7 Day's League Edition 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / DR LOEW / LOEW 7 Days League Zobacz poprzedni temat

Lisekx1113-1PiotrekLoverman

tak więc drugie zwycięstwo z rzędu 3-1... a zaczęło się dość spokojnie i po mojej myśli... w pierwszej połowie obejmuje prowadzenie i do przerwy wygrywam 1-0... ilość strzałów 8-1... w drugiej częśći spotkania nadal atakuje bramkę rywala, jednak nic nie wpada... dwa słupki w międzyczasie... i zemściło się to w 74 minucie przeciwnik wyrównuje i sytuacja staje się napięta... jednak zachowuję zimną krew do końca i w 83 minucie meczu znów wychodzę na prowadzenie po łądnej składnej akcji całej drużyny, a już 4 minuty później, tj. 87min stawiam kropkę nad "i" i wygrywam spotkanie... ufff..., dzięki za meczyk, pozdrawiam.

Lisekx1112-2ptakms

początek spotkania to powalenie Interu na łopatki... a zaczęło się w 3 minucie kiedy to mój zawodnik przebiegł całe pole karne z piłką, naciskany przez napastnika i wbiega sobie do bramki zszokowany .... 0-1... rywal ciśnie dalej i już w 10 minucie mamy 0-2... heh już sądziłem, że będzie po meczu... kolejna wysoka porażka... ale nic mylnego... jeszcze w pierwszej połowie Adriano strzela bramkę kontaktową i kończy się ta część gry 1-2... z bilansem strzałów 3-4... w drugiej połowie dość szybko bo już w 56 minucie doprowadzam do wyrównania, a dokonał tego Vieira strzałem zza pola karnego... mimo wielu jeszcze sytuacji po obu stronach boiska wynik nie ulega zmianie i sądzę, że wynik jak najbardziej sprawiedliwy... mam nadzieję, że ptak podziela moje zdanie wink , ilość strzałów na koniec 9-11..., dzięki za meczyk, pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony przez Lisek dnia Pią 21:49, 13 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Pią 21:20, 13 Lut 2009 Zobacz profil autora

Tabela zaaktuazlizowana.Proszę nie edytować postów.
Pią 23:02, 13 Lut 2009 Zobacz profil autora

Lisekx1113-1rymp@lus13

spotkanie raczej pod kontrolą Interu, czego szczerze mówiąc się nie spodziewałem... do przerwy 2-0 po ładnych akcjach... ilość strzałów 8-1... w drugiej część dokładamy po jednym golu i mamy końcowy wynik 3-1... dla mnie trzy bramki, a zarazem hat-trick ustrzelił Cruz... ilość strzałów na koniec 19-2... ale i tak sądzę, że to rywal zagrał słabsze zawody... fajną grę utrudniały nam również nienajlepsze warunki... dzięki za meczyk, pozdrawiam...

Mecz bardzo wyrównany choć słaby

Pierwszego gola strzela Milan z głowki.Potem błąd obrońcy Milanu i Eto'o sam na sam musi strzelić gola.Później znowu gol Milanu i znów mój gol strzelony po dryblingu przez Samuela Eto'o.w trakcie 2 połowy rogas strzela bramkę na 3:2 lecz ja zdołałem wyrównań Hleb'em którym przebiegł przez prawie pół boiska pod pole karne rywala z którego oddał silny strzał nie do obrony przez Kalaca i wynik remisowy 3:3 Wink
Pią 23:35, 13 Lut 2009 Zobacz profil autora
MichalW

Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 173

Skąd: Sokołowo

MichalW 0-0 Pietri

mecz zdecydowanie dla piteriego zwlaszcza ze od 50 min gralem w 10 ale udalo sie wywiesc punkt z tego spotkania a nawet mogly byc 3 punkty ale w 88 min Amuari z 4 metrow przestrzelil nad pusta bramka dz za mecz

MichalW 3-2 juliusz93

mecz z mala moja przewaga strzelam jako pierwszy juliusz wyrownuje chwile pozniej tak samo przy nastepnej bramce ostatniego gola strzelam w 89 min mogl bym wiecej strzelic ale Reina mial kapitalna forme dz za mecz

strzaly 13-6

Ostatnio zmieniony przez MichalW dnia Sob 1:10, 14 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Sob 0:34, 14 Lut 2009 Zobacz profil autora
PiotrekLoverman

Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 59

MichalW - PiotrekLoverman 0-1

Mecz wyrównany. Akcje toczą się raz z jednej raz z drugiej strony, jednak żadna z akcji nie mogła znaleźć szczęśliwego zakończenia, zarówno po jednej jak i drugiej stronie boiska. Pierwsza połowa 0-0. W drugiej połowie obraz meczu nie zmienił się, dalej atakujemy na zmianę. Bramkę udaje się zdobyć dopiero w 76min. na raty. Strzelał Stankovic, piłka odbija się od poprzeczki, dobija Cruz, broni bramkarz, jednak przy kolejnej dobitce Adriano na pustą bramkę był już bez szans. Szczęśliwa bramka zapewnia zwycięstwo drużynie Interu. Dzięki.
Sob 10:46, 14 Lut 2009 Zobacz profil autora

juliusz93 1-5 rymp@lus13

Mecz rozgrywany wczoraj ale zupełnie wyleciało mi z głowy żeby wpisać. Miałem z początku problemy żeby przebić się do dobrych akcji, ale jak się rozkręciłem to robiłem co chciałem. Zasłużone zwycięstwo. Dzięki Wink

Zakończyłem rozgrywki. Miejsce w pierwszej połowie tabeli będzie dla mnie wielkim sukcesem tą drużyną.

Sob 12:46, 14 Lut 2009 Zobacz profil autora

_______________Biszkopt2:1rogas

Strzelam gola pierwszy po błedzie rogasa, który podał mi piłkę pod nogi bramkarzem szczęśliwy. Przeciwnik zdołał wyrównać ładnym strzałem Pirlo, jednak ostatnie zdanie należało do Chelsea szybko wykonany rzut rożny dośrodkowanie i Terry pokonuje Kalaca. W strzałach 12:4. Dzięki
Sob 14:50, 14 Lut 2009 Zobacz profil autora
glazek

Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 209

glazunio2 : adek

Faworytem naszej potyczki napewno byl adek. Od poczatku atakowal ja bramke, chociaz ja tez staralem sie co strzelic. W 3 minucie ja mialem sam na sam ale Messi trafil w bramkarza. Pozniej przewaga adka z ktorej jednak nic nie wynikalo. Druga polowa i taka sama gra. Moze wiecej gry w srodku pola. Dopiero w LOOS TIME drugiej polowy przeprowadzam decydujaca akcje. Henry podaje na wolne pole do Messie'ego, ktory w sytuacji sam na sam trfia w bramkarza, jedna dobitka Etoo jest juz skutrczna i pilka odbijajac sie od slupka wpada do bramki. Mialem moze troche farta w tej akcji jak i w calym meczu.
Dzieki za mecz i za lige...

Ostatnio zmieniony przez glazek dnia Sob 15:02, 14 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Sob 14:55, 14 Lut 2009 Zobacz profil autora
MichalW

Posty: 173

MichalW 2-4 adek4

mecz w ktorym adek byl niewatpliwie faworytem i tez tak sie stalo adek strzela jako pierwszy dwie bramki kontaktowa bramke strzelam w lost time pieknym uderzeniem z naroznika pola karnego popisal sie Iaquinta ktory umiescil pilke w okienku drugo polowa zaczela sie dobrze dla mnie strzelam na 2-2 po bledzie w obronie adka i to byl koniec moich marzen o jakims dobrym rezultacie pozniej adek zacza mocniej naciskac i w rezultacie wynik koncowy 2-4 dla adka zasluzona wygrana dz

strzaly 11-12

Ostatnio zmieniony przez MichalW dnia Sob 15:30, 14 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Sob 15:29, 14 Lut 2009 Zobacz profil autora

Biszkopt adek

Mecz jakichś dziwny.Raz ja atakowałem raz przeciwnik.Dużo sytuacji z obu stron.Pierwsze dwie bramki strzelam ja.Później fatalny mój błąd, a mianowicie z rzutu wolnego bramkarzem podaje piłkę przeciwnikowi, a ten spokojnie trafia do pustej bramki.Jednak ja szybko strzelam na 3-1 i jest już po meczu.Dzięki za meczyk.

