Runda Wstępna (wyniki i opisy spotkań)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Elite League Zobacz poprzedni temat
arek25

Posty: 373

Iras napisał:
Raku napisał:
Kolejka 11

arek25 (Norwegia) 4:2 Raku(Ghana)

Co tu gadać, gra beznadziejna z mojej strony (znaczy się przeciwnik mówił że mogłem wygrać), Arek pora z kolejny pokazał mi moje miejsce w szeregu. Dzięki za mecze, powodzenia dalej Arek. wink

Hmm...z tego co wiem to opis meczu na forum powinien umieszczać gospodarz...

pmcsp - Martini18

Ostatnio zmieniony przez arek25 dnia Nie 13:30, 10 Gru 2006, w całości zmieniany 1 raz

Gallus( Japonia) 2-4 (Ghana) Raku

w tym meczu było widac moje błędy, ale Raku bardzo dobrze sobie radził bramki strzelał głównie z kontr. Jest to najlepszy mecz który Raku ze mną rozegrał, więc moze forma?. Zobaczymy jak w następnych spotakniach bedzie sie sprawowała ekipa Ghany.

Raku (Ghana) 2:4 grodzik (Ukraina)

Tu jest góra, tam dolina w d**ie będzie Ukraina! zdzier Ehhh beznadzieja ponownie z mojej strony. Dzięki grodzik, powodzenia dalej wink
Pią 20:47, 08 Gru 2006 Zobacz profil autora
pmcsp

Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 877

7. kolejka

pmcsp (Irlandia) 0:2 (Tunezja) jarop

Już po pierwszej połowie powinienem prowadzić co najmniej dwoma bramkami. Niestety nieskuteczność górowała. Druga połowa zaczęła się od...wyjścia mojego napastnika sam na sam i...lipa. Jarop strzela dwie bramki, a mnie znów się odechciewa grać wink Niestety ale lagi były w tym meczu po stronie jaropa. Dzięki.

arek25(norwegia) 1:1 (meksyk)iras

nienastawialem sie ze z tego meczu wywiose jakies punkty. zawsze mi sie ciezko z irasem gralo i to raczej bez sukcesow. pierwsza polowa to wyrazna przewaga irasa. oddal duzo strzalow na szczescie dla mnie nie celnych... ale jeden zmiescil w swiatlo bramki :/ wiec do przerwy 1:0. druga polowa to juz bardziej wyrownana gra chociaz tez ze wskazaniem na irasa. jednak udalo mi sie strzelic wyrownujaca bramke ktora dala mi remis w tym meczu.

dzieki iras za gre i powodzenia...

arku Tobie chyba nie musze przypominać o edycji?
edit by Czarny

sorka... male niedopatrzenie z mojej strony Wink

Pią 23:51, 08 Gru 2006 Zobacz profil autora

6 kolejka:

Iras (Meksyk) 4:1 Kicek (Iran)

W całym meczu przeważałem. 1 bramkę zdobył Franco strzałem z dystansu. Potem Borgetti z główki. Następnie znowu Franco huknął i bramka. Nie pamiętam kto strzelił na 4:0. Iran zdobył kontaktową bramkę. Chwilę potem Franco miał szansę podwyższyć wynik, ale trafił w słupek. Świetnie radził sobie w mojej drużynie Salcido - boczny obrońca, wszystko czyścił. A w drużynie Iranu najsłabszym punktem był zdecydowanie bramkarz...
Sob 1:30, 09 Gru 2006 Zobacz profil autora

Czarny napisał:
grodzik napisał:

5 koilejka

Grodzik(ukraina) vs mackal(USA) 0:7

mecz ktory wygral mackal tylko przez to ze nie moglem zmieniac zawodnikow , nie wiem co sie stalo ale naciskalem przycisk na padzie i nic , ehh..... no nic dzieki mackal i do rewanzu

mackal napisał:

A z tym 7:0 to po prostu wszystko mi wychodziło. zdzier

Jeżeli ktoś ze mną grałby i ewidentnie bym widział, że przeciwnik ma jakieś problemy techniczne (np. brak zmiany graczy) to mecz bym powtórzył bez wahania, lub Ty grodzik powinieneś wyjść kiedy problem zaczął występować i nie ustawał oraz wyjaśnić sobie z mackalem wszystko na gg... To tylko moje zdanie.

Nie rozumiem całego zamieszania.Gdybym ja miał jakieś problemy ze sterowaniem to od razu bym zastopował grę bez wahania.
A z resztą nie zauważyłem,żeby przeciwnik miał jakieś problemy z przełączaniem zawodników,bo gdyby tak było to bym pewnie wygrał 2 razy tyle.Wszystkie niemal bramki padły po prostu po bardzo dobrych strzałach moich napastników(i dobrych akcjach).
Po prostu trafili na swój dzień.A takie tłumaczenie jest po prostu spowodowane wysoką porażką zagubiony
P.S.-kolega arek25 też wygrał 7:0,tzn. ,że on też wygrał dzięki wadliwemu sterowaniu.
Zapamiętajcie przysłowie ,,Złej baletnicy przeszkadza rąbek przy spódnicy''.
Sob 6:45, 09 Gru 2006 Zobacz profil autora
grodzik

Posty: 217

Skąd: zgierz

mackal nie widze powodow abys musial pisac tego posta , po prostu napisalem ze mialem klopoty z padem ,nie pisalem ze chce grac jeszcze raz przegralem to przegralem , gram dla przyjemnosci a ty wyskakujesz z jakims tekstem do mnie;/,ze mi nie pasuje bo przegralem tak wysoko wiez na wstrzymanie , a i zauwaz sobie ze pilkarze automatycznie tez potrafia sie zmieniac , a wynik hmm... jak dobrze pamietam to ja utrzymywalem sie czesciej przy pilce , wiec nie wiem czy mogles wygrac wyzej
Sob 12:33, 09 Gru 2006 Zobacz profil autora
arek25

