7 Day's League Edition 1
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / DR LOEW / LOEW 7 Days League Zobacz poprzedni temat

marky 3:2 rymp@lus13

dobry szybki mecz, bez odpuszczania, w strzałach 10:5 dla mnie, miałem minimalna pzrewagę która pzreniosła sie na wynik meczu, pzregrywałem 0:1 ale dałem ofensywne ustawienie i szybko wbiłem dwie bramki, potem powrót do wyjsciowej strategi i jeszcze jedna bramka, w końcówce rywal ustala wynik.

dzienks

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Wto 0:09, 03 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wto 0:02, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora
glazek

Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 209

LGZuczek 1-3 glazunio2

Dobry mecz przewaga LGZuczka. Od pierwwszych minut jego ataki, ale to ja wychodze na prowadzenie. Szybka odpowiedz rywala po bledzie obroncy i jego zabawach z pilka w polu karnym. Pozniej mecz sie troche wyrownal. W drugiej polowie znow wychodze na prowadzenie. Od tej pory rywal non stop atakuje a ja sie tylko bronie. W koncowce kontratak i czerwo dla jednego z graczy Benfiki. Z rzutu wolnego wynik ustala Renato...
Dzieki za mecz...
Wto 0:15, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora

Senssej 1:2 andzi

Mecz raczej z moją przewagą, choć początek należał do rywala. Stworzył sobie trzy przyzwoite sytuację. Ja zaatakowałem koło 20 minuty i od razu trafiam w słupek. Następna akcja skończyła się już bramką. Rywal wyrównał strzałem z dystansu. Starałem się wyrównać, ale zmarnowałem ze dwie setki. Około 75 minuty po ładnej akcji Venegoor of Hesselink zdobywa zwycięską bramkę dla Celtów. W strzałach 7:9 dla mnie.

Ostatnio zmieniony przez andzi dnia Wto 0:23, 03 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wto 0:21, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora

rymp@lus13 6-0 szamanaldo

Moja przewaga, i zasłużona wygrana. Od początku zacząłem grać na maksa i szybko objąłem prowadzenie za sprawą Jo, który z rogu "16" podkręcił piłkę, która wpadła do siatki tuż przy słupku, bramkarz niemiał szans tego obronić. Później jakoś niemogłem złapać rytmu gry, ale dołożyłem kolejne 5 bramek. 7 strzałów rywala, które były albo obok bramki, albo w bramkarza.
Wto 0:29, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora

marky 3:1 Senssej

Wyrównany mecz, stworzyłem groźniejsze sytuacje dzięki temu udało mi sie wyjść zwycięsko z tego boju, rywal grał nieźle i nie odpuszczał ale brakowało mu wykończenia, zbyt długo woził piłę gdy był już pod sama bramka, dwie bramki dające mi wygraną zdobywam w końcówce grając juz w pzrewadze jednego zawodnika.

LGZuczek 4-0 Szmaldo

Mecz pod moja kontrola. Rywal strzela samobója potem ja Dokładam 2 bramki Moralasem i Jedna z wolnego Rui Costa i wygrana Wink
Wto 0:38, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ben_Ass

Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 567

Skąd: Górny Śląsk

Ben_Ass 1:0 juliusz93

Mecz jednostronny, bramkę w pierwszej połowie strzela Quagliarella; rywal oddał dwa strzały rozgrzewające mojego bramkarza. Druga połowa to już tylko ostrzał bramki holenderskiej jednak wynik się zawiesił.

Ben_Ass 2:2 adek4

Adek4 zagrał bardzo defensywnie siedmioma obrońcami, od 35 minuty już tylko sześcioma. Di Natale trafia karnego po kosie w piętki. Chwile potem Quagliarella dobija strzał pierwszego strzelca i do przerwy jest 2:0. Porto wzięło się za odrabianie strat i strzela z pomocą moich obrońców jedną bramkę, potem po słupku dobija Lisandro na 2:2. Jeszcze miałem jakiś słupeczek plus po kilka akcji ale zostało remisowo.

Ben_Ass 4:0 Senssej

Rywal jak na początkującego radził sobie dość przyzwoicie, szczególnie w ataku. Miał parę okazji, z których mogły paść ze dwie bramki nawet. Ja zaczynam dynią Asamoah, i w drugiej połowiedwie dobitki strzałów plus raz zza szesnastki Pepe.

Ben_Ass 3:1 pokrzywek

Mecz z przewagą graczy Udine. Najpierw sete na słupek zamienia Quagliarella, potem dwa razy czerwoną strzałkę przy nazwisku wykorzystuje Asamoah, a rywal odpowiada podobnym uderzeniem z daleka. W drugiej połowie swojej przewagi nie umiałem udokumentować bramką i był nerwowo - rywal miał jedną akcję, gdzie po dwóch dobitkach podał. Mogło być po 2, jednak dopiero Di Natale podaje sobie od słupka i strzela w 82'. Liczba bramek proporcjonalna do strzałów (12:4).