Ostatnio zmieniony przez adek dnia Sob 15:42, 14 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Sob 15:39, 14 Lut 2009 Zobacz profil autora

Posty: 59

rogas - PiotrekLoverman 0-2

Mecz bardzo dobrze zaczyna się dla Interu. Już w 5min. obejmuje prowadzenie. Nastepnie w 16 podwyzszam na 2-0, co niejako ustawilo potyczke. Rogas atakowal, probowal, strzelal, ale albo pilka zatrzymywala sie na obroncach albo bronil bramkarz lub tez obroncy przechwytywali pilke i Inter wychodzil z grozna kontra, ktora szczegolnie w jednej akcji mogla zakonczyc sie bramka dobijajaca Milan calkowicie. Mimo to udaje sie Interowi skutecznie obronic wynik i dowiezc rezultat uzyskany na samym poczatku do konca meczu. Dzieki.

Dziękuję za ligę i dobrą zabawę pomimo jednego małego incydentu!

Ostatnio zmieniony przez PiotrekLoverman dnia Sob 15:58, 14 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Sob 15:57, 14 Lut 2009 Zobacz profil autora

________________________Mintaj adek

Bardzo ciekawy mecz.Na początku wychodzę z dobrą akcją, wchodzę w pole karne, a tam Valdes fauluje mojego zawodnika i jest rzut karny oraz czerwo dla bramkarza(moim zdaniem nic nie powinno byc).W taki sposób wychodzę na prowadzenie.Dalsza część spotkania, to ofensywne granie obu zespołów i duża akcji.Moj zespół był w formie i strzelał kolejne bramki.Jednak mecz był równy i przeciwnik też miał od groma sytuacji, ale to co wyczyniał Casillas to byłą magia.Bronił jak w transie.Gdyby nie on nie wygrałbym tak okaźnie, może nawet wcale bym nie wygrał.Strzały 12-11.Dzięki za ciekawy meczyk.

________________________Kris10 adek

Byłem bojowo nastawiony na ten mecz, ponieważ Kris jest jednym z lepszych zawodników i na niego umiem się skupić.Od początku gram dobrze i wychodzę na dwubramkowe prowadzenie.Jednak w tym momencie moja gra nie wyglądała za dobrze.Przeciwnik przejął nieco inicjatywę i zaczął odrabiać straty co mu się udaje.Na 10 minut przed końcem spotkania wyrównuje, jednak ja w losstime pięknie rozklepuje przeciwnika i zdobywam zwycięskiego gola.Strzały 7-6 na moją korzyść.Dzięki za dobry mecz.

Tabela zaaktualizowana.Proszę nie edytować postów.

Sob 21:19, 14 Lut 2009 Zobacz profil autora

Pietri 2:1 Biszkopt

Mecz był takim meczem na remis...Pierwsza połowa dominacja Biszkopta,a druga połowa należała do mnie...Pierwszy bramke zdobywam ja w loss time pierwszej połowy po strzale z lewej strony ,który bramkarz sparował na druga strone i tylko skierowałem piłke bo pustej bramki.Drugą bramke zdobywam znowu ja około 70 min.Rywal chciał jeszcze coś ugrać i udało mu sie strzelić pod koniec meczu honorową bramke. Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez Pietri dnia Nie 12:27, 15 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Nie 12:27, 15 Lut 2009 Zobacz profil autora

Ponieważ jest jeszcze sporo nierozegranych spotkan to termin przedłuzam do jutra do 14:30.Mam nadzieję, ze o tej porze wszyscy będą mieli wszystkie spotkania rozegrane, a jeśli nie to proszę w/w terminu podac wyjaśnienia w tym temacie.Pozdrawiam.
Nie 15:01, 15 Lut 2009 Zobacz profil autora

50ml 2:1 Pietri
wyrownany mecz,obie ekipy mialy okazje,Pierti mial przed soba pusta bramke,ale za dlugo sie skladal i Vidic wygarnal mu ja spod nog,ja mialem slupek po strzale Berbatowa,w 27' Rooney uderza po dlugim rogu,pilka odbija sie od slupka i wpada do siatki,chwile pozniej,Berbatov wypatrzyl w PK niepilnowanego Rooneya a ten spokojnie strzelil obok Didy,w 87' Inzagii,jak to on znalazl sie w PK i jak sie okazalo strzelil,jedyna juz,bramke dla Rossonerrich,
thx

