Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / I Sezon Zobacz poprzedni temat

Posty: 324

Skąd: Patrz na avatar

Kolejka 27

lukas15 1-2 Prz3m4s

Mecz na początku wyrównany.Strzelam bramkę na początku spotkania.Pierwsza połowa w moim wykonaniu dobra chodź i tak troche przyfarciłem.Druga połowa to dominacja rywala chociaż miałem też swoje szanse.Moim zdaniem rywal mógł pokusić sie o 2 bramki więcej. Myślałem że szczęście mi dopisze i będzie remis no ale cóż 2 bramka strzelona w 39 minucie drugiej połowy przesądziła o wyniku spotkania.

Dzięki za grę i powodzenia dalej git

Ostatnio zmieniony przez lukas15 dnia Czw 10:58, 20 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy

kaberlem(Maroko) - Damian323(Irak) 1:1

1 połowa całkowicie pod dyktando Eguptu alw wynik 0:0. W 2 połowie mecz sie wyrownal ja zdobylem bramke a przeciwnik wyrownoje w samej koncowce

Ostatnio zmieniony przez kaberlem dnia Śro 20:41, 19 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz

nadolski 3-0 JaneKCK

Mecz na moja przewage , w pierwszych 5min było już 2-0 dla mnie , dalej mecz toczył się spokojnie , dopiero w 25min 2 połowy strzelam gola i wynik już się nie zmienia.
Janek miał swoje sytuacje ale nie wpadaly ( brak szczęścia )

rogas (Izrael) 2-1 Prz3m4s (Honduras)

Moim zdaniem mecz nie za ciekawy, dużo gry w środku pola, dobra gra linii defensywnej zarówno Izraela jak i Hondurasu. Mimo tego bramkę zdobywam dość szybko bo już gdzieś w 15 minucie za sprawą Bennayoun'a. Dużo strzałów rywala z dalszych odległości co dawały mu tylko lepsze statystyki po meczowe. Do końca połówki utrzymało sie jednobramkowe prowadzenie. W drugiej również wiało nudą, Prz3m4s zdobywa ładna bramkę po szczupaku w 70 minucie. Po tym edytuje trochę napastników co skutkuje i decyduje o losach meczu w 87 minucie mecze, a strzelcem nie kto inny jak Bennayoun. Mimo tego myślę że mecz wyrównany.

Dzięki radosny

Ostatnio zmieniony przez rogas dnia Czw 0:11, 20 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 0:11, 20 Mar 2008 Zobacz profil autora
Przemas

Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 2635

Kolejka 26

Prz3m4s 2:2 gbsck

W strzałach 9:8 dla rywala. Remis chyba jest tutaj odpowiednim wynikiem, choć przy bramkach, które traciłem, nie zmieniał mi się zawodnik, przez co nie mogłem zabrać piłki przeciwnikowi. zdzier Na prowadzenie wychodzę w 15 minucie, ale już 5 minut później przeciwnik wyrównuje. W drugiej połowy zmarnowałem kilka bardzo dobrych okazji, ale to rywal strzela gola. Wyrównuje w około 70 minucie. Dzięki za mecz.

5:0
troche sie obawiaelm tego spotkania ale dobrze zaczalem bo maielm jedna 100% w 2 minucie a w 7 strzelam 1 gola. do przerwy 2:0 po ladnej kontrze. lukas15 mial jedna sytuacje, blad moj-brak wybicia na wysokosci pola karnego i ostatnecznie chyba byla obrona bramkarza potem poprzeczka w dobitce. w drugiej polowie nic sie nie dzialo ciekawego. miaelm wiecej sytuacji od 80 min strzelilem 3 bramki. w strzalch 15:5 dzieki za gre elo

Bany 0:4 Nadolski

Ja grałem, a Nadolski strzelał brzydko mówiąc bramki z dupy... pozdr.