Posty: 373

18. kolejka

arek25 0:1 sebo2109

ku*wa napierdalam po slupkach jeden blad i 0:1. no jak tu sie nie wkurwic? za chu*a nie moge trafic w bramke. niegram wiecej w pes 6 :/

dzieki za gre i powodzenia

Sob 17:17, 09 Gru 2006 Zobacz profil autora
Gallus

Posty: 1599

16 kolejka

Gallus(Japonia) 1-2 (Ukraina) grodzik

mecz zaczoł sie pod dyktando Ukrainy.Pierwsza bramka padła koło 20 min. pod koniec 2 połowy wyrównała Japonia, ale ta i tak ma jak widac wciąz kryzys formy i nie potrafi wygrac meczu, gdyz w 80 min. traci bramke i przegrywa mecz.

2 : 1

Wyrazna moja przewaga w szczalach choc tylko w pierwszej polowie zdolalem szczelic bramki :/ pierwsza polowa zakonczona 2:0 w drugiej utrzymywalem sie przy pilce lecz niepotrafilem wykorzystywac nadazajacych sie okazji:/ sebo szczelil honorowa bramke w doliczonym czasie gry
Sob 19:56, 09 Gru 2006 Zobacz profil autora
grodzik

Posty: 217

15 kolejka
Grodzik(ukraina) vs sebo2109(paragwaj) 1:3

Mecz rozgrywany na sporych lagach , lekka przewaga moja ale nie wykorzystana i 3 bramki po kontrach strzelone przez sebo

ps.dzieki sebo i do rewanzu
Sob 20:24, 09 Gru 2006 Zobacz profil autora
Gallus

Posty: 1599

2 KOLEJKA

Gallus 1-0 Jarop

Mecz pod moje dyktando, zwycięstwo musiało w koncu przyjśc. Jarop miał pare kontr ale to ja miałem więcej sytuacji.

EDIT:

--------------------------------------------------------------------------------
8 KOLEJKA
Gallus(Japonia) 1-3(Paragwaj) Sebo

mecz dosć wyrównany ale lepszą skutecznością popisał sie Sebo o czym świadczy wynik. Widac dalej jestem w dołku ehhh...

2 : 1

hehhe znowu zwyciestwo dobry mecz szkoda ze niewykorzystalem 100% okazji moglo by byc lepiejj ale zwyciestwo cieszy gole wszytskie zdobyte w drugiej czesci spotkania szczęśliwy dzieki
Sob 21:28, 09 Gru 2006 Zobacz profil autora
pmcsp

Posty: 877

5. kolejka

pmcsp (Irlandia) 2:1 (Walia) Hawok

Mecz bez większej historii po za bramką strzeloną w samej końcówce meczu dającą mi trzy punkty. Musiałem w tym meczu gonić wynik ale się opłacało. Hawok cieszył się prowadzeniem dosłownie 2 minuty. Kontaktową bramkę zdobył Holland, a zabójczy cios zadał nie kto inny jak Duff. Dzięki
Nie 1:32, 10 Gru 2006 Zobacz profil autora

4 kolejka.

Kicek(Iran) 3 - 0 pmcsp(Irlandia)

Mecz rozpoczął się dość spokojnie. Powoli konstruowane akcje każdej z drużyn,nikt nie chciał zaryzykować. W końcu musiał by się liczyć ze stratą bramki z kontry. Dlatego pierwsze minuty to głownie walka w środku pola.
Strzały zarówno z jednej jak i z drugiej strony były blokowane przez defensorów.Wynik otworzyl dopiero Hashemian, który w 18 min przy rzucie rożnym wbiegł z głebi pola i strzałem w krótki róg pokonuje goalkeepera gości. Euforia na trybunach! a Irlandia w lekkich opałach. Po wznowieniu gry Irlandczycy próbują wyrównać,ale za bardzo nie potrafią znaleść sposobu na sforsowanie linii defensywnej.Aż do 38 min. kiedy obrońcom ucieka Kean i wychodzi sam na sam. Publiczność zamarła,wszyscy widzieli już piłke zmierzającą do bramki...ale nic bardziej mylnego - tylko słupek zszokowany . Po przerwie gra nadal wyrównana. Ciężko było cokolwiek strzelić. Irlandia powoli zaczynała walke z uciekającym czasem,który płynął na korzyść Iranu. Nadzieje na wywiezienie chociaż by remisu rozwiał Mahdavika, który po ładnej wrzutce Al Karimi'ego pakuje piłke w siatce. Ten sam zawodnik 5 min pozniej,dokładnie w 45 min kopiuje strzał z przed kilku chwil i ustala wynik spotkania na 3-0.

dzięki pmcsp za mecz szczęśliwy i do rewanżu bardzo zły diabeł
p.s
sebo jak będziesz to dodaj mecz
Nie 2:38, 10 Gru 2006 Zobacz profil autora

18. kolejka
mackal(USA)-Raku(Ghana) 3:2
Mecz pełen,pełen akcji.No nie było chwili,żeby nie było jakiejś groźnej sytuacji podbramkowej z obydwu stron.W strzałach wyraźna przewaga USA i jednak mimo wszystko zasłużona wygrana.

dzięki za mecz i do rewanżu

Ostatnio zmieniony przez sebo2109 dnia Nie 17:45, 10 Gru 2006, w całości zmieniany 1 raz

Nie 14:54, 10 Gru 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Elite League Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)