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Nie 15:59, 15 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Nie 15:48, 15 Lut 2009 Zobacz profil autora
ptakms

Posty: 108

Skąd: Głogów

bartosz23 2-3 ptakms

Real znów górą nad rywalem chodź przegrywałem większość czasu spotkanie udało się wygrać szczęśliwy
Pierwsza bramkę dla mnie strzelił z około 20 metrów robben następnie strzelił RvN a później nie pamiętam kto strzelił zdzier

[img][link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych][/img]

Nie zagrałem z rogasem nie odzywa się wcale był napisał ze później zagramy i znikł zdzier wiec jak cos mam dowody ze pisałem kilka razy. Wiec jak cos WO na moja korzyść szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez ptakms dnia Nie 21:29, 15 Lut 2009, w całości zmieniany 5 razy
Nie 17:06, 15 Lut 2009 Zobacz profil autora

Rafal62172-0MichalW

Wyrównany mecz, rywal napsuł parę okazji, ja strzelam dwukrotnie za sprawą Kuyt'a i Gerrard'a, mecz w miarę dobry, w strzałach 10-13 na korzyść przeciwnika, nie wiedziałem czym rywal mnie zaskoczy, grałsporo skrzydłami, może gdyby dośrodkowywał byłby lepszy skutek, dzięki.

Prosze organizatora o zamiane wszystkich meczów mempa na korzyść rywali (0-3), gracz memp został ukarany BAN-em, więc wewnętrznej kary za nierozegranie meczów nie otrzyma.

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Nie 18:03, 15 Lut 2009, w całości zmieniany 3 razy
Nie 17:50, 15 Lut 2009 Zobacz profil autora

Lisek1-2dr_idea

mecz rozgrywany w okrutnych warunkach... nie można było zagrać fajnej skladnej akcji... trzeba było po osiem razy przycisk klikać bo piłkarze nie słuchali... pierwszy wychodzę na prowadzenie w drugiej połowie, po czym przeciwnik wyrównuje, a w loss time zdobywa gola na wagę trzech punktów... dzięki za rzeż...., pozdrawiam.

Lisek1-1juliusz93

Liverpool pierwszy wychodzi na prowadzenie w 30 minucie meczu i do szatni schodzi z jednobramkową zaliczką... zaraz po wznowieniu gry strzelam gola na 1-1, wynik ten nie ulega zmianie już do końca spotkania, na co jestem lekko zły, gdyż okazji ku temu nie brakowało jednak skuteczność moich napatników pozostawiała wiele do życzenia... ilość strzałów 18-3 dla mojej ekipy, a więc widać jak rywal był efektywny:), dzięki za mecz, pozdrawiam.

Lisek3-1MichalW

mecz raczej pod kontrolą gospodarzy, ale to Michal pierwszy wychodzi na prowadzenie strzelajac w pierwszej polowie bramkę... jednak wziąłem się do odrabiania i dość szybko doprowadzam do wyrównania, a następnie dokładam kolejne bramki i pewne zwycięstwo... gdyby skuteczność była lepsza to wynik również mógłbyć bardziej okazalszy... ilość strzałów 18-6...., dzięki za mecz... pozdrawiam...

Ostatnio zmieniony przez Lisek dnia Nie 21:23, 15 Lut 2009, w całości zmieniany 3 razy
Nie 18:01, 15 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ben_Ass

Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 567

Skąd: Górny Śląsk

Ben_Ass 5:3 Lisekx111

Mecz grany w walentyny wieczorem. Ja mało pamiętam ale w przeciwnieństwie do rywala pamiętam, że graliśmy szczęśliwy Siadła forma Cristiano i co strzał to wpadało. Ale Lisek też nie był gorszy i prowadził nawet do 80 minuty 2:3. Potem trzecia bramka Ronaldo i dwa razy Berbatov w ostatnich minutach.

Nie 19:38, 15 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / DR LOEW / LOEW 7 Days League Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)