Ostatnio zmieniony przez Ben_Ass dnia Wto 2:30, 03 Lut 2009, w całości zmieniany 4 razy
Wto 1:01, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora

adek4 4-0 Senssej

Cały mecz dobrze gram w obronie.Kontroluję w miarę przebieg spotkania i przeciwnik nie ma zbyt dużo akcji do strzelenia goli.Sam wychodzę z kilkoma akcjami co owocuje ładnymi bramkami,Quaresma był w formie i zdobył w tym meczu dwie ładne bramk, dwa razy przy tym asystując.Oby jak najwięcej takich meczy.

Dzięki za grę, powoo w kolejnych spotkaniach.

adek4 2-1 Pokrzywek

Mecz bardzo trudny.Znów dobra moja gra w obronie co daje mi przewagę, ale nie potrafię jej wykorzystać.Dopiero w losstime strzelam pierwszego gola Edgarem do pustej.W strzałach do przerwy 7-1.Druga połowa podobna do drugiej, lecz trudno było mi zrobić jakąś składniejszą akcję.Przeciwnik dobrze się bronił i wiedziałem, że jeśli nie zdobędę bramki to ją strace.Tak też się stało, jedna z nielicznych akcji Pokrzywka trafia do celi i na tablicy wyników jest 1-1.Za wszelką cenę chciałem wygrać to spotkanie i na szczęście udaje mi się to za sprawą Edgara, który świetnie się spisał w tym spotkaniu.W strzałach 15-3, lecz Pokrzywek postawił naprawdę trudne warunki do gry.

Dzięki za mecz, powo dalej

Ostatnio zmieniony przez adek dnia Wto 1:36, 03 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Wto 1:13, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora

marky 2:5 andzi

Mecz wyrównany. Juz w 3 minucie wychodzę na prowadzenie po zagraniu piętką w pole karne. Marky wyrównał po rzucie karnym. Jeszcze do końca połowy strzelam dwie bramki. W drugiej połowie przeciwnik zmienia ustawienie na bardziej ofensywne, uzyskał na początku przewagę, ale w końcu doszedłem do głosu i strzeliłem dwie bramki. Pod koniec spotkania marky ustala wynik.

pokrzywek 1:1 andzi

Wyrównane spotkanie. Ryrwal non stop wywalał piłkę ze swojej połowy, co mnie się bardzo nie spodobało. Pierwszy wyszedł na prowadzenie. Odpowiedziałem strzałem w słupek. W drugiej połowie strzelam bramkę dającą mi remis w tym spotkaniu. Brakło już szczęscia, aby wygrać ten mecz.

Wto 1:15, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora
LGZuczek

Posty: 1192

LGZuczek 4-2 Ben_Ass

Mecz pod moja kontrola raczej. Wygrywałem 2-0 potem 3-1. Nie potrzebie odpuściłem trochę z tonu co dawało nerwową. Końcówkę. Lecz udało się wywalczyć 3 pkt. 11 do 5 w strzałach

LGZuczek 6-1 pokrzywek

Mecz pod moja kontrola. Nie ma co opisywać rywal grał na pałek każda piłkę do przodu. Niech się cieszy że tylko 6 stracił bo jeszcze było kilka słupków spojenie i poprzeczka.

Ostatnio zmieniony przez LGZuczek dnia Wto 1:55, 03 Lut 2009, w całości zmieniany 3 razy
Wto 1:29, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora
pokrzywka

Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 284

pokrzywek 2:4 Senssej
Wyrównane spotkanie przciwnik szybko strzela bramke później 2 szybkie moje. Następnie Ajax remisuje. W drugiej połowie Bordeaux zagrało słabiej i straciło dwie bramki.
Dzięki za mecz powo dalej
Wto 2:42, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora

Aktualizacja Tabelki. Proszę nie edytować postów i wyniki dodawać pod tym. Pozdrawiam.
Wto 10:58, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora

adek4 1-1 Rafal6217
Wiedziałem, że Rafal łatwo skóry nie odda.Fatalnie zaczyna się dla mnie mecz, ponieważ kontuzję chwyta najlepszy mój zawodnik Quaresma.Musiałem grać dobrze w obronie co mi w miarę wychodziło.Do przerwy bezbramkwy remis.W drugiej połowie piłkę dostaje mój napastnik i ładnym zwodem wychodzi sam na sam z bramkarzem i natychmiast to wykorzystuje.Rafal jednak nie odpuścił, walczył do końca i udało mu się trafić do mojej bramki.Myślę, że remis był dobrym rozwiązaniem, może miałem mała przewagę.Strzały 9-5 na moją korzyść.

