7 Day's League Edition 1
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / DR LOEW / LOEW 7 Days League Zobacz poprzedni temat

marky 2:0 dosia87

Mecz pod moje dyktando, olbrzymia pzrewaga, rywal oddał jeden strzał w całym meczu, non stop odbierałem piłkę gdzieś w środku boiska i ruszałem na bramke, powinno byc kilka bramek więce ale skutecznosć była mizerna tego dnia.

dzienks

Wto 15:20, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora

Biszkopt 1-0 pokrzywka

Przeciwnik miał prostą taktykę wybijać wszystko do przodu bardzo mnie to irytowało. Strzelam gola po dobitce, mogłem strzelić więcej ale nie udało sie. Przeciwnik strzelał najczęściej z dystansu pod koniec miał sam na sam ale ładnie wślizgiem wybiłem mu piłkę.
W strzałach 10-5

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Wto 15:33, 03 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Wto 15:32, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora

Rafal62174-3marky
Strzały:8-14

Ciewkawy mecz z przewagą rywala radosny . Już w 2min trafia Cheyrou i musze odrabiac. Udaje się to już w 10min za sprawą Postigi, a w 28 Rochemback uderza z 20m z rzutu wolnego bezbłędnie i mieliśmy prowadzenie mimo słabej gry. Nadeszła 42min i Zenden daje remis Marsyli, na domiar złego w 44min B. Kone wyprowadza ich na prowadzenie,ale w tej samej minucie Postiga doprowadza do wyrównania i do przerwy mamy remis 3-3. W drugiej części mniej bramek, nie mnie emocji. W 53min Postiga trafia po raz 3 w tym meczu i daje prowadzenie 4-3. Nerwy do samego końca, rywal próbuje ustrzelić remis, lecz nie udało mu się to i cenne 3pkt na konto Lizbończyków. Dzięki za mecz.

Aktualizacja Tabelki. Proszę nie edytować postów i wyniki dodawać pod tym. Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Wto 16:02, 03 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wto 15:48, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora

marky 3:0 pokrzywek

Mecz pod moją kontrolą, w strzałach 17:6, byłem częściej przy piłce i częściej atakowałem, rywal grał nieźle ale zabrakło mu pomysłu gdy był już blisko mojej bramki

juliusz93

Mecz pod moja kontrola.Juliusz strzela dwie bramki z niczego w pierwszej połowie oddaje 2 strzały.Miałem dużo akcji ale moi piłkarze strzelali a albo w słupek albo w bramkarza.Bramkarz przeciwnika obronił świetnie kilka strzałów z dystansu.Zwycięską bramke strzelam dopiero koło 85 min.

Dzieki.
Wto 16:16, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora

marky 1:1 ben_ass

wyrównany mecz, początek należał do bena, ale to ja pierwszy zdobywam bramke, potem wyrównana gra, następnie okres mojej pzrewagi, w którym trafiam w poprzczeczke spojenie i marnuje sam na sam, potem uspokojenie i w końcówce znowu przycisnął rywal ale był nieskuteczny.

Senssej

W strzałach 16-do podajże 7 lub 8 dla senssej.Ale to o niczym nie swidczyło cały mecz z moja przewaga.Nie wykorzystałem ze 4 sytuacji sam na sam i takie są skutki.Jednej w ok 90min.Przeciwnik miał kilka groznych akcji z których nic nie wynikało.Jedna bramke strzelił po dobrym dryblingu.A te dwie to slepy fart.
Wto 16:56, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora
glazek

Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 209

glazunio2 2-2 Senssej

Mecz wyrownany. Rywal pierwszy strzela bramke po prostopadlym podaniu do napastnika. Do przerwy wynik sie nie zmienil. W drugiej polowie szybko odrabiam straty, a po rzucie wolnym wychodze na prowadzenie i dalej atakuje. Rywal przeprowadza jednak skuteczna kontre i jest remis. W LOSS TIME marnuje sam na sam i wynik nie ulega zmianie.

Ostatnio zmieniony przez glazek dnia Wto 17:13, 03 Lut 2009, w całości zmieniany 4 razy
Wto 17:10, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora

Rafal62171-0glazunio2
Strzały:4-4

Mecz, który powinien zakończyć się remisem. Nic kompletnie ciekawego się nie działo, akcje przerywane wślizgami zaraz przed 16m. Udało się wykorzystać już w 9min dośrodkowanie Izmalova, na bramkę zamienił je Derlei i tylko dzięki temu wygrałem. Dzięki za mecz.

Wto 17:30, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora

rymp@lus13 4:3 pokrzywek

Przegrywałem 3-1, ale wyciągnąłem jeszcze na 4-3. Rywalowi chyba tylko jeden klawisz działa "strzał" którym strzela i wybija aby xD

rymp@lus13 3:3 sensej

Przy wyniku 2-2 mam kontrę ale rywala wywala z gry, zakładam od nowa i znowu dropped, szlak mnie trafił. Później on założył i według zasad fair play powinien oddać piłkę a tu jeszcze bramke strzela na 3-2. Póżniej jeszcze strzelam bramkę na remis, a dalej to już poprostu myślałem że padne na to co Janczyk odwalał.
Wto 17:53, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora

Rafal62176-1biszkopt
Strzały:8-13

Fakt faktem, mecz wyrównany, ino z moich strzałów więcej wynikało, każdy gol to praktycznie w sytuacji sam na sam, rywal nie miał aż takich set, aleteż mógł więcej ustrzelić, skuteczność Sportingu mnie cieszy co nie miara, oby tak do końca szczęśliwy, 4gole Postigi, po 1 dołożyli Rochemback i Derlei, u rywala trafił raz Carlos i to było trafienie na 1-0 radosny. Dzięki za mecz.
Wto 18:00, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora

Biszkopt 2-1 rymp@lus13

Od początku przewaga rympalusa strzela gola i do przerwy wynik ten sie utrzymuje. Po zmianie stron ja bardzo sie motywuje strzelam na 1:1 a w loss time na 2:1!. W strzałach 9:9. Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Wto 18:19, 03 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wto 18:19, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora
glazek

Posty: 209

glazunio2 4-1 Szamanaldo

Od poczatku mecz z moja lekka przewago lecz udaje mi sie strzelic tylko 1 bramke. Jej autorem Kanute. Rywal jeszcze przed przerwa wyrownuje. Po dosrodkowaniu ladnym polwolejem popisal sie jeden z napastnikow Evertonu. Byl to jedyny strzal przeciwnika w pierwszej polowie. W drugiej polowie przewazalem zdecydowanie i strzelam trzy bramki. Trzy bramki strzela Fabiano. Po meczu specjalnie spojrzalem na statystyki. Strzaly: 14-1!! Ten jeden strzal wpadl do bramki. Niezwyskla skutecznosc Szamanaldo...

____________________________________________________________

glazunio2 1-0 Biszkopt

Mega fart. Dobrze zaczynam. Cos kolo 15 minuty Kanute pakuje pilke do siatki z 25 metrow. Pozniej meka. "Obrona Czestochowy". Rywal zmienil foramcje na super ofensywna i non stop atakowal. Ja probowalem tylko kontrowac ale ani mi, ani przede wszystkim Biszkoptowi nie udaje sie strzelic bramki...

Wto 18:25, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora

rymp@lus13 0:0 Adrian1993

Lekka(?) przewaga rywala, której niepotrafił udokumentować bramką, mimo paru dobrych sytuacji. Adrian dużo strzelał, ale takie strzały z 30metrów mijają się trochę z celem, ale niektóre całkiem groźne i mój bramkarz musiał się wysilać. Szkoda że na 25minut przed końcem wywaliło OOS i musieliśmy dogrywać, bo jednak to nie jest ten sam mecz. Pod koniec mogłem wygrać neizasłużenie, ale najpierw Vagner Lov, a później Krasic nie potrafili z odpowiednią siłą i precyzją skierować piłki do bramki rywala.
Wto 19:30, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora

Adrian1993 3:0 Szamanaldo

Już w 10 minucie rywal otrzymuje prezent w postaci karnego, którego na moje szczęście nie wykorzystuje gdyż jego zawodnik strzela w słupek. Od tej pory moja przewaga nie podlegała dyskusji. Strzeliłem 3, a mogłem zdobyć więcej ale bronił Howard. Strzały 28:2 dla mnie.

Adrian1993 6:1 Biszkopt

Od początku mecz dość wyrównany. Ale od 24 do 33 minuty zdobywam aż 4 gole ustawiając mecz. Rywal zmniejszył straty pod koniec 1 połowy. Ale ostatnie 20 minut meczu należało do mnie. 2 gole zdobył wprowadzony Caicedo i to ja mogłem się cieszyć z drugiej wygranej w tym turnieju.

Wto 19:33, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora

Lisekx1114-0sensej

mecz pod moją całkowitą kontrolą... rywal nie miał zbyt wielu okazji do strzelenia gola, a zwłaszcza sytuacji klarownych brak... do przerwy prowadzę 1-0 po golu Van der Vaarta... w drugiej odsłonie dokładam tym samym zawodnikiem!!! hat-trick i mamy 4-0... wszystkie brameczki strzelone przez holendra... dzięki za meczyk, pozdrawiam
Wto 20:11, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora

rymp@lus13 5:0 Dosia1987

Mecz od początku układa się dla mnie znakomicie i kończe to spotkanie dość dużym zwycięstwem. Dobra postawa Jo, który ustrzelił Hat-Tricka, a dwie bramki dołożył były gracz Legii Warszawa Janczyk.
pokrzywka

Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 284

pokrzywek 1:0 juliusz93
Mecz całkiem wyrównany. Po pierwszej połowie 0:0 i w strzałach 5:5, ale miałem 3 100-procentowe sytuacje których nie wykorzystałem. W drugiej połowie troche przeważałem i dzięki temu strzeliłem bramke w 15 minucie. Potem już bramek nie było.
Dzieki za mecz i powo dalej
Wto 20:32, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora

Adrian1993 2:1 Ben_Ass

Mecz raczej z moją przewagą. Mimo wszystko rywal pierwszy zdobywa gola w 30 minucie meczu. Przed przerwą zmniejszam straty. Po przerwie atakuje, ale mam problemy ze zdobyciem bramki. Dopiero w 90 minucie ładna akcja Elano, który wszedł między dwóch zawodników Udine, potem minął bramkarza i trafił do pustej bramki.

Wto 20:33, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora

Lisekx1112-2Ben_ass

mecz bardzo wyrównany, zarówno pod kątem gry... strzałów i co najważniejsze bramek co możemy zobaczyć... pierwszy wychodzę na prowadzenie, rywal jeszcze w pierwszej połowie wyrównuje stan meczu... do przerwy 1-1.... w strzałach 4-3 na moją korzyść... w drugiej połowie podobnie... znów to ja wychodzę na prowadzenie... i dość długo je utrzymuję... jednak rywal przeprwoadza kontrę, wrzutka z linii końcowej, bramkarz wybija piłkę wprost na głowę przeciwnika, który spokojnie dobija do pustej... 2-2... dzięki za meczyk.
Wto 20:43, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / DR LOEW / LOEW 7 Days League Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)