Pon 21:45, 09 Lut 2009 Zobacz profil autora

kurde nie zdazyłem ale jak by ktos zrezygnował to jestem chetny moge grac codziennie!!!! ale pech no!
Pon 22:44, 09 Lut 2009 Zobacz profil autora

Posty: 108

Skąd: Głogów

glazunio2 1:2 ptakms

flagi jutro gdzie je mam znaleźć zdzier

Derby Hiszpanii zdzier heh Strzelam bramkę tuż na początku spotkania kilka min później strzelił na 1:1 mój rywal. Siadłem na rywala i to przyniosło skutek, rywal dostał czerwo gdy wychodziłem sam na sam z bramkarzem i ta właśnie strata w jego drużynie przyniosła mi zwycięska bramkę.

Ostatnio zmieniony przez ptakms dnia Wto 20:18, 10 Lut 2009, w całości zmieniany 7 razy
Pon 22:48, 09 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ben_Ass

Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 567

Skąd: Górny Śląsk

Ben_Ass 3:1 Biszkopt

Pojedynek angielski pomyślnie zaczyna się dla MU - wrzutka Giggsa na cyce Krystiana i 1:0. Potem Van Der Saar, aż w końcu trafia Drogba przed przerwą. Druga bramka z kontry Giggs-Ronaldo-Giggs, Chelsea próbowało, próbowało i nic. W ostatniej minucie nieudana pułapka ofsajdowa, wyszedł Petr, więc Ryan Air lobem go.

Ostatnio zmieniony przez Ben_Ass dnia Pon 22:50, 09 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
glazek

Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 209

glazunio2 1-1 Biszkopt

Mecz z duza przewaga rywala. Atakowal bardzo groznie, strzelal czesto z daleka, ale i niecelnie. Wyszedl na prowadzenie po dobrym zagraniu w pole karne i strzale obok bezradnego Valdesa. Jeszcze w pierwszej polowie wyrownalem bo bledzie Cecha, ktory puscil pilke pod brzuchem. Druga polowa to ataki rywala, choc i ja mialem szanse, lecz wynik nie ulegl zmianie...
Pon 23:05, 09 Lut 2009 Zobacz profil autora
Bart0o0sh

Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 293

Bart0o0sh 8-0 Lisekx111
Strzaly 17-2

Bezlitosna moja dominacja w tym meczu... wykorzystalem wszystko co powinno zostać wykorzystane... szybko strzelam na 3-0 i czulem ze jest juz po meczu... 4-0 chyba po 1 polowie, a w drugiej dalej atak atak i atak z mojej strony... przeciwnik oddal 2 strzaly i zaden niebardzo zagrazal bramce... a u mnie bramki padały na rozne sposoby z kazdego miejsca radosny... Dzieki
Pon 23:11, 09 Lut 2009 Zobacz profil autora

Tabela Zaaktualizowana.Proszę nie edytować postów.
Pon 23:20, 09 Lut 2009 Zobacz profil autora
Bart0o0sh

Posty: 293

Bart0o0sh 5-1 glazunio2
Strzaly 13-8

Mecz z moja przewaga... szybko wychodze na prowadzenie 2-0... pozniej kilka bardzo ladnych strzałow Lamparda zza pola karnego z czego jeden trafia w slupek... przeciwnik strzela na 2-1 i gra zaczyna sie robic nerwowa bo nic niewpada.... W drugiej polowie dalej to samo ja wiecej atakowalem i utrzymywalem sie przy pilce, a przeciwnik od czasu do czasu kontrowal... w 35min od remisu ratuje mnie Cech... chwile pozniej Drogba wychodzil sam na sam i dostał kose... krotko rozegrany wolny i w 38 min pada bramka na 3-1 nastepnie 4-1 i 5-1. Dzieki
Pon 23:36, 09 Lut 2009 Zobacz profil autora
kris10

Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 511

kris10 3:0 MichalW

Wynik meczu jak sie okazalo zostal ustalony juz po pierwszych 40 minutach.Najpierw szybko wychodze na prowadzenie w 2 minucie potem podwyzszam w 20 a na 3:0 trafiam w okolo 40 minucie.Choc wynik byl wysoki to mecz byl wyrownany.Michal mial tez pare sytuacji ale jego pilkarze nie potrafili ich wykorzystac.
Strzaly 10:8 Dzieki
Wto 0:06, 10 Lut 2009 Zobacz profil autora

memp 4-1 glazunio2

W strzałach 16:4. Początek bardzo słaby w moim wykonaniu... może dlatego, że pierwszy raz grałem Arsenalem zdzier Po 20min glazunio2 prowadzi 1:0, po prostej akcji i strzale sam na sam. Potem już tylko ja grałem. Przed przerwą doprowadzam do remisu. Po strzałach dwa razy w słupek, w końcu za drugim razem Adebayor dobija do pustej i 1 połowa konczy sie remisem. W 2 połowie Wypuszczenie w uliczke, Puyol wysuwa wślizgiem piłkę Van Persi'emu, a ten pięknym strzałem od słupka wyprowadza kanonierów na prowadzenie. Potem już totalna kontrola i jeszcze raz Van Persi ośmieszył Puyola i strzelił nie do obrony, a w doliczonym czasie gry Eduardo dobił strzał Adebayora do pustej bramki. Dzięki za mecz

Ostatnio zmieniony przez memp dnia Wto 0:21, 10 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wto 0:20, 10 Lut 2009 Zobacz profil autora

kris10 2-3 rogas

mecz bardzo wyrównany. Kris obejmuje szybko prowadzenie po rzucie karnym. Maldini bezpardonowo fauluje zdzier. Na druga brame długo nie musiał czekac, bodajże z 5 min i Alex wpisał się na liste strzelców. kwadrans pozniej bo bezsensownym faulu w polu karnym starej damy, sedzie postanowil podyktowac jedenastke, która bez problemu wykonczył Kaka. w 45 minucie brame do szatni wbil drugi raz w tym meczu Kaka. 3 zwycieska brame ładuje gdzies w 80 minucie, a szczesliwy zdobywca był Ronaldinho.

Dzieki za meczyk radosny
Wto 1:00, 10 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ben_Ass

Posty: 567

Ben_Ass 1:1 Pietri

Ogólnie można napisać, że wyrównanie. W pierwszej połowie to tylko ja oddaje strzały na bramkę, rywal próbuje z wrzutek. 1:0 Rooney. Druga połowa to już częstsze ataki Włochów, ale Kuszczak był na posterunku. Ja z kontry nie strzelam 'one on one', a po chwili Drogba podobną akcją na remis. W ostatnich minutach mogłem jeszcze przegrać.

Wto 11:22, 10 Lut 2009 Zobacz profil autora
bartosz23

Dołączył: 25 Mar 2008

bartosz23 4:2 PiotrekLoverman

Wyrównany mecz. Już w pierwszej okazji marnuje sytuację trafiając lobem w poprzeczkę. To się zemściło gdyż przeciwnik szybko strzelił dwa gole i prowadzi. Jednak ja atakuje i jeszcze przed przerwą Walcott zdobywa dwa gole. Po przerwie kolejne dwa dokłada Van Persie i wygrywam. Strzały 10:10.

Wto 13:09, 10 Lut 2009 Zobacz profil autora

Rafal62173-2bartosz23

Dobry mecz, zacięty i wyrównany, rywal prowadził już 2 bramkami, lecz koło 20min drugiej połowy Eduardo po głupim faulu opuszcza boisko a mi gra się jeszcze lepiej, 5min później strzelam kontaktową, w 80min mamy już remis. A w ostatniej akcji meczu Torres trafia od słupka i mam upragnione 3pkt. Dzięki za mecz.

Rafal62174-3Piotrekloverman

W strzałach 14-8, cały mecz przeważam, ale przegrywałem az do 75min drugiej połowy, jednak dwukrotnie Torres trafił i się udało, w międzyczasie jeszcze poprzeczkę i słupek ustrzelił, cały mecz towarzyszyły nam lagi, które nie były z mojej winy, Dzięki za mecz.

