7 Day's League Edition 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 12, 13, 14  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / DR LOEW / LOEW 7 Days League Zobacz poprzedni temat

Rafal62172-1Bart0o0sh

Mecz z przewagą rywala w którym raczej się broniłem, jednak pierwszy stwarzam dobrą okazje ale Pieroni sam na sam nie wykorzystuje, potem J.C. Leon zawalił okno z 20m i mamy 0-1. Pierwsza połowa skończyła się takim rezultatem, w 57min Dembele daje cień nadziei chociaż na 1pkt, ale w 74min trafia po raz drugi i rywal naprawdę mógł się martwić, do końca meczu mimo prób rywala nic nie wpadło, pierwszy raz w tej lidze szczęście uśmiecha się do mnie na całego szczęśliwy, dzięki.
Pią 22:36, 20 Lut 2009 Zobacz profil autora
Sebus93

Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 362

Sebus93 3 - 0 Falon

Szczerze mowiac okazal sie to dosc latwy mecz i przeciwnik mial jedna setke, ale to w drugiej polowie, brame strzelam w pierwszych minutach i dopiero po tym zauwazam ze przeciwnik gra tak jak ja 5 obroncow :O, jednak ja nadal trzymalem inicjatywe. W 50 minucie przeciwnik dostaje czerwo i dokladam jeszcze dwie bramy.

Pią 22:50, 20 Lut 2009 Zobacz profil autora
sens1qb

Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 39

Skąd: wawa

bart0o0sh 1:2 sens1qb

mecz z przewaga przeciwnika choc to ja 1 strzelam gola po jego glupim bledzie on natychmiast wyrownuje i mamy 1:1. Reszta meczu to moje ze 2 akcje jego z 5. w drugiej polowie kiwam sie na srodku pola Hleb'em L1+Trojkat do wychodzacego obroncy ze skrzydla i strzela bramke od slupka na 2:1. Resta meczu nudna.
Pią 22:59, 20 Lut 2009 Zobacz profil autora

____________Biszkopt 3:2 sebo2109

Ledwo mecz sie rozpoczł a przeciwnik cieszy sie ze szybko strzelonego gola, ja nie zostałem dłużny i odpowiadam 2 golami szczęśliwy. Do przerwy prowadziłem więc 2:1. Po zmianie stron to ja szybko strzelam gola, a przeciwnika stać było tylko na jedno trafienie w 88' minucie. W loss time mogłem podwyższy wynik jednak trafiam w słupek. W strzałach 13:11. Dzieki.

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Pią 23:10, 20 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Pią 23:10, 20 Lut 2009 Zobacz profil autora
sens1qb

Posty: 39

Skąd: wawa

sens1qb 0 : 0 pokrzywek

Nie powiem mecz nawet ciekawy choc bramki nie padly. Obydwoje mielismy multum sytuacji , ale zaden z nas nie mial szczescia bramkarze popisywali sie pieknymi paradami zwlaszcza moj ktory bronil wszystkie dobitki. Zdecydowanie 1 polowa nalezala do przeciwnika moze poza koncowka 1pol. 2 polowa rozpoczyna sie od moich atakow ale albo byly milimetry albo bramkarz irl pln bronil. Pod koniec mam 2 identyczne akcje ktore 2 koncze tak samo[pudlem] nie wykorzystal Rankasevic czy cos takiego.
w Strzlaach 8-7 dla przeciwnika , dla porownania dodam ze w 1 polowie bylo 2:6 w strzalach szczęśliwy.

