Złe warunki do gry...mecz tak aby tylko dograć do końca... dzięki.
Czw 18:11, 05 Lip 2007 Zobacz profil autora

arek25 napisał:
grupa A

arek25(argentyna) 4:2 (hiszpania)kamaida

wyrownany i dosc szybki mecz. Obie ekipy graly bardzo ofensywnie. Do przerwy 1:1 i wyrownany mecz. Tuz po zmianie stron kamaida jakby troche przyspal i w 15 minut dostal 2 (a moze 3 juz nie pamietam) bramki. Jednak nie poddal sie i gral do konca.
Dzieki za mecz i powodzenia

3 ocb? W 2. moja obrona rozeszła się i byłeś sam na sam w 3. GK sam wyszedł na 16 m, a ost. nie pamiętam. Ale super mecz !! Szkoda tych błędów i tego słupka przy 1-0 dla mnie....
Czw 18:30, 05 Lip 2007 Zobacz profil autora

Grupa C

justyn- minio99 5-0

do pierwszej połowy nic nie zapowiadało armagedonu... no ale włoska obrona, ta najlepsza na świecie dała się pięć razy oszukaćzdzier bardzo skuteczni byli argentyńczycy może nawet za bardzo zdzier
Czw 21:25, 05 Lip 2007 Zobacz profil autora

kaimada 1-1 koral
zacznę od ogłoszenia: masz lagi? NIE ZAPISUJ SIĘ!!
1. gol dla niego Puyolem wziąłem piłkę chcę ją wybioć lag klikam po raz 2. też nie wybił Ronaldo mu zabrał pobiegł do przodu i trafił gola.... W rewanżu wychodzę Raulem do dobrej sytuacji klikam strzał i co? LAG. Podałem piłkę GK... Wreszcie bramka wrzuca Raul strzela Villa (jakoś 60 minuta). Świetna akcja 5 dobrych podań Fabregas sam na sam wciskam strzał mam laga no nie chce podać GK wciskam 2. raz i uderzam nad poprzeczką... 83. minuta i jedna z moich ukochanych sytuacji. Raul bokiem wrzuca w PK Fabregas główkuje słupek dobija nogą słupek Raul dopada do piłki lag tracę piłkę...
W pewnym momencie lagi były co 3s WEowe :O Koral zmień sobie modem na stałe łącze z góry dziękuje.
Czw 21:54, 05 Lip 2007 Zobacz profil autora

Dzisiaj mija data na rozegranie minimum 3 meczy.
Na szczęście lub nieszczęście dla rezerwowych żaden z graczy już nie będzie opuszczał turnieju z czerwona kartką gdyż wszyscy regulaminowo rozegrali swoje spotkania.
wink

A nie jednak pomyłka - małe niedopatrzenie

Pan KrecikGKS jak nakazuje Ogólny regulamin turniejów nieoficjalnych trafia na CZARNĄ LISTĘ GRACZY - po raz drugi zresztą z rzędu. wink

Do gry o mistrza Fury Cup wkracza s-m-o-l-u-ch
Czw 22:51, 05 Lip 2007 Zobacz profil autora

Grupa C

Inko 2:4 Iras

W pierwszej połowie mecz wyrównany , Iras objął prowadzenie w 11 minucie ale juz w 13 Villa doprowadził do remisu . Pozniej kilka groźnych strzałow ze strony Holendrów ale szczescie było po mojej stronie . W 30 minucie Reyes wyprowadza Hiszpanie na prowadzenie , ale w 40 minucie Iras po rzucie rożnym strzela bramke na 2:2 ... W drugiej połowie to juz dominacja Irasa który praktycznie nie schodził z mojej połowy ... Niestety moja słaba gra w obronie doprowadziła do mojej przegranej 4:2 smutny Dzieki za mecz i powodzenia dalej Wink
Pią 14:11, 06 Lip 2007 Zobacz profil autora

