Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / DR LOEW / LOEW 7 Days League Zobacz poprzedni temat

Rafal62176-0dosia1987
Strzały:14-4

Trochę nam lagi przeszkadzały, ale to ja dyktowałem warunki gry grająć spokojnie, gdyż remis dawał mi już zwycięstwo w lidze. Po 37min było 2-0 za sprawą Postigi. W 51min Derlei dołożył swoje 3 grosze, w 72 znów Postiga, w 84min Rochemback, a w 89min Postiga po raz 4, znów okazał się bohaterem meczu. . Dzięki za mecz.

Aktualizacja Tabelki. Proszę nie edytować postów i wyniki dodawać pod tym. Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Sob 14:30, 07 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Sob 14:24, 07 Lut 2009 Zobacz profil autora
LGZuczek

Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1192

Skąd: Wolne Miasto!

LGZuczek 4-2 Lisekx111

Dobry mecz zagrałem taktyka adka4 i widać jak było Wink Przegrywałem 1-0 potem wyciągnąłem na 3-1 po czym tracę bramkę i nerwówka ale Adu strzela 4 i po sprawie radosny
LGZuczek 3-1 Juliusz93

Mecz bez historii. Przegrywam 1-0 oddaje 13 strzałów rywal 2 z czego jeden z połowy zszokowany zszokowany Potem już moja dominacja bez 2 zdań radosny

LGZuczek 1-1 Adrian1993

Mecz pod moja kontrola. Adrian zagrał piach a ja na dobrym poziomie. Ale sędzia daje czerwo karnego ( to nic że mój grajek trafił pierw w piłke). Grając w 10 dalej dominowałem Słupki poprzeczki nawet na pusta z 4 metrów nie trafiłem szczęśliwy Lecz Rui strzela na 1-1 w ostatniej akcji meczu Adu wyszedł sam na sam radosny i zamiast strzelić podał na róg szczęśliwy Więc Adrian cieszy się z remisu.

3-3

radosny Mogło być więcej radosny No ale myślę że remis nikogo nie zadowala ale też nie krzywdzi.

LGZuczek 5-0 rymp@lus

Mecz w lagach... Moja dominacja wszystko mi wchodziło co miało. w strzałach 11-4. Piękna bramka na 3-0 Di Milon czy jak on tam ma strzelił z 1 jak by miał strzał 19 szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez LGZuczek dnia Nie 14:25, 08 Lut 2009, w całości zmieniany 10 razy
Sob 14:30, 07 Lut 2009 Zobacz profil autora
juliusz93

Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 231

Senssej 3-1 juliusz93

Od pierwszych minut inicjatywe przejmuja gracze Ajaxu i po 15 minutach wychodza na prowadzenie.Jednak dlugo nie cieszyli sie z prowadzenia bo po 5 min PSV wyrownalo.Po niespelna 10 min po katastroficznym bledzie bramkarza na prowadzenie spowrotem wychodzi Ajax.W drugiej polowie po kilka atakow z obu stron i jedna z nich wykorzystuje Ajax

juliusz93 3-2 biszkopt

Mecz od poczatku pod kontrola fenerbace i to tez oni pierwsi strzelaja gola.W loss time pierwszej polowy kovermans wyrowwnuje.Druga polowa to ciagle ataki fenerbace i po raz drugi wychodza na prowadzenie.Po kilku minutach PSV zostaje oslabione czerwona kartka.W 25 minucie kovermans po raz drugi a w 30 minucie strzela swoja 3 bramke w meczu.

Ostatnio zmieniony przez juliusz93 dnia Sob 16:57, 07 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz

adek4

Pierwsza połowa w mire wyrównana.Adek miał kilka dobrych akcji ale mój bramkarz bronił świetnie albo ratował mnie słupek.Przeciwnik grał spokojnie a mi nic nie wychodziło.W sytuacji sam na sam strzelam a ze 4 metry od bramki.Druga połowa to dominacja Adka.
Dzieki.
Sob 21:49, 07 Lut 2009 Zobacz profil autora

dosia1987 1-3 Biszkopt

Zasłużona wygrana przy stanie 2:0? rywal nie wykorzystuje karnego (czerwona kartka dla mojego gracza). Ja strzelam na 3:0 po czym mam okazje powiększyć wynik jednak świetnie broni Janot akcja sie zemściła i rywal strzela gola honorowego.

