Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / DR LOEW / LOEW 7 Days League Zobacz poprzedni temat
Bart0o0sh

Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 293

Bart0o0sh 4-0 bartosz23

Mecz na poczatku dosc nudnawy i nudny. Z biegiem czasu to ja zaczynam miec przewage na boisku... pierwsza bramka dopiero pada w 2 polowie ok. 25-30 min na 1-0 dla mnie. Pozniej to juz moja dominacja i dokladam 3 bramki. Dzieki

Bart0o0sh 3-2 Biszkopt

Mecz wyrownany. Na poczatku gralem slaby niemoglem jakoc nic zagrac sensownego. Biszkopt mial przewage i nic nie wykorzystal. Szybko pozbieralem sie i zaczelem grac strzelam bramke na 1-0 chwile pozniej 1-1 nastepnie 2-1... Biszkopt pod sam koniec meczu laduje brame na 2-2 ja w nastepnej akcji na 3-2 i koniec meczy. Dzieki.

Bart0o0sh 1- 0 juliusz93

Mecz nerwowy... dwa razy oos i dwa razy dobre formy przepadly. Trzeci podejscie do meczu zeby dokonczyc 60min... Szybko udaje sie wepchnac bramke Drogba i utrzymywac wynik do konca meczu. Dzieki za mecz.

Ostatnio zmieniony przez Bart0o0sh dnia Nie 20:54, 15 Lut 2009, w całości zmieniany 3 razy
Nie 19:53, 15 Lut 2009 Zobacz profil autora

Rafal62170-2rogas

Wyrównany mecz, rywal 2x strzela na pustą po tym jak bramkarz paruje pod jego nogi strzały z 20m...., nic nie mogłem zdziałać, lagi że h*j, oczywiście to nie wina rywala ocb? , no nic, życzę ci abyś w reszcie meczów lagów nie miał, bo co innego mi pozostało?, dzięki.
Nie 21:30, 15 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ben_Ass

Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 567

Skąd: Górny Śląsk

Ben_Ass 4:1 BartOoOsh

Angielski pojedynek na górze tabeli. Chelsea bez kilku kluczowych graczy ale już w piątej minucie wychodzi na prowadzenie. Kibiców z Londynu ucisza 3 minuty później Rooney. Przed przerwą Giggs i jest 2:1; po przerwie ten sam zawodnik podwyższa na 3:1. Londyńczycy nieskuteczni w drugej połowie a ostatnie słowo należało do Ronaldo.

Nie 22:02, 15 Lut 2009 Zobacz profil autora

dr_idea 0-5 rogas

W tym meczu wychodziło mi po prostu wszystko. Dobra formy przed mecze moich podopiecznych. Mecz piod moje dyktando mało akcji rywala, po pierwszej polowie 8-2 sc dla mnie. Druga połowa niczym sie nie zmienila ja kontrolowałem mecz do konca. Nie trafiam jeszcze karnego, ale za to rywal myli sie z 5 metrow na pusta bramke. Dzieki radosny

Lisekx111 1-5 rogas

Pierwsza połowa kończy sie wynikiem 0-4 dla mnie. Na koniec połowki w statystykach ukazuje sie że oddałem tylko 5 strzałow z czego 4 gole zdzier. Druga połowa nieco bardziej wyrównana rywal strzela piekna bramke z szczupaka, ale po chili odpowiadam. Do konca nic ciekawego duzo gry w srodku pola. Dzięki radosny

juliusz93 0-3 rogas

Pierwsza połowa kończy sie z wynikiem 1-0 dla Milanu a strzelcem bramki F. Ingaghi.. w drugiej połowie rywal juz bardzies sie odkrył i to ja wbijam 2 bramki. Najładniejsza bramka w meczu był strzał w rzutu wolnego gdzies z 40 metrów po ktorym padł gol.. a tak oglnie nuda :p Dzieki radosny

Ostatnio zmieniony przez rogas dnia Pon 0:43, 16 Lut 2009, w całości zmieniany 4 razy
Nie 23:42, 15 Lut 2009 Zobacz profil autora

Lisekx1113-2Pietri

dobry szynki meczyk, PIetri jako pierwszy wychodzi na prowadzenie jednak jeszcze do przerwy doprowadzam do wyrównania... po przerwie rywal znów obejmuje prowadzenie w tym meczu.... jednak końcówka była zabójcza w wykonaniu Interu... najpierw w 85 minucie po rzucie rożnym doprowadzają do rmeisu, a następnie w loss time Adriano zdobywa zwycięską bramkę...radosny dzięki za mecz, pozdrawiam
Pon 0:05, 16 Lut 2009 Zobacz profil autora
juliusz93

Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 231

dr_idea 6-3 juliusz93

Mecz z przewagą przeciwnika co udowodnił strzelając 6 goli ja niestety kończę mecz w 9.

Postaraj sie troche dluzsze opisy meczow robic, tak jak jest w regulaminie.
Edit By Bart0o0sh

Pon 0:14, 16 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ben_Ass

Posty: 567

Ben_Ass 0:2 adek

Słabiutki mecz. Adek zastawił bramkę formacją 7-3 i za dużo nie dało sie ugrać. Real w ataku tylko uderzał niegroźnie z daleka. Dopiero w drugiej połowie wrzutka na Ruuda i kończy dyńką. Próbuje jeszcze, zmieniając taktykę na ofensywną i dostaje bramkę po podaniu z wolnego przed bramkarza.
Dzięki za mecz, dzięki za dobre prowadzenie ligi.