Grupa D

karol_p 2-1 Nigel

Ogólnie rzecz biorąc uważam, że zasłużenie wygrałem. Byłem stroną przeważającą, oddawałem więcej strzałów ale... pod koniec było gorąco. Do 30 minuty meczy był już wynik 2-0 dla mnie, chwilę po drugim moim trafieniu Nigel z kontaktował. No i tyle bramek. Pod koniec Nigel usiłował doprowadzić do remisu, jednak nieskutecznie, ja próbowałem wyprowadzać kontry też nieskuteczne. Dzięki za mecz, pozdrawiam Wink
Pią 14:31, 06 Lip 2007 Zobacz profil autora

grupa B
s-m-o-l-u-ch (Włochy) vs. michal697 (Francja)
1:1

Myślę, że mecz był wyrównany i wynik w jest w pełni srawiedliwy. Bramki strzelane z głową po dośrodkowaniach. Obaj mogliśmy strzelić jeszcze coś, ale brakło szczęścia

-------------------
s-m-o-l-u-ch (Włochy) vs. Seba (Francja)
4:2

Mecz rozpoczął się od bramki dla Francji, skuteczna dobitka strzału zza pola karnego, notabene chwile wcześniej identyczną akcję mieli Włosi jednak piłka po dobitce poszła nad poprzeczką. Chwilę później pada wyrównujący gol. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 2:1. Na początku drugiej połowy mamy wyrównanie. Potem 2 razy biorę francuskiego obrońcę "na plecy" i tak oto ustala się wynik spotkania.

-------------------------
s-m-o-l-u-ch (Włochy) vs. lukasso (Anglia)
2:2

"Radosny" mecz. Lukasso grał bardzo dziwną taktyką. Pierwsze połowa kończy się wynikiem 2:0 dla Anglii. Statystyka strzałów 3:0 dla Anglii. Postanowiłem w drugiej połowie za wszelką cenę oddawać strzały an bramkę. Postanowienie udało się wykonać, a i przy dodatku strzeliłem 2 bramki i doprowadziłem do remisu.

Arturo3H - s-m-o-l-u-ch 2:1

Mecz ze smoluchem miał dla mnie większe znaczenie, z powodu ostatniej rewanzowej przegranej w Surprise Cup przez którą mogłem nie wyjść z grupy zdzier więc miałem coś do udowodnienia.
Mecz lepiej dla mnie nie mógł się zacząć bo juz w 7 minucie obejmuje prowadzenie po golu Seedorfa głową z rzutu roznego. Wynik utrzymał się do końca wyrównanej pierszej połowy. Druga połowa podobnie jak pierwsza zaczęła się od moich ataków po jednym z których powdyższyłem na 2:0 niezawodnym Nistelrooyem. Od tego momentu smoluch zaczął częściej odemnie atakować, a przedewszystkim strzelać skąd sie dało. Mimo dobrej dyspozycji Van Der Sara w tym meczu, doświadczony Del Piero uderzył piłke w taki sposób, że Holenderski bramkarz musiał skapitulować.
Gol ten dodał skrzydeł włochom i w końcówce przycisneli jednak Van Der Sar oraz jego koledzy z obrony nie pozwolili wydrzeć sobie zwycięstwa które dało im wyjście z grupy.

Holandia - Francja

Kolejne 3pkt

Arturo3H - Seba 4:0

Faworytem w tym meczy była ekipa Holandii która grała o cenne 3 pky zaś Francuzi nie mieli juz o co grać. Mecz zgodnie z przewidywaniami rozpoczął się od moich ataków po jednym z których zdobywam bramke dobrze dysponowanym w tym spotkaniu Robbenem. Kilka minut póxniej podwyzszam Rudem na 2:0. W 30 minucie po pieknej akcji całego zespołu Kuyt strzela na 3:0. Seba również miał kilka groźnych sytułacji jednak strzelał prosto w bramkarza. Pod koniec I połowy ponownie van Nistelrooyem podwyzszam na 4:0. W drugiej połowi odpuściłem, grałem tak oby dograć choć mogło wpaść jeszcze kilka bramek (słupki), skorzystał z tego Seba jednak nie udało mu się zdobyć gola honorowego.

