Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Holandia - Niemcy

Robben zapewnia finał Holandii

Arturo3H - pmcsp 2:1

Tym razem Amsterdam Arena gościł reprezentacje Niemiec prowadzoną przez doświadczonego trenera o jakże wymownym nicku - pmcsp wink Świetną atmosfere półfinałowego meczu popsuła niestety aura (lagi jakich mało) która dała się we znaki od 30 minuty meczu.
Przebieg spotkania:
Mecz rozpoczął się od bardzo groźnych ataków Niemiców, przez pierwsze 15 min cudem nie straciłem Gola, wogóle nie wiedziaełm co sie dzieje, pmcsp non stop strzelał a Van Der Sar dokonywał cudów w bramce. W końcu otrząsnołem się i mecz się wyrównał jednak w niefortunnej 30 minucie nastąpiło lagowanie zły diabeł Udało mi się zdobyć w 35 minucie bramke Robbenem który tego dnia był świetnie dysponowany. Lagowało nadal, graliśmy jak w matrixie i na 5 min przed końcem pmcsp zdobywa bramke wyrównującom na 1:1. Druga połowa była grana do 70 min w lagach i udało mi się strzelić w niej po rzucie rożnym bramke Robbenem w samo okienko od poprzeczki główką. Po 70 min mecz z powodu lagów został przerwany, dokończyliśmy go na innym serverze juz bez lagów jednak rezultat się nie zmienił

Sob 0:12, 14 Lip 2007 Zobacz profil autora

MECZ O TRZECIE MIEJSCE

justyn vs pmcsp

________________________________________________________________________________

FINAŁ

Arturo3H vs Iras
Sob 0:55, 14 Lip 2007 Zobacz profil autora

Holandia - Holandia

Horror z happy endem...

Arturo3H - Iras 1:0

W finale Fury Cup spotkały się 2 reprezentacje Holandii prowadzone przez 2 kumpli z jednej klasy zdzier . Przed meczem było jasne ze pomarańczowi bedą się cieszyć z pucharu. Pytanie tylko kto ją poprowadzi do zwycięstwa.
Mecz bez niespodzianki, rozpoczął się od ataków Irasa, który w swoim stylu strzelał skąd sie dało.
Z każdą minutą jego ataki były coraz groźniejsze, przeprowadzał bardzo szybkie akcji, ja przez pierwsze 20min ograniczyłem się do wykopów piłki jak najdalej własnego pola karnego. Dopiero w drugiej części 1 połowy śmielej zaczełem atakować bo kiedyś już się przejechałem grając na remis. Pierwsza polowa kończy się bezbramkowym remisem z duzą przewagą Irasa. W drugiej natomiast mecz się wyrównał i w 70 minucie po składnej akcji całego zespołu bramke na wage zwycięstwa strzela bliski przejścia do REALU MADRYT Robben. Ostatnie 20 minut to głównie ataki Irasa jednak dzięki dobrej grze w obronie i kilku świetnym interwencjom Van Der Sara Irasowi nie udaje się doprowadzić do dogrywki.
Pierwszy tur jaki wygrałem zdzier

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Nie 21:55, 15 Lip 2007, w całości zmieniany 1 raz
Nie 20:54, 15 Lip 2007 Zobacz profil autora

Tak było, Arturo zagrał lepiej taktycznie i wygrał. Chcę tylko zaznaczyć, że do przerwy było 8:1 w strzałach dla mnie zdzier

Hehe Gratki Arturo Wink

btw @ na reprezentacje Holandii mówi sie "Pomarańczowi" a nie "Trójkolorowi" ... szczęśliwy

Nie 22:05, 15 Lip 2007 Zobacz profil autora

No to czekamy jeszcze na mecz o 3 miejsce i można zamknąć turniej.

pmcsp (Niemcy) 4:2 (Argentyna) Justyn

Radosny futbol. Tak można nazwać pierwsze minuty tego spotkania. Pierwszą bramkę aplikuje mi Justyn po ładnej główce z trzech metrów. Po przegranych trzech główkach przed tym golem zdałem sobie sprawę, że w środku ataku (4-3-3) mam Neuvila...Ja odpowiadam atomowym uderzeniem z woleja Podolskiego. Justyn znów jednak wychodzi na prowadzenie ale jeszcze przed 20 min udaje mi się doprowadzić do remisu. Była dopiero 20 minuta meczu wykrzyknik . W tej połowie jednak bramki już nie wpadły. Drugą połowę zaczynam mocnym uderzeniem. Na prowadzenie wyprowadza mnie znów Podolski po pieknym uderzeniu z narożnika pola karnego wprost pod poprzeczkę. Na 4:2 z główki podwyższa Klose i już poczułem się pewnie. Ale za wcześnie bo Justyn zdołał jeszcze obić słupek i poprzeczkę mojej bramki. Dzięki.
Pon 9:48, 16 Lip 2007 Zobacz profil autora

Dzięki pmcsp za mecz .
Pon 10:15, 16 Lip 2007 Zobacz profil autora

Turniej dobiegł końca. Znamy już zwycięzce Finału i meczu o trzecie miejsce zatem turniej uważam za zakończony.