Pon 14:39, 16 Lut 2009 Zobacz profil autora
kris10

Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 511

kris10 2:2 ptakms

Najpierw w tym meczu ja wychodze na prowadzenie jednak przed przerwa rywal wyrownuje.Pozniej mamy OOS.Druga polowe dokanczamy na serwie.Tu najpierw przeciwnik trafia na 2:1 ale ja nie dlugo pozniej trafiam bramke wyrownujaca na 2:2.Takim wynikiem konczy sie to spotkanie.

kris10 2:2 dr_idea

Do pewnego momentu w tym meczu przegrywalem 0:2 i na dodatek gralem w 10.Jednak pod koniec spotkania trafiam 2 bramki i udaje mi sie wyremisowac te spotkanie.Rywal mial swoj maly udzial przy bramce na 2:2 wink

kris10 4:1 Lisek

Wydaje mi sie ze zasluzenie wygralem.Do przerwy prowadzilem 2:0.W 2 polowie dolozylem jeszcze 2 bramki i bylo 4:0.Rywalowi na sam koniec spotkania w loss time udaje sie zdobyc bramke honorowa na 4:1.

----------------------------------------------------------------------------------------------

kris10 2:1 juliusz93

Dobrze zaczynaja gracze Juventusu to spotkanie bo po strzale Trezeguet bylo 1:0.W okolo 30 minucie gracze Liverpoolu dzieki Kuyt-owi wyrownuja i bylo 1:1.Taki wynik utrzymal sie do przerwy.Zwycieska bramke dla Juventusu zdobywa Salihamidzic po ladnym strzale z dystansu.

Dzieki za mecze.

Ostatnio zmieniony przez kris10 dnia Pon 15:11, 16 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Pon 14:41, 16 Lut 2009 Zobacz profil autora
dr_idea

Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 372

dr_idea 1:4 adek4

Jak zwykle już zaczynam mecz Liverpoolem ospale i niemrawo. Od początku widać, że tempo spotkania będzie dyktował adek. A ja ewidentnie się nie dostosowałem ;] Dużo z tego spotkania nie pamiętam, ale adek4 strzelał piękne bramki, ja zdołałem odpowiedzieć jakimś fuksem i tyle. Pozdro, Liverpool dziadostwo!
Pon 14:59, 16 Lut 2009 Zobacz profil autora

adek 4-0 juliusz93

Ps.Opis i flagi później lub dopiero wieczorem.

_________________________________________________________________________________

dr_idea -MichalW - 0:0 Wo bezpunktowe

dr_idea - Pietri - 0:0 Wo bezpunktowe

juliusz93 - Pietri - 0:0 Wo bezpunktowe

kris10 - Pietri - 0:0 Wo bezpunktowe

ptakms - Rogas - 3:0 Wo

Ps.Jeśli do 14:30 złozycie jeszcze jakieś wyjaśnienia to mogę zmienić decyzje.

Podsumowanie:

Kolejna edycja 7 days League zakończona wykrzyknik Do rozgrywek przystąpiło 20 graczy.Napewno każdy miał zamiar pokazać się z jak najlepszej strony i zanotować jak najlepszą lokatę, jednak zwycięzca mógł być tylko jeden i jak się okazało został nim BartOoOsh, który dowidził angielskim zespołem, a mianowicie Chelsea Londyn.NIe zostawił on suchej nitki po zawodnikach.Przez całą ligę szedł jak burza niszcząć każdego po kolei.Uległ on tylko dwukrotnie dobrze spisującemu się Ben_Assowi i co jest niespodzianką średniemu na tą ligę [link widoczny dla zalogowanych]ąc 47 punktów i strzelając przy tym 70 bramek pokazał, że jak najbardziej należała mu się wygrana.Pozycję wicelidera zajął 50ml.Całą ligę grał spokojnie utrzymując pozycje zaraz za pierwszą trójką, jednak na sam koniec pokazał, że niezły z niego gracz i ostatecznie przypadła mu druga lokata.Ostatnie miejsce na podium zajął Ben_Ass.Do końca wydawało się, że to on jednak zajmie drugą pozycję, lecz gorszy bilans bramkowy nie pozwolił mu na to.Nieszczęśliwe 4 miejsce zajął adek, który miał różne chwilę w lidze.Raz było lepiej raz gorzej, a na koniec czwarta lokata, z której pewnie i tak jest zadowolony.Ostatnie 3 lokaty zajęli począwszy od końca memp, który został obdarowany banem i nie doskończył ligi, następnie juliusz93 i MichalW.Miejmy nadzieję, że w kolejnej edycji pójdzie im nieco lepiej czego im życzę.To by było na tyle z drugiej edycji 7 Days League.Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za rozgrywanie meczy, a także nie robienie większych problemów.Do następnej.A na koniec, krótkie statystyki:

Najwięcej strzelonych goli: BartOoOsh - 70 goli

Najmniej strzelonych goli: juliusz93,MichalW - 18 goli(nie licząć mempa)

Najwięcej straconych goli: rymp@lus13 - 52 gole(nie licząc mempa)

Najwięcej bramek w meczu: 9:2 50ml - Lisek

Dziękuję wszystkim za ligę, mam nadzieję, że dobrze wywiązałem się z prowadzenie ligi.