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Sob 11:40, 07 Lip 2007, w całości zmieniany 4 razy
Pią 22:35, 06 Lip 2007 Zobacz profil autora

grupa B
s-m-o-l-u-ch vs. Luks_WGS
0:0
Myślę, że mój przeciwnik może mówić o lekkim szczęściu...
i po turnieju radosny qr**radosny
Pią 23:08, 06 Lip 2007 Zobacz profil autora

kaimada 0-2 duke
żal.pl
10. minuta meczu rzut rożny wrzutka Reyesa a Villa ( strzałka żółta) stojąc 2m od bramki strzela nad poprzeczką. 20. minuta wybijam z PK piłka dochodzi do Campbella ten strzela z daleka praktycznie w środek bramki Canizares ( czerwona strzałka) ma piłkę na rękach po czym wrzuca ją do własnej siatki. Po przerwie Xavi do Villi ten sam na sam strzela prosto w bramkarza. Później Villa wchodząc od boku strzela obok słupka. Wreszcie akcja dukea wrzutka strzał głową Canizares 2. raz wrzuca piłkę do własnej siatki.

pawelmarian 1:0 kuber

mecz wyrownany do 60 min, z rzutu roznego po dosrodkowaniu Beckhama, Rio Ferdinand strzela jedyna bramke w tym meczu,
Sob 12:08, 07 Lip 2007 Zobacz profil autora

Grupa B
s-m-o-l-u-ch - Leszczu
2-2

Prowadziłem 2-0 po 2 golach Crespo, który mial strzalke w dol :/
A pozniej około 85 mnnuty gol na 2-1, a w loss time moj obronca nie chcial wybic i jeden z napastnikow wloch trafil sam na sam od słupka :[
w strzalch przewaga dosc duza smolucha (15-6), ale glownie strzelal z niegroznych pozycji Wink
dzieki.
Sob 14:27, 07 Lip 2007 Zobacz profil autora

kolar, piotrek1989, Marv, Iras, kaimada, justyn ->
Proszę stosować się do zaleceń organizatorów i opiekuna działu wykrzyknik

Kicek napisał:
Od tej pory daję ostrzeżenia dla tych graczy, którzy olewają polecenia/prośby organizatora i nawet nie chce im się wpisać przy wyniku grupy w jakiej grają wykrzyknik

Przeoczyliście to?!... mur Wymagam od Was szacunku dla organizatorów, a to jest dla mnie jego brak, bo nie szanujecie ich pracy i czasu oj nie ładnie
Sob 16:15, 07 Lip 2007 Zobacz profil autora

szczerze to tak przeoczyłem to xd dobrze od tej pory już będe grzeczny zdzier
Sob 16:42, 07 Lip 2007 Zobacz profil autora

Chce tylko napisać że jutro robie do 19:00 w pracy i dopiero od 20:00 mógłbym zagrać mecz z Leszczem. Mam nadzieje ze wtedy będzie pozdrawiam radosny

0-3

Mecz rozpoczęty od gola Crespo, później Saviola, przeciwnik wtedy z ostrego kąta nie trafił Raulem, a ja jeszcze raz strzeliłem Crespo Wink Obaj mieliśmy okazje, jednak to ja byłem skuteczniejszy.

***********************************************

GRUPA B
Bohater Crespo

Leszczu - Seba
4-2

4 gole Crespo radosny Jeden z goli dla Seby z ostrego kąta Trezeguet, druga po mojej zabawie z bramkarzem Wink W sumie przyjemny meczyk Wink

Nie 14:02, 08 Lip 2007 Zobacz profil autora