Dzieki i powo dalej pokrzywa.
Pią 23:22, 20 Lut 2009 Zobacz profil autora

Lisek 0-0 dawid21sch

eee znowu to samo... mecz ze zdecydowaną moją przewagą, czego jednak znów nie potrafię udokumentować w postaci paru bramek... rywal nie miał za dużo dogodnych sytuacji także wynik jako taki beznadziejny... lepsze zdarzenie od samego meczu miało miejsce tuż po jego zakończeniu, ale to niech zostanie pomiędzy nami lepiej hehe.... muszę zacząć chyba coś brać na tę pamięć.... ehhh .... dzięki za mecz...
Pią 23:37, 20 Lut 2009 Zobacz profil autora
kris10

Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 511

kris10 5:0 pokrzywek

Po 30 minutach bylo juz 2:0 dla mnie.Pozniej rywal dostaje karnego ale go nie wykorzystuje.Jego zawodnik strzela w srodek a ja go wyczuwam.przed przerwa jeszcze trafiam jedna bramke i bylo 3:0 do przerwy.w 2 polowie dolozylem jeszcze 2 bramki i wynik koncowy brzmi 5:0.

Mintaj 1:0 sens1qb

Mecz z moją większą przewagą.Jedynego gola w tym meczu strzela Valencia zza pola karnego ładnym strzałem w okienko po słupku.Rywal w zasadzie miał tylko 2 groźne akcje po których mogły paść gole.W strzałach 11:5

Sob 11:42, 21 Lut 2009 Zobacz profil autora
Bart0o0sh

Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 293

Bart0o0sh 3-1 falon

Wczorajszy...
Tak jak od początku tej ligi beznadziejna gra w moim wykonaniu i pech. Dopiero w drugiej polowie strzelam szybko 2 bramki, nastepnie przeciwnik na 2-1 i ja pod sam koniec meczu dorzucam na 3-1. Dzieki

Bart0o0sh 4-1 dawid21sch

Mecz z moja duza przewaga i duzym pechem. Bramki zaczynaja padac w drugiej polowie, przeciwnik nie mial zbyt duzo sytuacji zeby cos strzelic. Zasluzone 3pkt. Dzieki
Sob 12:23, 21 Lut 2009 Zobacz profil autora

Adrian1993 11:0 konon123

Co tu dużo mówić, jak widać po wyniku mecz z moją przewagą. Zdarzyło się w tym meczu coś niespodziewanego. Wreszcie Bahrain był skuteczny! Na 25 strzałów wpadło aż 11! Do przerwy prowadziłem już 6:0, po przerwie dołożyłem jeszcze 5 i skończyło się tak jak miało się skończyć. 6 goli zdobył Ahmed.

Sob 14:01, 21 Lut 2009 Zobacz profil autora

Pietri 5:1 pokrzywek

Mecz pod moje dyktando...Wynik mógł być znacznie wyższy ale rywala ratowały słupki i poprzeczki.
Dlugo utrzymywał się wynik 1-0 dla mnie. Do szatni dokładam 2 bramke,lecz na poczatku drugiej połowy szybko trace glupio bramke i mamy 2:1.Pozniej z biegem czasu bramki sie posypaly na moja korzyść i wygrałem mecz jak najbardziej zasłużenie pokonujac rywala 5:1.Dzieki.

Ostatnio zmieniony przez Pietri dnia Sob 14:09, 21 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Sob 14:09, 21 Lut 2009 Zobacz profil autora
Sebus93

Posty: 362

Sebus93 3 - 1 Mintaj

Mecz bardzo rowny, ja pierwszy trafiam gola i calkiem trace panowanie na boisku tak jakby afrykancom odechcialo sie biegac no i na sktuki tego nie trzeba bylo dlugo czekac bo w 30 minucie mamy 1 - 1 ! Do przerwy nic sie nie zmienia, tylko moje dwie zmiany. Jedna z nich okazala sie kluczowa bo El Zhar dwie minuty po wejsciu trafia brame po strzale z pierwszej. W 65 minucie marnuje jeszcze setke, 5 minut pozniej Mintaj marnuje 2 setki :O. W 90 jeszcze karniak z dupy i ustalam wynik na 3 - 1 !

