Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / DR LOEW / LOEW 7 Days League Zobacz poprzedni temat

Pon 18:22, 23 Lut 2009 Zobacz profil autora
sebo2109

Posty: 119

Skąd: Wrocław

sebo2109- glazunio2 1-0

Mecz bardzo wyrównany,oboje mieliśmy swoje 100% sytuacje,lecz nikt nie mógł strzelić.Mogło się wydawać że mecz zakończy się remisem ale to w doliczonym już czasie obrońca przeciwnika popełnia błąd,który kosztuje go 3 pkt.
Pon 20:14, 23 Lut 2009 Zobacz profil autora
kris10

Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 511

kris10 3:1 Minio

Przy chyba moim pierwszym strzale juz trafilem bramke.Do polowy bylo 1:0.W 2 polowie najpierw podwyszam na 2:0 ale pozniej po dosrodkowaniu zdobywa bramke kontaktowa.Jednak to ja trafiam w loss time bramke na 3:1
Dzieki.
Pon 20:15, 23 Lut 2009 Zobacz profil autora
konon123

Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 95

konon123 0 : 3 Minio

Już na początku meczu trace swoją pierwszą bramke. Przeciwnik w tej części spotkania dokłada jeszcze jednego gola. Wynik 2:0 utrzymuje sie do przerwy. Po przerwie wciąż atak se strony przeciwnika dokłada on jeszcze jedną bramke i mecz kończy się wynikiem 3:0. Dzięki za mecz i powodzenia dalej szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez konon123 dnia Pon 21:02, 23 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz

Wynik Meczu 1-2

Co tu mowic,duzo opisywania bardzo ciekawe spotkenie ,dobze zaczete przez Jamajczykow kilka swietnych okazji ale brak skutecznosci lub swietna dyspozycja bramkarza gosci,ale pierwza polowa konczy sie bezbramkowo w strzalach 6-2 .Druga polowa to juz calkiem inne spotkanie zaczyna sie pechowo dla gosci ktorzy traca branke w 59 min i z przebiegu gry wydawalo sie ze straca jeszcze kilka!!!ale to co sie stalo 74 min zmienilo caly mecz wyrownanie dla Quataru i dobicie rywala w 88min pozwolilo uwierzyc w koncowy sukces.bylo to zyciowe spotkanie QUATARU ktory mozna powiedziec zasluzenie wygrał 1-2
Pon 21:06, 23 Lut 2009 Zobacz profil autora
sebo2109

Posty: 119

sebo2109-minio 3-0

Jakby to powiedzieć mecz bez historii bo oprócz wyniku to nic z niego nie pamiętam,chodzi mi po głowie tylko ostatnia poprzeczka pod koniec meczu.W stzrałach także przewaga.

Ostatnio zmieniony przez sebo2109 dnia Pon 21:29, 23 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Pon 21:27, 23 Lut 2009 Zobacz profil autora

Adrian1993 1:1 adek

Mecz bardzo wyrównany, częsciej walka toczyła sie w środku pola. Pierwszy strzelam gola, przeciwnik mnie fauluje w polu karnym sam na sam, co dziwne nie dostał za to nawet kartki. Karnego oczywiście wykorzystuje. Przeciwnik wyrównuje po błędzie obrony. Do końca już się nic nie zmieniło.

Pon 21:52, 23 Lut 2009 Zobacz profil autora

Lisek 2-1 kris10

spotkanie dość szybko dobrze się układa dla mnie gdyż już w 3 minucie spotkania po ładnej akcji zdobywam prowadzenie po strzale głową Bellamy`ego... następnie ataki ze strony kris`a jednak nic nie znajduje odbicia w zdobyczach bramkowych i rywal może w tym momencie mówić o sporym pechu... jednak co sie odwlecze to nie uciecze i tak w drugiej połówce przeciwnik doprowadza do wyrównania... była to 71 minuta i niestety po błędzie obrony, która to zamiat wybić piłkę ile fabryka dałą... to... eee... szkoda gadać.... jednak Walijczycy nie poddają się i grają jak zwykle do końca i przynosi to oczekiwany skutek, w loss time przeprowadzają świetną zespołową akcję, gdzie kilka podań sprawiło, że obrona rywala sie pozypała i w ostateczności mój napastnik został sam niepilnowany na wysokości rzutu karnego i spokojnie zdpbywa gola strzałem po ziemi... po meczu rywal pluł sobie w brodę (i to dość ostro zagubiony ) zwalając winę na sędziów, że nie zakończyli meczu wcześniej cool , dzięki za mecz... który toczony był w okropnych warunkach, momentami nie pozwalającymi na swobodne granie, przez co było sporo strat i pomyłek...
Pon 22:05, 23 Lut 2009 Zobacz profil autora
sebo2109

Posty: 119

sebo2109-dr idea 1-1

Mecz w miare wyrównany,lecz gdy sobie przypomne ostatnią akcje w Moim wykonaniu i ta nie wykorzystaną 100% sete to aż mi się łezka w oku kreci zdzier

Pon 22:28, 23 Lut 2009 Zobacz profil autora

DAWID21sch vs Minio 0:1

Gola na wagę trzech punktów zapewnił mi Adebayor precyzyjnym i silnym strzałem zza pola karnego w prawy róg bramki. Bramkarz nie miał nic do powiedzenia. Chwilę później mógł być remis w świetnej sytuacji napastnik Kataru chyba zwlekał za długo i na pograniczu faulu interweniował mój obrońca.

Pon 22:36, 23 Lut 2009 Zobacz profil autora
dawid21sch

Posty: 57

LGZuczek napisał:

grasz,pisze ci na gg a ty nic!

