzyjnie i było 4-0 wkrótce potem był koniec meczu. Ogólnie cały mecz przeważałem i wygrałem zasłużenie
p.s. Cziken liczę na Ciebie i Finał jest nasz !!!
Pon 23:08, 24 Wrz 2007 Zobacz profil autora

karol_p 3-0 cziken

Mecz od początku dla mnie, zdobywam zaraz z początku gola po wrzutce, później drugiego dokładam po akcji i w drugiej części wpada trzeci po sam na sam. Mogło być znacznie więcej ale 100% okazje marnowali napastnicy chin, w dodatku jedna 200% sytuacja na pusta nie strzelona szczęśliwy. W strzałąch 16-4 dla mnie.
Dzięki za mecz pozdrawiam radosny.
Wto 16:43, 25 Wrz 2007 Zobacz profil autora
spox

Posty: 459

Spox vs Karol_p
Mali 2-0 Chiny

Mecz dosyć wyrównany choć z przewagą Chin ale nie wykorzystali swoich sytuacji. 1sza bramka padła w 85min meczu - podanie do Kanoute on ogrywa jednego z obrońców wychodzi sam na sam i nie marnuje okazji. Już po chwili łatwa strata Karola po rozpoczęciu gry, trochę podań i gra przedostaje się pod pole karne Chin tam prostopadłe zagranie do Kanoute on decyduje się na strzał z ostrego kąta, bramkarz paruje piłkę ale wprost pod nogi Bagyoko a on strzela do pustej bramki. Chwile potem rozpaczliwe ataki mojego przeciwnika lecz nic nie osiągnęły i sędzia skończył mecz.
Ten mecz bardzo dobry był i dosyć wyraźnie przypominał mecz taki sam w 1/2 finału MŚ z tamtego roku - Włochy-Niemcy szczęśliwy i też wtedy o finał grali
p.s. Cziken nadrobiłem za Ciebie mam nadzieje że mi się odwdzięczysz w finale a później może... z kristem lub hunterem szczęśliwy
Dzięki i Pozdro - ten tur jest nasz !!!
Wto 21:31, 25 Wrz 2007 Zobacz profil autora

co do meczu ze spoxem, cóż zadecydowała dyspozycja dnia, przynajmniej moja, zamulenie nauką sprawiło że zagrałem słabo Wink, no nic tak to już jest, pozostaje mi życzyć Wam powodzenia w finale, w jednym jak i w drugim tym o pas, dzięki wszystkim za grę, pozdrawiam radosny

Skąd: (J) Czarna Białostocka

Czekamy na mecz : Mackal x-x Justyn .........
Śro 22:40, 26 Wrz 2007 Zobacz profil autora

justyn vs mackal 1:0
Zasłużona wygrana martwi skuteczność....;/ 3 sam na sam zmarnowane ,poprzeczka ,Kanoute nie trafił na pustą bramkę ehhh sporo tego było ,mackal pierwszy groźny strzał oddał w 75 minucie meczu...

Czw 14:41, 27 Wrz 2007 Zobacz profil autora
PawelMarian

Posty: 2132

Termin na rozegranie Finału 1 mija 29 Września o godzinie 20:00.
Czw 17:09, 27 Wrz 2007 Zobacz profil autora
spox

Posty: 459

a kto z kim gra ja z lukasso czy z justynem ??

Posty: 459

przegrałem w finale ale paskudne uczucie smutny oby nikt z was go niedoświadczył bo przepierdolo*e
Pią 17:34, 28 Wrz 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Tag-Team Championships  / IV edycja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)