1:2
k... smiech na sali. mecz z powodu lagow trwal 18 min... miodzio... przewazalem. 2 parady koreanskiego bramkarza. lagi takie ze stop klatki. czeski film. trace bramke po roznym bo zaden k**** nie wybija pilki- odbija sie ona od 3 moich obroncow. niestety nie gralem wtedy ( lag albo poszedlem po herbate) nie pamietam:/ no komos. loose time i mam slupek pusta bramka ale gdzie k**** pobiegne z dobitka lag i moj typ stoi. bramkarz sie wrocil i zlapal. ostatnia akcja meczu dosrododkowanie wolej i bramkarz sie spojrzeal. pier**** takie mecze. dzieki

Lagi były i owszem. Ale kolega trochę "przeinaczył" sytuacje bramkowe. Przegrane ze słabszymi bolą. Wiadomo. Ale troszkę obiektywizmu.
Edit by Cobeer.

Pią 0:01, 21 Mar 2008 Zobacz profil autora
Przemas

Posty: 2635

Kolejka 28

Prz3m4s 2:1 Bany

Początek spotkania całkowicie dla Banego, przez pierwsze 15 minut w ogóle nie istniałem na boisku, jednak potem jedna akcja, która trochę mnie obudziła (strzał w słupek) i już grało się o wiele lepiej. Do przerwy 0-0. Zaraz po wznowieniu, niezawodny Adebayor pokonuje bramkarza Hondurasu ładnym strzałem zza pola karnego. Jednak potem wykorzystałem swoje prawie że 100% sytuacje i zrobiło się 2-1 dla Hondurasu. Ogólnie mecz to masa niewykorzystanych sytuacji z obu stron. W strzałach 7-14, ale praktycznie każdy mój strzał mógł skończyć się bramką. Dzięki.

1:2

rozdrazniles mnie tym kometnarzem. nie uwazam zebys byl slabszy. moze tak to wyglada w tabeli ale jednak nasze mecze byly mniej lub bardziej wyrownane. w tym meczu po prostu nie zasluzyles na zywciestow. wykorzystales jedna, doslownie jedna sytuacje. bramka w loose time. 1 bramka dla Ciebie to parodia. gdbymy nagral mecz nie bylo by problemu:/ ale kto by ogladal 20minutowe lagowanie. lagow bylo tyle ze pisalem ze to nie ma sensu w 30 min 1 polowy... powiedziales ze jutro i tka sie nic nie zmini. takich meczow powinno po prostu nie byc. z calym szacunkiem dla Ciebie i obiektywizmem nie byles lepszy. pozdrawiam. skonczmy ten temat:/

Cobeer 0:3WO Bany

Mecz się odbył (1:0 dla Koreii).Moje problemy z netem wypaczyły wynik spotkania. Jutro wyjeżdżam więc nie proszę o wpisanie tego wyniku.

kolejka 24
1:2

Cobeer 0:3WO JaneKCK
Proszę o wpisanie wyniku 3:0 dla JaneKCK. Moje problemy z netem wypaczyły spotkanie. Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Pią 12:00, 21 Mar 2008, w całości zmieniany 7 razy
Pią 11:51, 21 Mar 2008 Zobacz profil autora
Bany

Posty: 453

Przed chwilą grałem z Cobeerem i sytuacja była bardzo podobna !! Lagi Lagi lagi czeski film, ale kolega wyjezdza takze mecz trzeba bylo rozegrac.. parodia. Podtrzymuje zdanie JaneKCK, że takich spotkań być nie powinno!
Pią 11:52, 21 Mar 2008 Zobacz profil autora
JaneKCK

Posty: 61

Skąd: CK

oddanie meczow przez Coobera uwazam za niesprawiedliwe. porzadny gracz, nie ma z Nim zadnych problemow. zgadzam sie ze wyniki sa wypaczone, ale takie obrot sprawy nie jest fair wobec niego. do organizatorow: wpisz karolku:P 3:0 ale z mozliwoscia dogrania rozegrania ponownie tych meczow jak Coober poprawi swoj net. ello
Pią 12:37, 21 Mar 2008 Zobacz profil autora
Krzysiuk

Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1564

Udany rewanż !

Krzysiuk 3-0 memp

W 1 meczu przegrałem wiec musiałem nadrobić 1 bramkową stratę i poszukać 3 pkt. Rundę rewanżową zaczynam w nowym bardziej ofensywnym ustawieniu zdzier .

