FURY CUP by burza-lukas
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

GRUPA D

karol_pomarancza 1-3 kicek
Mecz dla kicka bez dwóch zdań. Najpierw ładnym strzałem z ok. 30 metrów pokonuje Van Der Sara a później podwyższa na 2-0 nie pamiętam już jak. Zdenerowałem się, zmieniłem ustawienie i w 20 minucie drugiej połowy strzeliłem na 2-1. Nadzieja się pojawiała. Nieco wcześniej przed moją bramką trafiłem Kuytem z 3 metra w słupek, z głowy. No i gdy było 2-1 to mógł być remis, mógł ale jednak moje ataki szybko kicek rozbijał i wyprowadzał groźne kontry, jedna z nich zakończyła się bramką na 3-1 dla Kicka.

------------------------------------------

karol_pomarancza 2-1 pawełmarian
Mecz cały dla mnie. Dużo akcji i strzałów z mojej strony jednak zadużo niechce wpadać. Jedna bramka do przerwy druga po i jest 2-0. Paweł strzela honora w 36 minucie meczu. Holendrzy się przełamali i strzelili więcej niż jedną bramkę w meczu. W strzałach 14-5 dla mnie. Może się jeszcze uda awansować z grupy Wink

Dzięki za mecze, powodzenia.

Ostatnio zmieniony przez karol_pomarancza dnia Wto 20:04, 03 Lip 2007, w całości zmieniany 1 raz
Wto 18:44, 03 Lip 2007 Zobacz profil autora
Damian232

Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 804

Grupa C

Damian232 3-1 Piotrek1989

Mecz dobry.Z przewagą Piotrka.Szybka bramka dla jego na 1-0>Potem strzelam na 1-1.Decyduje się na zmiane.wchodzi Fred.I strzela 2 bramki.Genialna postawa mojego bramkarza.
Wto 19:29, 03 Lip 2007 Zobacz profil autora

GRUPA B
ANGLIA 2-1 FRANCJA
Wto 19:36, 03 Lip 2007 Zobacz profil autora

Grupa C

Inko 5:0 Piotrek1989

Hehe kolejny mecz w ktorym do przerwy strzelam 3 bramki ... radosny Ten mecz zdominował 1 piłkarz .. D. Villa

Dzieki za mecz i powodzenia dalej Wink
Wto 19:55, 03 Lip 2007 Zobacz profil autora

GRUPA D

Kicek 4-1 ...Koshaolin...

Mecz z moją przewagą.W strzałach 13-2.

Kicek 2-3 pawelmarian

Wyrównany meczyk. Drużyna gości skuteczniejsza.

Kicek 1-0 Grzehu92

Mecz z moją przewagą. W strzałach 13-3.Grzehu oddał swój pierwszy strzał na bramke ok.70 minuty.
Wto 19:59, 03 Lip 2007 Zobacz profil autora

Grupa A

burza-lukas 0 - 2 arek25

Pierwsza połowa zaspana totalnie, przeciwnik dominował robiąc ze mną co tylko mu się podobało na boisku. Lecz w drugiej połowie totalne przebudzenie - to arek25 nie miał nic do powiedzenia. Holandia cały czas praktycznie utrzymywała sie przy piłce...i normalnie za głowe mozna się złapać i wyrwać sobie włosy ile zmarnowali sytuacji ile razy arek25 ratował sie rozpaczliwie przed utratą gola. Trzy raz.....3 razy !!! dochodziło do sytuacji że była bramka bez bramkarza i Holendrzy nie potrafili trafić do siatki...bez komentarza.
Wto 20:54, 03 Lip 2007 Zobacz profil autora