Dzięki za meczyk, powo dalej wink

Ostatnio zmieniony przez adek dnia Śro 19:05, 04 Lut 2009, w całości zmieniany 4 razy
Wto 11:45, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora

Rafal62174-3andzi
Strzały:8-13

Bardzo ciekawy mecz, z lekkim wskazaniem na rywala. Wynik spotkania w 2min otworzył Rochemback, ale tuż przed przerwą po indywidualnej akcji wyrównał McDonald. Wynik do przerwy 1-1. W 67min po zamieszaniu w polu karnym rywala i strzale w poprzeczke, Derlei dobija piłkę na pustą bramkę. W 69min już jest 3-1, Derlei trafia po raz drugi i w tym momencie mecz się wyrównał, nadeszła w końcu 82min i rywal trafia Malooney'em kontaktowego gola i robi sięnerwowo, ale aby na 2min, bo w 84 Postiga znów wyprowadza sporting na dwubramkowe prowadzenie, 3min póxniej Hesselink trafia gola honorowego z dystansu i do końca miałem jeszcze podwyższone ciśnienie, rywal zapewne podobnie. Dzięki za mecz.

Rafal62171-0Senssej
Strzały:8-10

Dobry i wyrównany mecz, masa okazji nie wykorzystanych, u mnie Liedson psuł, za co w drugiej połowie zszedł, a zastąpił go Derlei. Moja gra odrazu się poprawiła a z mniennik w 53min strzela gola dającego cenne 3pkt. Rywal grał bardzo dobrze, ale niestety dla niego nieskutecznie, do następnego. Dzięki za mecz.

Rafal62172-1rymp@lus13
Strzały:9-6

Wyrównany mecz. W 43min strzela Liedson, co rzadko mu sie zdarza, w 54min wprowadzony za niego Pereirinha, w 80 rywal trafia, a dokładnie Vagner Love, po podaniu z 5m pod jego nogi szczęśliwy. Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Wto 12:43, 03 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Wto 12:02, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ben_Ass

Posty: 567

Ben_Ass 1:1 andzi

Quagliarella strzela bramkę już w drugiej minucie po dobitce strzału Di Natale. Dalej mecz ogólnie wyrównany. Pod koniec jeszcze dwa dobre strzały z lewej Di Natale na dobitkę, jednak piłka nie wpadała pod nogi radosny. na 3 minuty przed końcem andzi strzela bramkę dającą punkt. Strzały 8:5

pokrzywek

Pierwsza bramke strzelam na poczatku meczu po błedzie przeciwnika ktory próbował złapać napastnika na spalonym.Pierwsza połowa konczy sie 1-0.W drugiej połowie pokrzywek troche szczesliwie ale pieknym strzałem w okienko doprowadza do remisu.Zwycięską bramkę strzelam z dobitki rzutu wolnego.

Ostatnio zmieniony przez dosia1987 dnia Wto 13:33, 03 Lut 2009, w całości zmieniany 3 razy
Wto 13:27, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora
pokrzywka

Posty: 284

pokrzywek 3:1 Szamanaldo

Pierwsza połowa z moją przewagą W 30 minucie strzelam 2 bramki. Strzały po pierwszej połowie 7:1 dla mnie w drugiej połowie szybko strzelam trzecią bramke a potem zapomniałem jak się strzela gole. póżniej przeciwnik strzela jeszcze honorowego
strzały 10:5 dla mnie
dzieki i powo dalej

pokrzywek 1:0 juliusz93
Mecz całkiem wyrównany. Po pierwszej połowie 0:0 i w strzałach 5:5, ale miałem 3 100-procentowe sytuacje których nie wykorzystałem. W drugiej połowie troche przeważałem i dzięki temu strzeliłem bramke w 15 minucie. Potem już bramek nie było.
Dzieki za mecz i powo dalej

Ostatnio zmieniony przez pokrzywka dnia Wto 15:01, 03 Lut 2009, w całości zmieniany 3 razy
Wto 14:24, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora

Rafal62177-1pokrzywek
Strzały:19-9

Zdecydowanie moja przewaga, mecz ustawiony już po 7min. Prowadziłem 2-0 za sprawą Derlei i Postiga. I padła bramka która zaniepokoiła mnie, autorstwa Caveghani. W 41min Rochemback uderza z rzutu wolnego z 18m i mamy podwyższenie wyniku. W 49, 53, 72, 86 trafia 4 krotnie Derlei i ustala wynik tego spotkania, trafił jeszcze chyba słupek szczęśliwy, zadowolony jestem ze skuteczności, oby tak do końca ligi radosny Dzięki za mecz.
Wto 14:45, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora

marky 2:0 Szamanaldo

mecz z moją przewagą, choć rywal też coś tam próbował, oddał bodajże dwa groźne strzały z czego jeden trafił w spojenie, ogólnie kontrolowałem wydarzenia boiskowe i dwa razy celnie ukąsiłem co starczyło w odniesieniu zwycięstwa.

dzienks

Wto 14:57, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora

Rafal62174-0Szamanaldo
Strzały:12-4

Pierwsza połowa bardzo wyrównana, ale w 32min Postiga trafił po podaniu od Rochembacka. W drugiej połowie przejąłem inicjatywe i w 52 i 70 trafia do siatki Derlei. W 80min po raz drugi Postiga i duet napastników spisał się na medal. Dzięki za mecz.
Wto 15:14, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / DR LOEW / LOEW 7 Days League Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)