Fajnie fajnie, ino pisać proszę w sprawie nie rozegranych meczy w ostatni dzień terminu, do końca jeszcze 5 dni, LGZ obiecał ze rozegra, w pierwszym tygodniu go nie było w ogóle, pozrawiam.

3-2

Co tu dużo opisywać, rywal niepotrafił wykorzystać atutu Ekwadorczyków i przegrał mecz. Strzałami z 20-30m. nieda sie nastrzelać zbyt dużo bramek. Dzięki Wink

Tabela Zaktualizowana!

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Pon 23:02, 23 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz

OPISZ MECZ...

A dla mnie nie ma sensu twoje zachowanie Dawidzie, skoro wyskoczył oos, dogrywaliście mecz(tyle ile zostało), czas dobiegł końca to rywal ma prawo wziąć pauze i wyjść z meczu, wiadomo że z reguły wcześniej ustala się że gracie 5min dłużej np. ale nie musi dać ci dokończyć akcji, tym bardziej jeśli wygrywasz o_O, bez odbioru.

Ostatnio zmieniony przez dawid21sch dnia Wto 0:46, 24 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Pon 23:55, 23 Lut 2009 Zobacz profil autora

dawid21sch napisał:

Wynik meczu do 15min drugiej połowy 2-1

gralismy i nagle przerwalo bylo kwadrat w rogu to postanowilismy przerwac przy stanie 1-0,gramy od nowa cala polowe pod koniec przeciwnik strzela na 1-1 druga polowa ok 5min strzelam na 2-1 i ok min 20 gdy wychodze z kontra przeciwnik palzuje mi podczas akcji i wychodzi bez slowa i zero odzewu!!! ale wkoncu to autor tura to wszystko moze bEZ SENSU JAK DLA MNIE
'

jasne jasne jasne wyskoczyl oos w 35minucie wiec dogrywalismy polowe i 15minut wiec wyszedlem w 16 i koniec....OMG widac ze teraz juz niebedzie takich turnieji jak kiedys i tych samych normalnych ludzi smutny

Edit: A po drugie to sie naucz pisać mój nick!!!!!!

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Wto 0:32, 24 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wto 0:31, 24 Lut 2009 Zobacz profil autora

_________

_______________falon____________________________adek

____________________

__________________________________0 - 12 do przerwy

Świetne spotkanie w moim wykonaniu.Od początku grało mi się bardzo dobrze co potwierdza końcowy wynik.Przeciwnik nie potrafił podejść pod moje pole karne i wydaje mi się, że przez cały mecz nie oddał nawet strzału.Oby jak najwięcej takich spotkań z mojej strony.Dzięki.

________________________________________________________

_______________Minio_______________________________adek

_______________________________________ -

Pierwsza połowa bardzo wyrównana.Minio postawił bardzo trudne warunki.Obaj mieliśmy po kilka akcji, lecz nic nie wpadało.W drugiej połowie Minio za głupi faul dostaje moim zdaniem niesłuszną czerwoną kartkę i w tym momencie jego gra się pogorszyła.Pod koniec za dwie żółte dostaje On kolejne czerwo.Myślę, że gdyby nie ta czerwona kartka to mogłoby być różnie.Dzięki za mecz.
Wto 14:28, 24 Lut 2009 Zobacz profil autora
LGZuczek

Posty: 1192

Chłopaki przepraszam was jednak jednak nie zdążę rozegrać. Miałem tydzień brak neta nie z mojej winy. A teraz jeszcze zmienili mi treningi Crav Mage i nie dam rady!!

Liczę się z konsekwencjami. Lecz proszę wziąć pod uwagę brak neta przez tydzień. Miałem w Statusie.

Przepraszam jeszcze raz chłopaki. I tak rozegrałem tylko 1 mecz więc tak jak by mnie nie było liczcie.
Wto 20:02, 24 Lut 2009 Zobacz profil autora

marky 2:0 mintaj

nudnawy mecz, mało dogodnych sytuacji, raczej dużo gry w środku pola, stratu i szarpane akcje, tak to mecz wyrównany, w stzrałach prawie na remis bo 8:7, ja miałem swoje 5 min kiedy to barnetta dwa razy uderzył celnie i to ustawiło cały meczyk.

dzienks

Wto 20:13, 24 Lut 2009 Zobacz profil autora

Prosze o zmiane wyników LGZuczka na walkowery dla rywali, obędzie się bez kary, gdyż miałeś tydzień bez neta, a 25 meczy w tydzień to trochy dużo, pozdrawiam. Po za tym liga kończy się 27.02.09 o godz. 20:00, więc 3 dni, aby nie ponieść kary trzeba min. 22 spotkania rozegrać, pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Wto 20:26, 24 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wto 20:18, 24 Lut 2009 Zobacz profil autora
kris10

Posty: 511

kris10 3:1 marky

W pierwszej polowie trafiam 2 bramki i prowadze do przerwy 2:0.Pozniej w 2 polowie rywal trafia bramke kontaktowa ale w ostatnich minutach znow trafiam bramke i wygrywam 3:1.
Strzaly 14:4

Nie dziekuje
Wto 21:06, 24 Lut 2009 Zobacz profil autora

____________Biszkopt 5:3 marky

Mecz raczej wyrównany z 0:1 robie 3:1 po czym robi sie 3:3 strzelam następnie dwa gole i wygrywam. Mansare hattrick i asysta szczęśliwy. W strzałach 13:7. Dzieki

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Śro 19:55, 25 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wto 21:25, 24 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / DR LOEW / LOEW 7 Days League Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)