Wto 9:26, 03 Lip 2007 Zobacz profil autora

gg:1769360

Wto 9:46, 03 Lip 2007 Zobacz profil autora

minio99

7769119

Zapoznałem się dokładnie z regulaminem tego turnieju w pełni akceptując jego warunki. W razie złamania tego regulaminu jestem świadom konsekwencji jakie mnie czekają.

MIJA 8 LIPCA O GODZ. 23.59 !!!
W ciągu 3 dni każdy musi mieć rozegrane minimum 3 mecze inaczej na jego miejsce wchodzi rezerwowy.

Przypominam, że w tym turnieju nie ma rewanżów
Wto 12:41, 03 Lip 2007 Zobacz profil autora

Marv - Damian232 1:2

Powiedzmy tak mecz wyrownany...Dwa bledy na poczatku meczu zawazyly o wyniku...Pozniej staralem sie pozbierac powolil zaczelo mi to wychodzic...78 minuta meczu strzelam bramke na 2:1 odrzywaja nadzieje niestety czas nie pozwolil na strzelenie nastepnej dzieki za mecze...
Wto 12:54, 03 Lip 2007 Zobacz profil autora

GRUPA D

Brazylia (Grzehu92) 0 - 4 (...Koshaolin...) Francja

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0 dla mnie i 7:2 w strzałach na moją korzyść lecz w drugiej połowie Grzuhu92 ustawił zespół bardziej ofensywnie i częściej ode mnie atakował lecz nie potrafił znaleźć drogi do bramki, a mi udawało sie sporadycznie wyprowadzać kontry z których strzeliłem dwie bramki. Końcowy wynik to 4:0. Strzały na bramkę 10 do 5.

maja vs KrecikGKS 1:1

mecz słaby.. szybko strzelona bramka przez Brazylię ustawiła mecz.. Włochy cały czas atakowały.. mieli dużo sytuacji.. jednak nie potrafili ich wykorzystać.. 3 akcje sam na sam.. dopiero w końcowych minutach meczu udaje im się strzelić na remis.. po któryś z koleji już moim błędzie :/

Iras 1:1 Justyn

Mecz jak na Mistrzostwach Świata 2006 pomiędzy Holandią, a Argentyną. Prowadzenie w 1 połowie objęła Argentyna po golu Crespo, jednak chwilę później wyrównał Nistelrooy strzałem z główki. Do końca spotkania padało wiele strzałów, jednak nie było już bramek. Był to bardzo zacięty mecz.
Wto 13:50, 03 Lip 2007 Zobacz profil autora