7 Day's League Edition 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 12, 13, 14  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / DR LOEW / LOEW 7 Days League Zobacz poprzedni temat

____________Biszkopt 1:1 Pietri

Mecz z lekką moją przewagą, pierwszy strzelam gola a potem nic nie chce wpaść. Przeciwnik w drugiej połowie wyrównuje. I mecz kończy się wynikiem 1:1. W strzałach 11:7. Dzieki.

____________Biszkopt 9:0 dawid21sch

Totalna moja dominacja przeciwnik nie miał nic do powiedzenia, oddał jeden strzał i to z 40 metrów z wolnego. Wynik nie odzwierciedla przebiegu tego spotkania. W strzałach 27:1. Dzieki

Śro 17:58, 18 Lut 2009 Zobacz profil autora
Mintaj

Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 134

Skąd: Lubań

Mintaj 3:3 glazunio2

Mecz z moją przewagą.dużo działo się pod bramką Gordona lecz dobrze się spisywał.Obaj strzelamy po golu z główki.3 bramka dla Szkocji padła po błędzie bramkarza Ekwadoru który podał piłkę po ziemi wprost do rywala przez co straciłem 2 pkt a mogłem wygrać
Śro 18:12, 18 Lut 2009 Zobacz profil autora

Adrian1993 3:1 Mintaj

Totalna dominacja z mojej strony, gdyby była lepsza skuteczność moich zawodników mogłem nawet uzyskać wynik dwucyfrowy. Mecz rozpoczynam od mocnego uderzenia, szybko strzelam dwa gole, jeden po pięknym uderzeniu w okienko, drugi po rzucie rożnym. Dalej kontroluje mecz. Jeszcze przed przerwą dokładam kolejnego gola. Po przerwie dalej atakuje, ale nic nie wpada, za to przeciwnik po jednej kontrze strzela gola. Strzały 23:5.

Śro 18:13, 18 Lut 2009 Zobacz profil autora
glazek

Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 209

glazunio2 1-1 falon

Mecz wyrownany. W pierszej polowie dwie bramki. Najpierw niezawodny Boyd i 1-0. Pozniej chwila przweagi rywala i ladny strzal z lini pola karnego chyba Stankovicia. W tej czesci gry mam jeszcze jedna dogodna sytuacje. Kenny Miller trafia w slupek zas dobitka Boyda laduje w bocznej siatce. Druga czesc nie przyniosla zmiany wyniku mimu kilku dogodnych sytuacji z obu stron.
Dzieki za mecz...

glazunio2 1-0 rezerwa!

Mega fart. W poczatkowych minutach mecz byl najbardziej wyrownany. Wlasnie wtedy udaje mi sie strzelic bramke. Jej strzelcem oczywiscie niezawodny Boyd, ktory minal obronce i poslal pilke obok bramkarza Finlandii. Pozniej atakowal juz tylko praktycznie przeciwnik. Stworzyl sobie duzo swietnych okazji lecz w bramce szalal Gordon, ktory zatrzymal Finlandie... Ja mialem jeszcze jedna dobra okazje lecz z 10 metrow nie trafil Miller.

Ostatnio zmieniony przez glazek dnia Śro 18:51, 18 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Śro 18:27, 18 Lut 2009 Zobacz profil autora
dr_idea

Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 372

dr_idea 2:1 Biszkopt

Mecz mogę podsumować slowami : mega fart. Biszkopt ostrzeliwał moje słupki, bramkarz też pokazał klasę, a ja w końcówce wyrównuję i strzelam z dupy na 2:1 radosny Na koniec miałem jeszcze setkę, ale spartoliłem. W strzałach 15:7 dla Biszkopta, dominacja z jego strony, ale cóż radosny Dzięki
Śro 19:06, 18 Lut 2009 Zobacz profil autora