Sob 14:26, 21 Lut 2009 Zobacz profil autora
Mintaj

Posty: 134

Skąd: Lubań

Mintaj 2:2 kris10

Mecz bardzo wyrównany w dodatku mogłem wygrać ten mecz lecz straciłem pod koniec 2 połowy gola i niestety remis.Ja strzeliłem 1 gola z głowki a przeciwnik w akcji sam na sam z C.Morą

Sob 14:42, 21 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ben_Ass

Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 567

Skąd: Górny Śląsk

Ben_Ass falon

Mecz raczej jednostronny. Trener Serbów jakby nie wierzył w potencjał swoich napastników i zaczął mecz defensywnie. Mimo to Tunezja strzela bramkę (Gmamdia). Przed przerwą znów ten sam zawodnik ładnie wchodzi środkiem i strzela drugą bramkę. Lekkie podrasowanie ataku Serbów w drugiej połowie przyniosło im tylko słupek. Międzyczasie znów Gmamdia strzela trzecią bramkę. Sprawiedliwe zwycęstwo.

==================================================================

Ben_Asskonon123

Już formacja Arabów pokazywała, że nie lubią raczej gościć pod bramką przeciwnika. Mecz tylko to udowodnił. Bardzo dużo niewykorzystanych dogodnych okazji głównie za sprawą bohatera poprzedniego meczu. Mimo to udało się wpakować pięć bramek (3xDos Santos), rywal strzela honorową po odbitce od kolan defensora.

Ben_Assrymp@lus

Wymarzony początek Norwegów. Dwa strzały i do 10 minuty 0:2! Uruchomiłem defensywnego pomocnika bliżej ofensywy, zacieśniłem szyki obronne i w 22 minucie już tylko 1:2. Do przerwy jeszcze ze dwie okazje i wpada bramka po rożnym do szatni. W drugiej połowie szybkie uderzenie w 50 minucie już Tunezja wychodzi na prowadzenie. W tej części rywal strzelał znów dwukrotnie ja niewiele więcej lecz wynik już nie uległ zmianie.

Ostatnio zmieniony przez Ben_Ass dnia Sob 19:40, 21 Lut 2009, w całości zmieniany 7 razy
Sob 15:41, 21 Lut 2009 Zobacz profil autora
pokrzywka

Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 284

pokrzywek 4:1 Adrian1993

Spotkanie o dziwo wyrównane w strzałach 9:8 dla mnie. Pierwszy strzelam bramke przeciwnik szybko wyrównuje po dośrodkowaniu wślizgiem pod koniec pierwszej połow strzelam jeszcze 2 bramki i jest 3:1 jeszcze nie cieszylem się ze zwycięzca i jeszcze grałem w drugiej połowie udało się strzelić jeszcze jedną bramke. Moi napastnicy mieli niezłą skuteczność a przeciwnik mówił że Bahrainem nie da się grać
dzieki i powodzenia dalej
Sob 16:18, 21 Lut 2009 Zobacz profil autora
konon123

Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 95

konon123 1 : 3 dawid21sch

Mecz zaczyna sie lepiej dla przeciwnika, bo już w 3 min strzela pierwszego gola. W 33 min przeciwnik znów stwarza sobie sytuacje strzelecką i ją wykorzystuje. Po niespełna 3 min dokłada jeszcze jedną bramke. I pierwsza połowa kończy sie wynikiem 3:0 dla przeciwnika(strzały:1 - 4). Druga połowa już lepsza w moim wykonaniu ale dopiero w 70 min, gdy zawodnik drużyny przeciwnej obejrzał czerwoną kartke, stzelam pierwszego gola z rzutu karnego. Później próbowałem jeszcze zdobyć kolejne bramki, lecz moi napastnicy strzelali nieskutecznie (strzały:5 - 5) Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez konon123 dnia Sob 17:33, 21 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Sob 17:33, 21 Lut 2009 Zobacz profil autora
pokrzywka