Grupa B

michal697 1:1 lukasso

Mecz wyrównany. Każdy mógł szale zwycięstwa przechylić na swoja korzyść.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

michal697 3:1 maja

Mecz mogłem wygrać wyżej przez masę błędów w obronie z czym sie wiąże słabą grę mojego przeciwnika w formacji defensywnej.
Grałem 3/4 mecze w 10, ale jednak udało się mi strzelić dwa gola:D

dzięki za mecz...
Wto 22:21, 03 Lip 2007 Zobacz profil autora

GRUPA D

karol_p 3-0 kubar
Mecz zaczął się od ataków kubara,, jeden groźny strzał w kierunku mojej bramki. Później moja inicjatywa i dwie bramki i dwa słupki. Druga połowa nie przynosi wsumie nic nowego, obraz gry podobny. Kubar jakby się obudził i zaczął śmielej grać w offie ale jednak nie mógł przejść def. Holendrów. Na koniec 3 bramka i koniec meczu. Dzięki za mecze, pozdrawiam Wink
Wto 23:17, 03 Lip 2007 Zobacz profil autora

Grupa C
justyn 0:1 Piotrek1989

nic ciekawego się w tym meczu nie działo i wiło straszną nudą ;/ miałem poprzeczkę zdzier

maja 4 : 0 Luks_WGS

Mecz bez wyrazu.. :/ wygrana jest, ale jakos specjalnie z gry nie jestem zadowolony.. blee :/

mauger_ht 3:2 full90

Niby wygrywam, ale się męcze. Ciezko mi sie gra, w tym meczu bramki ktore stracilem to raczej prezenty dla przeciwnika.
Śro 1:14, 04 Lip 2007 Zobacz profil autora
full90

Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 44

Skąd: Bydgoszcz

taaa

a o samobujczej nie wspominasz... nie zasluzyles, ja gralem a ty strzelales gole
no ale nic... po twoim meczu jestem wkur**** ale po nastepnym to dopiero....

-----------------------------------------------

wojintt napisał:
GRUPA A
wojintt 2 : 0 full90

*Mecz przypominał widowisko z Argentyną, zakończone tym samym wynikiem. Full90 prowadził gre, budując akcje za akcją poprzez ładną gre pozycyjną. W pierwszej połowie Włosi nastawieni bardziej ofensywnie słabo grali w środku pola, żadko przechwytując piłke. Mimo wszystko taki styl gry pozwolił na zdobycie pierwszej bramki (Del Piero).

*Druga połowa to taktyka bardziej defensywna i dalsza znakomita gra w obronie. Francuzi starali sie przedzierać róznymi płaszczyznami, w wiekszosci przypadków nieskutecznie. Zimną krew w polu karnym po składnej akcji zachował Del Piero ustalając wynik meczu na 2 : 0. Pozdro dla full'a za ciekawy mecz, i sporo nerwów
wink

ide se w leb strzelic... no nie wiem co mi sie stalo...

Edytuj swoje posty! Nigdy nie pisz kilku swoich odpowiedzi pod sobą w krótkim czasie!

Grzehu92(Brazylia) 2-1 Kubar(Włochy)

Z początku trudno było mi stowrzyć jakieś sytuacje. Ba. Kuber nawet stwarzał ich więcej ode mnie, lecz jednak im bliżej końca tym więcej okazji z mojej strony, co też dawało gole. W eefekcie lekko wymęczone zwycięstwo, ale 3 punkty są niezwykle ważne w kontekście dalszych wydarzeń w grupie D.

5:2

Po wczorajszych przygodach do meczu z kolarem przystapilem bardzo zdeterminowany zeby nie napisac wsciekly. Od poczatku spotkania rzucilem na szale swoje wszystkie umiejetnosci.
Pierwsza połowa to demolka Canarinhos, gole padały albo po strasznych błędach kolara albo po fantastycznych akcjach poprzedzonych kilkunastoma dokladnymi podaniami. Pierwsze 45 minut konczy się wynikiem 2:0, dwa gole po szybkich składnych akcjach. w strzałach do przerwy 6:0