Lisek 2-2 Adrian1993

Wyrównane spotkanie, rywal pierwszy wychodzi na prowadzenie i pierwsze 30 minut gry całkowicie dla rywala... później bardziej się skupiłem na meczu, niż na tym co się dzieje wokół mnie i przyniosło to efekt całkiem fajnej gry z mojej strony lool ... najpierw doprowadzam do wyrównania, a następnie to ja obejmuje prowadzenie i mamy 2-1... szkoda w późniejszym czasie niewykorzystanych okazji z mojej strony, a było ich kilka... co skutkuje zemstą, a mianowicie Adrian doprowadza do remisu,,, do końca meczu nie ulega zmianie powyższy rezultat... dzięki za mecz..., pozdrawiam...
Śro 19:39, 18 Lut 2009 Zobacz profil autora
chyzio

Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 169

chyzio 2-0 Lisek

mecz pod lekka przewage przeciwnika ale strzelal raczej z daleka wiec nie bylo za groznie obie bramki zdobywam w 2 polowie, mogly byc jeszcze bramki ale szczescia zabraklo dzieki
Śro 20:35, 18 Lut 2009 Zobacz profil autora

Tabela Zaaktualizowana!

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Śro 20:52, 18 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Śro 20:38, 18 Lut 2009 Zobacz profil autora

____________Biszkopt 3:0 pokrzywka

Przeważałem od początku do końca przeciwnik miał kilka sytuacji strzeleckich ale nic z nich nie wynikło. Zwycięstwo 3:0 zasłużone chociaż nie pogniewałbym sie gdyby padło jeszcze więcej bramek. Dzieki.

=============================================================

____________Biszkopt 3:2 Bart0o0sh

Rozpoczynam od mocnego uderzenia strzelająć szybko dwie bramki. Bart0o0sh bramkę kontaktową strzela jeszcze przed przerwą, a po zmianie stron dokłada drugą i mamy 2:2. Mimo rosnącej przewagi kolegi z klanu udaje mi sie strzelić bramkę na 3:2 i wygrywam to bardzo zacięte spotkanie radosny. W strzałach 10:9. Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Śro 21:10, 18 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Śro 20:42, 18 Lut 2009 Zobacz profil autora
konon123

Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 95

konon123 1:2 pokrzywka

Mecz rozpoczął sie od mojego prowadzenia, ale później to przeciwnik zdobywał bramki chociaż miałem jeszcze okazje. Mecz raczej z przewagą przeciwnika. DZ za mecz, graty i powo dalej

Ostatnio zmieniony przez konon123 dnia Śro 21:06, 18 Lut 2009, w całości zmieniany 3 razy
Śro 21:02, 18 Lut 2009 Zobacz profil autora
pokrzywka

Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 284

pokrzywek 3:3 Barto0osh
Wyrównane spotkanie trace pierwszy bramke potem strzelam dwie potem znów trace dwie na końcu powinienem strzelić więcej niż jedną ale strzeliłem tylko jedną
dzieki i powo dalej
Śro 21:18, 18 Lut 2009 Zobacz profil autora

marky 3:1 falon

dość wyrównane spotkanie, jednak rywal nie stwarzał dogodnych sytuacji podbramkowych, miał takową jedną i ja wykorzystał, ja stworzyłem 4 z czego padły trzy gole, tak to mecz równy, toczony głównie w środku boiska.

dzienks

Śro 21:25, 18 Lut 2009 Zobacz profil autora

Lisek 1-0 falon

mecz zdominowany przez moją drużynę, falon skoncentrował się na murowaniu bramki i bardzo dobrze mu to wychodziło, bo aż do 80min było 0-0... wówczas jednak jego obrońca popełnia błąd, tzn. mój zawodnik odbiera mu piłkę i pędzi na bramkę po czym zdobywam gola.... mogło być więcej, jednak jak mówię rywal umiejętnie się bronił mając przy tym również odrobinę szczęścia szczęśliwy ... ilość strzałów 19-3.., dzięki za mecz, pozdrawiam.
Śro 21:29, 18 Lut 2009 Zobacz profil autora