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Wto 14:22, 10 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wto 13:55, 10 Lut 2009 Zobacz profil autora
bartosz23

bartosz23 1:1 50ml

Wyrównany mecz. Pierwsza połowa była bezbramkowa chociaż obaj mieliśmy sytuację, u mnie Fabregas sam na sam zmarnował strzelając obok słupka, u przeciwnika Berbatov strzelając w bramkarza i dobijając nad poprzeczką. Po przerwie przeciwnik strzela gola, ja odpowiadam na kwadrans przed końcem. Do końca już nic sie nie zmieniło. Strzały 9:11.

Ostatnio zmieniony przez bartosz23 dnia Wto 14:28, 10 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wto 14:26, 10 Lut 2009 Zobacz profil autora

Tabela zaaktualizowana.Proszę nie edytować postów.

________ adek4 3-1 bartosz23

Od początku spokojny mecz, ja przejmuję nieco inicjatywę co daje mi zdobyć bramkę przez Robbena.Chwilę później przeciwnik przeprowadza świetną akcję, po której powinien paść gol, jednak Casillas pokazał klasę światową i wybronił dwa piękne uderzenia przeciwnika.Po tej akcji trochę się obudziłem i znów przyatakowałem co dało kolejny skutek w postaci bramki Robbena.Do końca połowy przeciwnik nie oddał już strzału.Strzały 8-2.Początek drugiej części spotkania znów z moimi atakami, lecz nie potwierdzonymi golem.Głupi błąd i rzut rożny ma przeciwnik, który zamienia na gola.Tak się zdenerwowałem po tej bramie, ze juz nic nie grałem, niechciało mi się kompletnie.Szczęście, że przeciwnik tego nie wykorzystał, a ja dobiłem go w losstime znów za sprawą Robbena.Dzięki za mecz.

Ostatnio zmieniony przez adek dnia Wto 15:22, 10 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wto 14:34, 10 Lut 2009 Zobacz profil autora

_______________Biszkopt3-1bartosz23

Mecz raczej wyrównany pierwszy strzelam gola po chwili czerwona kartka dla Deco. Jednak mimo gry w osłabieniu przeciwnik przewagi nie uzyskał mecz nadal był wyrównany. Po zmianie stron Bartosz23 w końcu strzela bramkę ale jego radość nie trwa długo bo po chwili traci drugą bramkę. Później dokładam jeszcze jednego gola i wygrywam. W strzałach 15:10.

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Wto 16:10, 10 Lut 2009, w całości zmieniany 4 razy
Wto 16:08, 10 Lut 2009 Zobacz profil autora
bartosz23

bartosz23 2:2 Pietri

Mecz wyrównany. Pierwszy strzelam gola, którego autorem jest Eduardo. Po przerwie rywal wyrównuje, ale nie cieszy się tym długo, gdyż znowu Eduardo mija obrońców w polu karnym i strzela ładnego gola. Rywal wyrównuje przed końcem meczu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i niepilnowany Kaka pakuje piłkę do bramki.

Wto 16:40, 10 Lut 2009 Zobacz profil autora
Mintaj

Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 134

Skąd: Lubań

Biszkopt 2-3 Mintaj

Mecz dośc wyrównany lecz gdybym miał więcej szczęścia to by było ze 2 bramki więcej.Ja strzelam pierwsze 2 gole po czym rywal dorzuca gola na 2:1.Potem mój gol Henry'ego z główki i pod koniec meczu rywal strzela z pola karnego po ziemi na 3:2

Wto 16:43, 10 Lut 2009 Zobacz profil autora
bartosz23

bartosz23 3:1 Mintaj

Mecz raczej z moją przewagą, ale to rywal strzela pierwszy gola, po ładnym uderzeniu z dystansu Messiego. Jeszcze przed przerwą wyrównuje, strzelcem gola Van Persie. Po przewie ten sam zawodnik dokłada jeszcze jednego gola i wychodze na prowadzenie. Pod koniec meczu urwał się Rosicky, który uderzył z przed pola karnego, bramkarz wypluł piłkę przed siebie, dopadł do niej Adebayor i wpakował do bramki.

Wto 17:10, 10 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / DR LOEW / LOEW 7 Days League Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)