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Nie 15:23, 08 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Nie 15:22, 08 Lut 2009 Zobacz profil autora

marky 3:1 LGZuczek

wyrównany mecz, ja stworzyłem lepsze sytuacje i wykorzystałem 3 z nich, dośc ostru mecz duzo wślizgów, walki w środku pola, sporo niecelnych podań, udało sie wygrać.

Nie 16:45, 08 Lut 2009 Zobacz profil autora

Lisekx1110-0Rafał6217

fajne szybkie spotkanie... sporoo sytuacji strzeleckich pod obiema bramkami... zabrakło jedynie goli do szczęścia... bilans strzałów 12-6 dla mojej "cudownej" drużyny... z tym, że większość oddana z dystansu..., dzięki za grę...
Nie 20:13, 08 Lut 2009 Zobacz profil autora
dosia1987

Posty: 105

Dosia1987
1-0
Lisekx111

Mecz równy było wiele sytuacji pod obydwoma bramkami.Miałem kilka dobrych sytuacji ale moi zawodnicy strzelali albo za słabo albo obok bramki.Lisex111 miał sporo akcji ale jego piłkarze też nie mieli dobrego dnia.Zwycięska bramka była piekna po zmyłce i strzale w okienko ale również bez farta by nie wpadła.

Dzieki za mecz
Nie 20:17, 08 Lut 2009 Zobacz profil autora

Nie zostały rozegrane wszystkie mecz do godz 20:00 dnia dzisiejszego, dlatego czas wydłużam do dnia jutrzejszego godz. 15:00. Macie czas na złożenie wyjaśnień bądź dogrania meczy, w przeciwnym razie zostaną bezpunktowe walkowery przyznane, pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Nie 21:35, 08 Lut 2009, w całości zmieniany 3 razy
Nie 21:18, 08 Lut 2009 Zobacz profil autora

Lisekx1112-0Szamanaldo

w związku z tym, że mecz został rozegrany parę dni temu, lecz zapomniałem dodać wyniku, to nie pamiętam zbytnio przebiegu spotkania... napewno były męczarnie koszmarne, gdyż w każdym spotkaniu tą drużyną przechodziłem katorgę... pierwszy zespół, który całkowicie mi nie odpowiada,,, szczerze nie mam pojęcia dlaczego... dzięki za mecz....
Nie 22:19, 08 Lut 2009 Zobacz profil autora
dosia1987

Posty: 105

Dosia1987
2-0
Szamenaldo

Mecz z moja przewaga tylko piłkarze nie wiedzieli jak trafić w bramke.Strzelali wszedzie tylko nie w nia.I tak dobrze że wpadły dwa gole jeden od słupka.Gomis był chyba wczorajszy bo marnował wszystko co sie dało.Przeciwnik miał cztery grozne akcje po których mógł strzelic gola ale mój bramkarz był w formie.

Nie 22:38, 08 Lut 2009 Zobacz profil autora

adek4 7-0 Szamandalo

Moja przewaga od początku do końca.Po siedmiu minutach już prowadzę 2-0.Później non stop moje ataki i kolejne dwa gole.Do przerwy 4-0 i 11-0 w strzałach.W drugiej już nieco gorsza moja gra i tylko 3 gole.Przeciwnik około 70 minuty dostaje dwie żółte, a co za tym idzie czerwoną.Jednak nie zawarzyło to na mojej lepszej grze, ale spokojnie wygrywam.

Dzięki za mecz.Powodzenia w kolejnej lidze. wink

Pon 16:28, 09 Lut 2009 Zobacz profil autora

Aktualizacja Tabelki i podsumowanie zakończenia ligi.

W lidze wystąpiło 16 graczy. Rozegrano 118 meczy. Strzelono 449 bramek co daje średnio 3,81 gola na mecz. Zacięta walka w górze jak i w dole tabeli, mnóstwo walki i zaangażowania w grę wszystkich graczy. Najwięcej bramek zdobył Rafal6217(46), najmniej razy trafił Szamanaldo(9). Najlepszym graczem w defensywie, czyli tym co najmniej goli stracił okazał się adek4(10), zaś najwięcej tracił już raz wymieniony Szamanaldo(53). To krótkie podsumowanie tej tygodniowej ligi, dzięki za walkę i emocje wszystkim uczestnikom, poniżej punktacja.