Na początku spotkania rywal ostro zaatakował ja ograniczyłem sie do wybijania piłek i szukałem kontr. W 18 minucie strzelam gola nie kto inny jak Rasiak. Ataki jednej i drugiej drużyny, każdy chciał zdobyć 3 pkt które pozwolą na byt w 3 lidze. Mam parę groźnych akcji ale to co robią napastnicy wola o pomstę do nieba. Boruc tez miał trochę roboty ale za to mu płace cool . W 31 minucie Smolarek na prawym skrzydle schodzi do środka bramkarz wychodzi, podaje po ziemi do rasiaka i GOOOL 2-0. Juz spadło u mnie napięcie o wynik. Inicjatywie przejął rywal ale jego strzały nie robiły wrażenia na Borucu. W 75 minucie Kosa strzela z lini pola karnego piłka najpierw odbija sie od słupka i wpada do bramki. Mogłem jeszcze parę strzelić ale cóż. Cieszę sie ze zwycięstwa z formy napastników nie.

Dzieki za mecz, Powodzenia dalej wykrzyknik

Pią 14:04, 21 Mar 2008 Zobacz profil autora
kaberlem

Posty: 114

kolejka 24

kaberlem(maroko) - kaimada(mali) 1:1

mecz rozpocząl sie od atakow kaimady i to on zdobywa 1 ramkę. w 2 polowie juz moja przewaga i strzelam bramke wyrownojaca ale 2 juz nie starcza czasu.

Ostatnio zmieniony przez kaberlem dnia Pią 22:48, 21 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz

pudel88 1:1 lukas15

Niezwykle wyrównany i zacięty mecz. Obaj mogliśmy go wygrać, niestety w kluczowych momentach brakowało precyzji i szczęścia. Pierwszą bramkę zdobywam ja (niestety nie pamiętam już w jakich okolicznościach zdzier ), a w końcówce wyrównuje rywal. Powtórzę to jeszcze raz bardzo dobry mecz. Wink

Kolejka 25

pudel88 1:0 kaimada

Ten mecz miał tylko jednego bohatera. Był nim rezerwowy bramkarz Austrii. Jego kapitalne, wręcz niemożliwe momentami, interwencje pozwoliły mi wygrać, pomimo przewagi rywala. Bramkę zdobyłem po strzale Linz'a z około 25 metrów. Dzięki za mecz.
Pią 22:50, 21 Mar 2008 Zobacz profil autora
rogas
Helper

Posty: 1303

Kolejka 25:

rogas (Izrael) 2-1 soniak (Peru)

Mecz którego na pewno nie powininem wygrać, ogromna przewaga soniaka. Pierwsza bramka pada gdzies około 30 minuty po ładnym strzale. Remis pada w drugiej połowie gdzieś około 70 minuty. Odpowiedziałem bardzo szybko bo już minute później znowu wychodzę na prowadzenia. Akcja za akcje rywala, ale świetne interwencje mojego GK. Ogólnie rzecz biorąc ten mecz powinienem przegrać. W drugiej połowie oddałem 1 strzał z czego padł gol neutralny .

1:3

Mecz dobry w wykonaniu mego rywala , w moim wykonaniu ... fatalny w obronie i braku skuteczności w przodzie , tak więc porażka zasłużona dzięki i pozdr :] ciężko będzie awansować...

_________________________________________________________________________________
Wszystkim Graczom oraz redaktorom itd :] życze Wesołych Świąt Wielkanocnych !
Sob 0:02, 22 Mar 2008 Zobacz profil autora
mALo

Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 569

KOLEJKA 26

mALo 1 - 5 pudel88

Pierwsza połowa bardzo wyrównana. Druga zaś bardzo wysoka skuteczność mojego rywala. Zwycięstwo zasłużone, lecz wymiar kary zdecydowanie zbyt duży. Pudel88 w drugie odsłonie strzelił wszystko co miał, każda jego akcja kończyła się bramką. Ja miałem pecha na początku meczu słupek, później mój napastnik kopie prosto w bramkarza znajdując się z nim sam na sam. Dzięki za grę.

Sob 0:31, 22 Mar 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / I Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)