dzidzi 2-0 glazunio2

Pierwsza połowa ciekawa,dużo akcji z obu stron co mogło zakończyc się bramką.
Jednak tak się nie stało. Do przerwy 0:0.
Po przerwie troszkę lepiej mi się grało,jedna z akcji ,LuaLua sam na sam z bramkarzem i pokonuje ładnym lobem Wink
Pod koniec dostaje karnego w prezencie którego nie powinno byc,ale cóż wykorzystałem go z zimną krwią.
Do konca nic sie nie zmieniło.

Dzięki! Wink

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Śro 21:36, 18 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Śro 21:35, 18 Lut 2009 Zobacz profil autora
konon123

Posty: 95

Wynik mówi sam za siebie, gra do jednej bramki nie miałem nic do powiedzenia. Dz za gre i powo dalej.

Ostatnio zmieniony przez konon123 dnia Śro 21:39, 18 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Śro 21:38, 18 Lut 2009 Zobacz profil autora
glazek

Posty: 209

glazunio2 1-0 pokrzywka

Jak narazie najbardziej wyrownany mecz jaki gralem. Akcje z obu stron. Pokrzywka mogl dobrze rozpoczac ten mecz i juz w pierwszej akcji strzelic bramke lecz pilka przeleciala minimalnie obos slupka. Co nie udalo sie rywalowi udalo sie mnie. Ladnym plaskim strzalem McFaden pokonuje bramkarza. Caly mecz wyrownany akcja za akcje. W drugiej polowie rywal mial moze dwie, trzy sytuacje wiecej, ale juz zaden z nas nie trafil do siatki.

Śro 21:54, 18 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ben_Ass

Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 567

Skąd: Górny Śląsk

Ben_Ass Lisek

Szybko otwieram wynik po dość ładnej główce Namouchi i potem nic. Kilka bardzo dobrych sytuacji ale pech. Walijczycy też atakowali, szczególnie w drugiej połowie walczyli o remis. Ostatecznie kaprawa bramka w ostatniej minucie po dobitce z nieudanego strzału.

================================================================

Ben_Ass Pietri

Tunezja była lepsza w obronie, dwóch czarnuchów zatrzymywało często szybknogich żółtych na dodatek oddałem pare strzałów więcej na bramkę i co najważniejsze - byłem skuteczniejszy. Rywal pod koniec meczu też miał okazje coś ustrzelić.

Ostatnio zmieniony przez Ben_Ass dnia Czw 0:49, 19 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Śro 22:06, 18 Lut 2009 Zobacz profil autora
Sebus93

Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 362

Sebus93 4 - 1 Minio

Od samego poczatku rowny meczyk, ja obejmuje prowadzenie a minio wyrwonuje. W drugiej polowce moderator za bardzo rzucil sie na atak a ja to wykorzystalem i bardzo dobrze kontrowalem.
Śro 22:08, 18 Lut 2009 Zobacz profil autora
falon

Posty: 270

falon 4-1 rymp@lus

Zasłużona wygrana wiele strzałów na bramke Norwegii, spodziewałem sie czegoś więcej po przeciwniku poza tym mecz przeciętny,goli mogło być więcej ale ani rywal ani ja nie potrafiliśmy wykorzystać sytuacji które sie nadarzały

Ostatnio zmieniony przez falon dnia Śro 22:16, 18 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Śro 22:13, 18 Lut 2009 Zobacz profil autora

____________Biszkopt 3:1 Ben_ass

Po pierwszej połowie wynik 1:1. W drugiej połowie dużo akcji pod jedną jak i pod drugą bramką. W 75 minucie strzelam gola z główki (sorry), przeciwnik zmienia ustawienie na bardziej ofensywne i odrazu traci drugą bramkę. Dzięki.

Śro 22:37, 18 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / DR LOEW / LOEW 7 Days League Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)