Druga polowa zaczyna sie od festiwali tricolores, koszmarne bledy z zimna krwia wykorzystuje henry, trezegeuet oraz ribery, szybko robi sie 5:0. Pozniej calkowicie rozluzniony oddaje pole rywalowi, ten strzela gola na 5:1, chwilke pozniej wychodze sam na sam z Dida, lob okazal sie zbyt mocny, pozniej kolar strzela po moim bledzie drugiego gola, do konca meczu on prowadzil gre a zmienilem styl na kontre. Mecz konczy sie 5:2

[color=green]Nigel 2:0 kristo2323

Panie organizator popraw tabele... Bo mam zero punktów.
Śro 11:50, 04 Lip 2007 Zobacz profil autora
pmcsp

Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 877

GRUPA C

pmcsp (Niemcy) 2:1 (Anglia) Piotrek1989

Drugie zwycięstwo Niemców lecz już chyba złapali zadyszkę, bo musieli się sporo napocić. Na 1:0 gola strzelił Klose po idealnym podaniu na środek pola karnego. Pozostało mu się tylko lekko odwrócić strzelić i tak właśnie zrobił. Podwyższył na 2:0 najniższy w ekipie niemieckiej Neuville...z główki, po rzucie rożnym. Na 8 min przed zakończeniem, pokazał się w ekipie angielskiej Owen. Szybko urwał się wysokim Niemcom i z ok 18 metrów wpakował piłkę do siatki. Wynikiem 2:1 kończy się jednak spotkanie, a warte odnotowania jest ostrzelanie mojego słupka przez angoli w drugiej połowie. Szczęście było jednak w tym meczu po mojej stronie. Dzięki.

pmcsp (Niemcy) 2:0 (Hiszpania) Inko

Mecz rozstrzygnięty już w pierwszej połowie. Strzelcy znów Ci sami (Klose, Neuville). Tym razem to Klose użył głowy do strzelenia bramki. Neuville atomowym strzałem z lini pola karnego nie dał szans Casillasowi. Ogólnie mecz pod dyktando Niemców. Hiszpania sporadycznie zagrażała bramce Khana choć raz uratowała go poprzeczka. Niemcy na razie w gazie. Dzięki.

pmcsp (Niemcy) 1:1 (Argentyna) Justyn

Fajny, szybki mecz. Rozegrany bez żadnych przerw o czym świadczą statystyki pomeczowe gdzie w strzałach widniało 9:9, a reszta to same zera. Bramki strzelone w sumie podobnie. Podanie do napastnika, obrót z obrońcą na plecach i już tylko bramkarz. Potem i Justyn miał swoje sytuacje i ja, ale już nic w tym meczu nie wpadło. Dzięki.

pmcsp (Niemcy) 3:0 (Włochy) minio99

Festiwal jednego piłkarza: Klose x 3. Mecz toczony w sporych lagach, dlatego o ładnej grze nie ma co mówić. Niemcy na razie nie zwalniają...Dzięki.

pmcsp (Niemcy) 1:1 (Holandia) Iras

Zacięty i wyrównany mecz. Bramkę na 1:0 strzelam po małym zamieszaniu na polu karnym Irasa. Strzelcem niezawodny Klose. Radość nie trwała jednak długo. W moim polu karnym urywa się jeden z zawodników Holandii i strzela po długim słupku. W ostatniej akcji meczu losy mógł przesądzić rezerwowy Kuranyi ale strzela tuż przy słupku. Akcji do zdobycia bramki było sporo z obydwu stron jednak wynik do końca się nie zmienił. Dzięki

Ostatnio zmieniony przez pmcsp dnia Śro 20:18, 04 Lip 2007, w całości zmieniany 4 razy
Śro 11:54, 04 Lip 2007 Zobacz profil autora

Piotrek1989 5-1 Marv

Mecz toczył się w szybkim tempie, od bramki do bramki. Przeciwnik grał od 14min w 10 co ja bezwzględnie wykorzystałem