Posty: 284

pokrzywek 3:2 adek

Kolejny mecz o dziwo wygrany z czołowym zawodnikiem i kolejny raz przeciwnik skarży się na swoją drużynę
adek na gg napisał:
nie potrzebnie bym powyklinał na tych japańców;d

ale wracając do meczu do pierwsza połowa była całkiem wyrównana 6:8 w strzałach dla Japoni ale 2:0 dla wyspiarzy na początku troche lagowało ale bramki strzelone później druga połowa już w moim gorszym wykonaniu o ile cos takiego można nazwać grą przecinik na 10 strzałów zdobywa dwie bramki a ja później jednym strzałem ustalam końcowy wynik mecz na 3:2 strzały 18:7 dla adka druga połowa pod panowaniem adka ale udaje mi się wygrać fartem dzisiaj mam chyba szczęście

Mam drużynę, która nie pasuje mi poprostu, a napisałem tak ponieważ sam widziałeś czego mi nie trafiali. wink

Edit by adek

Ostatnio zmieniony przez pokrzywka dnia Sob 18:13, 21 Lut 2009, w całości zmieniany 4 razy
Sob 18:11, 21 Lut 2009 Zobacz profil autora
sebo2109

Posty: 119

Skąd: Wrocław

sebo2109- pokrzywek 8-1
Nie będe sie rozpisywał za bardzo bo mecz bez historii,przewaga we wszystkich aspektach czego dowodem jest wynik.

sebo2109- Ben_Ass 2-0

Mecz dość wyrównany,przyznam gdyby Tunezja popisała się lepszą skutecznościa to wynik mógłby być zupełnie inny,ja żałuje że nie wykorzystałem ostatniej akcji gdzie już widziałem karnego a tu tylko wolny ;p

Ostatnio zmieniony przez sebo2109 dnia Sob 18:43, 21 Lut 2009, w całości zmieniany 3 razy
Sob 18:12, 21 Lut 2009 Zobacz profil autora
Mintaj

Posty: 134

Skąd: Lubań

Mintaj 3:1 Biszkopt

Mecz z moją przewagą.Jedynego gola przeciwnik strzela po rzucie rożnym.Ja dominuje mecz w 2 połowie i strzelam 3 bramki po kontrach.Rywal się wkurzał że wykopywałem piłkę z [].Robię tak ponieważ nie chcę stracić piłki pod własnym polem karnym co nie raz mi się zdarzyło i przegrałem lub zremisowałem
Sob 18:46, 21 Lut 2009 Zobacz profil autora
Sebus93

Posty: 362

Sebus93 2 - 2 Kris10

Kris przewazal jednak za kazdym razem to on gonil wynik i brame na 2-2 trafia w 90. Mogl dolozyc jeszcze jedna w loss time jednak Mintal za slabo uderza. Kris mial jeszcze slupek i poprzeczke a ja poprzeczkem, jednak on byl duzo lepszy.

Sebus93 3 - 2 Biszkopt

Kolejny mecz z serii bylem slabszy, jednak udalo mi sie wygrac za sprawa obroncow Gwinejskich, ktorzy dwa razy probowali pulapke ofsajdowa, ale nei wyszloi 3 brama po karnym z dupy. Znow nei bylem lepszy ;]

Sebus93 6 - 0 konon123

Wynik swietnie opisuje przebieg meczu, w koncu bylem lepszy i udokumentowalem to az 6 bramkami.

Sebus93 2 - 2 Lisek

W tym meczu tez bylem lepszy jednak dwa razy gonilem wynik. Lisek strzelil dwie bardzo podobne bramki i mysle ze jedna z nich zapisal bo byla naprawde bardzo ladna;]

Sebus93 1 - 1 adek

strasznie nudny mecz bo obaj zagralismy piatka w obronie . Ja prowadzilem juz po pierwszej akci w ktorej Chamakh swietnie uderzyl z 25 metrow, jednak chwile potem Oguro po dobitce wyrownuje. W 89 minucie szanse mial Sektioui jednak po jego lobie pilka laduje na poprzeczce.

Sob 19:02, 21 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / DR LOEW / LOEW 7 Days League Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)